Těhotenské testy a vynechání HA

3
29.8.21 18:54

Těhotenské testy a vynechání HA

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda má nějaká zkušenost. 14 dní vynechana HA. Chtěla jsem se zeptat jaká je šance na otehotneni. Momentálně dělané 3 testy, a bohužel / čárka a první foto // docela jedna slabá, ale zbytek po 1 carce. Měl někdo podobný problém? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2077
29.8.21 19:01
@Nikw99 píše:
Dobrý den, ráda bych se zeptala zda má nějaká zkušenost. 14 dní vynechana HA. Chtěla jsem se zeptat jaká je šance na otehotneni. Momentálně dělané 3 testy, a bohužel / čárka a první foto // docela jedna slabá, ale zbytek po 1 carce. Měl někdo podobný problém? Děkuji

No já bych řekla, že to vynechání je delší než 14 dní :-)). Každopádně sama vidíš. Takže jaká je šance asi tusis..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
29.8.21 19:07

@EvieK no jako podle testu koukám že asi nulová :) proto píšu jestli někdo nemá zkušenost, sama tomu nějak nerozumím🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2077
29.8.21 19:20
@Nikw99 píše:
@EvieK no jako podle testu koukám že asi nulová :) proto píšu jestli někdo nemá zkušenost, sama tomu nějak nerozumím🤔

Si ze mě děláš srandu, ne? 😂 😂 nebo ty slabé čárky nevidíš schválně? 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
29.8.21 19:30

@EvieK já píšu o těch papírových testech jak jsou 3 pod sebou, tam je pouze po jedné / a jedna // s tím že jedna je slabá. Ten digi je dělaný dřív než ty papírový. Proto jsem se ptala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2077
29.8.21 19:40
@Nikw99 píše:
@EvieK já píšu o těch papírových testech jak jsou 3 pod sebou, tam je pouze po jedné / a jedna // s tím že jedna je slabá. Ten digi je dělaný dřív než ty papírový. Proto jsem se ptala.

Být tebou jdu na gyndu. Každý test má/může mít jinou citlivost a pokud nechceš být těhotná, tak ber antikoncepci jak máš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat