Ovulační test u muže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.19 19:22
Ovulační test u muže

Ahoj,

pouzivam ovulacni testy treti mesic a ani jednou mi nevysel pozitivni. Jedna carka je vzdy o neco slabsi. Cetla jsem, ze zeny, maji tento hormon v tele stale pritomny, proto se dve carky objevi vzdy, v negativnim pripade je ta jedna slabsi.
Dnes mi to nedalo a otestovala jsem pritele, a ovulacni test vysel stejne jako me, tedy jedna carka slabsi. Co to ma znamenat? Mam testy Pepino.

Uz jste nekdy testovali sveho muze?
Dekuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 15156 příspěvků 24.02.19 19:28
@Anonymní píše:
Ahoj,

pouzivam ovulacni testy treti mesic a ani jednou mi nevysel pozitivni. Jedna carka je vzdy o neco slabsi. Cetla jsem, ze zeny, maji tento hormon v tele stale pritomny, proto se dve carky objevi vzdy, v negativnim pripade je ta jedna slabsi.
Dnes mi to nedalo a otestovala jsem pritele, a ovulacni test vysel stejne jako me, tedy jedna carka slabsi. Co to ma znamenat? Mam testy Pepino.

Dekuji.

Ne. Proč bych to dělala? Muž snad ovuluje? 8o

Petula306
Kecalka 230 příspěvků 24.02.19 19:30

Jasný, abysme věděli, kdy můj muž může otěhotnět. Pořád vše nám nedaří. :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.19 19:31

@Russet chtela jsem vyzkouset, zda ty testy funguji na zaklade toho hormonu. Ale ted nevim, co si mam myslet.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 24.02.19 19:33

některé snažilky by si měly fakt nechat vyšetřit u odborníka i hlavu… normálně mě to děsí

Russet
Neúnavná pisatelka 15156 příspěvků 24.02.19 19:36
@Anonymní píše:
@Russet chtela jsem vyzkouset, zda ty testy funguji na zaklade toho hormonu. Ale ted nevim, co si mam myslet.

Pozitivní test jsou 2 stejně silné čárky. Pokud nejsou stejně silné a test je negativní, to znamená žádný hormon v moči. Protože tvůj partner je chlapeček, neovuluje právě, jeho test je negativní. Ty taky neovuluješ, proto je test negativní

jahuhudka
Extra třída :D 14016 příspěvků 24.02.19 19:36
@Anonymní píše:
Ahoj,

Dekuji.

No ale test prece neovlivni jestli otehotnis nebo ne 8o K tomu je potreba casty sex :lol:

pikola
Generální žvanilka 20507 příspěvků 24.02.19 19:36

To tu ještě nebylo :mrgreen:

Russet
Neúnavná pisatelka 15156 příspěvků 24.02.19 19:37
@Kaileee píše:
některé snažilky by si měly fakt nechat vyšetřit u odborníka i hlavu… normálně mě to děsí

Já jsem ráda, že naše snažení proběhlo bez toho, aby byl muž nucen čurat na ovulační test :zed:

ka2ka
Extra třída :D 14595 příspěvků 24.02.19 19:39

já nikdy neměla dvě čárky stejně silný , ono taky můžeš mít ovulaci v noci a ráno už nemusí být stejný čárky, tohle nefunguje jako těhotenský test

Kriss Tina
Echt Kelišová 9511 příspěvků 24.02.19 19:48

Bych chtěla vidět tu hysterii, kdyby chlapovi vyšel pozitivní :mrgreen:

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1667 příspěvků 24.02.19 19:49

Lh hormon se vyskytuje jak u žen, tak u mužů..u muže jej produkují tzv.leidygovy buňky, podporuje vznik testosteronu, zatímco u žen se produkuje přímo z hypofízy a podporuje vzniku estrogenu.Pouze u ženy hladina lh hormonu narůstá v době ovulace aby pomohl vzniku žlutého tělíska-u muže to netřeba a tak u něj hladina lh hormonu nijak významně nekolísá..To že tvůj partner má druhou čárku na ovu testu znamená že je v pořádku, lh hormon je v jeho těle přítomen.

warita
Echt Kelišová 9764 příspěvků 3 inzeráty 24.02.19 19:58
@pikola píše:
To tu ještě nebylo :mrgreen:

ale bylo, bylo… vzpominam si na 2 dalsi diskuze na to stejne tema.

Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2306 příspěvků 24.02.19 20:11
@Anonymní píše:
Ahoj,

Dekuji.

dobrý. na to ženská potřebuje hodně odvahy a alkoholu..

Ou
Kelišová 6944 příspěvků 24.02.19 20:12

@Kriss Tina no pozitivní těhotenský test počůraný mužem ukazuje na rakovinu varlat - protože to mění hormonální profil.

Jestli to někdo zkoušel i s ovulačním, to netuším

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama