Ovulační test při ovulaci

Anonymní
29.8.21 20:53

Ovulační test při ovulaci

Dobrý den, prosím o radu… Poslední MS byla od 18.8. ráno. Dnes v noci pohlavní styk a přítel si zapomněl vzít kondom… Dnes odpoledne jsem si dělala ovu test a byl negativní. Ale hlen mi přijde jako bych už ovulaci mít měla (nebo to po celý den může být ještě sperma…?) Můj dotaz je, pokud bych teď měla ovulaci, byl by test pozitivní? Všude čtu, že když je pozitivní, znamená to, že ovulace bude… Jenže když teď budu třeba 3 dny zkoušet, jestli je ovu test pozitivní, vyprší mi doba případně na postinor. Tomu se chci totiž vyhnout, jsem po trombóze žilních splavu, hormony nemůžu, navíc beru dlouhodobé antibiotika kvůli borelioze. Já si nevím rady… Mám radši zítra ráno koupit postinor? Moc děkuji za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24417
29.8.21 20:55

No pokud ovulaci máš dnes, tak test už bude negativní, bývá pozitivni den dva předem. Nicméně to ti nepomůže ani ten postinor, ten má ovulaci zabránit, pokud už probíhá, tak je k ničemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10819
29.8.21 21:28

Jestli by bylo dítě velký problém tak bych na nic nečekala a pro ten postinor šla. Spermie vydrží i 5 dní čekat a jestli máš pravidelny cyklus kolem 28 dní tak je dost možný, že jste to akorát trefili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
608
29.8.21 22:21

Postinor je k nicemu, kdyz uz je ovu na spadnuti a nebo treba ten den probiha. Jak dlouhe cykly mas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.8.21 22:39
@PastikaJatrova píše:
Postinor je k nicemu, kdyz uz je ovu na spadnuti a nebo treba ten den probiha. Jak dlouhe cykly mas?

Děkuji všem za rady. To je otázka těžká, protože jsem si v květnu nechala vyndat tělísko, cyklus byl cca o týden prodloužený, ale začínal špiněním, asi 4 dny, pak klasické krvácení asi 7 dní a následně zase minimalne 4 dny špinění. Předposlední menstruace byla o 14 dni posunuta, protože se mi v děloze vytvořila dutinka, ktera sama zmizela. A tuhle poslední ms jsem měla po 28 dnech od krvácení (ne od špinění) a začala už „normálně“ rovnou krvácením a trvala 8 dní. Beru k tomu ty antibiotika, to taky asi dost rozhazuje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
608
29.8.21 23:02
@mata.stastna píše:
Děkuji všem za rady. To je otázka těžká, protože jsem si v květnu nechala vyndat tělísko, cyklus byl cca o týden prodloužený, ale začínal špiněním, asi 4 dny, pak klasické krvácení asi 7 dní a následně zase minimalne 4 dny špinění. Předposlední menstruace byla o 14 dni posunuta, protože se mi v děloze vytvořila dutinka, ktera sama zmizela. A tuhle poslední ms jsem měla po 28 dnech od krvácení (ne od špinění) a začala už „normálně“ rovnou krvácením a trvala 8 dní. Beru k tomu ty antibiotika, to taky asi dost rozhazuje…

No, takze tezko radit, protoze cyklus nemas jeste pravidelny. Kazdopadne ja bych to udelala tak, ze bych si postinor nebrala, ale 14 dni od styku bych si udelala test. Pokud bude negativni a behem dalsiho tydne to nedostanes, udelala bych pro jistotu test jeste jeden a to 3 tydny od styku. Pres postinor se vazne otehotnet da a pokud to neni uplne vhodny ze zdravotnich duvodu, tak bych si ho proste nevzala. Vsechno se da resit ;) drzim palce at to dopadne dobre. Dej potom vedet :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.8.21 23:06
@PastikaJatrova píše:
No, takze tezko radit, protoze cyklus nemas jeste pravidelny. Kazdopadne ja bych to udelala tak, ze bych si postinor nebrala, ale 14 dni od styku bych si udelala test. Pokud bude negativni a behem dalsiho tydne to nedostanes, udelala bych pro jistotu test jeste jeden a to 3 tydny od styku. Pres postinor se vazne otehotnet da a pokud to neni uplne vhodny ze zdravotnich duvodu, tak bych si ho proste nevzala. Vsechno se da resit ;) drzim palce at to dopadne dobre. Dej potom vedet :kytka:

Moc děkuji, dám vědět. Asi prostě počkám a budu se „modlit“… Doma mám 2 děti, mám nastupovat teď do práce po rodičovské, bojuji s boreliózou, chlap zapomene a ještě řešit toto… 😳

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10819
29.8.21 23:42
@mata.stastna píše:
Moc děkuji, dám vědět. Asi prostě počkám a budu se „modlit“… Doma mám 2 děti, mám nastupovat teď do práce po rodičovské, bojuji s boreliózou, chlap zapomene a ještě řešit toto… 😳

Tak byli jste u toho oba. Měla jsi se přesvědčit, že má ochranu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
608
30.8.21 08:04
@mata.stastna píše:

Jasne ;) je tezky se nenervovat, ale to taky muze ovlivnit cyklus, takze se hod do klidu. Ted je to stejne bud a nebo a uz to jen tak neovlivnis :mrgreen: snad to dobre dopadne :) jako taky nechapu, jak jste mohli zapomenout, ale stavaj se na svete i divnejsi veci :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat