Oxazepam jak zabírá

67
22.3.17 20:21

Oxazepam jak zabírá

Ahoj holky chci se zeptat už delší dobu se mi stává většinou když jsem doma sama že z ničeho nic se mi začne motat hlava, bušit srdce, klepu se, špatně se mi dýchá, mam jakoby knedlík v krku, pocit že nemám sílu se udržet na nohou doktorka to podtrhla jako úzkost a stres a predepsala mi Oxazepam jak zabírá, jaké jsou po něm pocity? Mám docela strach si ho vzít nejsilnější prášek jsem měla jen Ibangin takže nevím jak budu reagovat. A navíc dnes když jsem čekala na vlak a ve vlaku se mi to stalo znova stává se mi to třeba i v obchodě ve frontě atd. A jakoby pocit jak kdybych se probudila ale přitom normálně vnímám ale necítím se ve svý kůži. Děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7098
22.3.17 20:30

@jajuj tyto pocity mam kazdy den uz tri roky. Je to peklo :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23753
22.3.17 21:03

Oxazepam používáme v práci jako lék na spaní. neusíná se po něm hned, spíš pozvolněji, lidi po něm spěj docela dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17713
22.3.17 21:05

To zní jak panická porucha :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67
22.3.17 21:14

@ka2ka právě já co jsem četla na internetu tak mi to taky přijde jako panická porucha podle příznaků mám se objednat na psychiatrii a tam nevím kdy to bude :? Ale jako neumím si představit že to budu mít buhví jak dlouho nevím no většinou to je když jsem doma sama přítel děla na směny takže když má ranní tak se to dá ale odpolední to už jde hodně znát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67
22.3.17 21:15

@danyk a jaký jsou třeba celkový pocity? Např. malátnost atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17713
22.3.17 21:23

@jajuj s psychiatrem ti nepomůžu protože ad na to odmítám brát takže mám období kdy je to dobrý a období kdy mi je hůř

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
831
22.3.17 21:49

@jajuj ja bych na tuhle poruchu ad doporucila. Az se to ustali, tak terapie. Hodne sil,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23753
23.3.17 13:21

@jajuj to netuším, lidi po něm usnou a spěj jakž takž slušně na to, že jsou v nemocnici. Sama jsem ho nezkoušela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2006
23.3.17 15:03

Mně vůbec nepomohl, měla jsem ho na akutní stavy úzkosti v rámci panické poruchy a úzkost mi tedy nezmírnil. Pomohla mi až AD, terapie, četba literatury o této poruše, sport a práce na sobě. Já jsem obecně na léky dost rezistentní, třeba na úzkost mám Rivotril 2-4 mg a brala jsem i 8 mg na spaní, ale snažím se to moc nebrat. Já bych na tvém místě uvažovala o psychologovi, probrat to s ním a ten by rozhodl, zda je to na AD a odeslal by tě k psychiatrovi. Jinak Oxazepam je stejně jako ostatní benzodiazepiny návykový, takže brát krátkodobě, nebo jako nárazovku v krizi. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
646
23.3.17 15:10

@jajuj a stitnou zlazu mas v poradku? Me toto delala snizena fce stitne zlazy, muze to zpusobit az deprese :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67
24.3.17 12:34

@garda Právě že nevím doktorka se mě ptala jestli štitnou žlazu nemá někdo z rodiču a nemají takže mě na žádný vyšetření neposlala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67
24.3.17 12:37

@Lollitka Právě proto se na něj ptám vím že je navykový proto mám strach ho užívat mě právě rovnou dala doporučení k psychiatrovi :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17713
24.3.17 12:47
@garda píše:
@jajuj a stitnou zlazu mas v poradku? Me toto delala snizena fce stitne zlazy, muze to zpusobit az deprese :?

souhlasím štítná je svinstvo klidně to může mít spojitost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
646
24.3.17 15:27

@jajuj zajdi si k obvodni a rekni ze chces vysetrit krev na šž, nebo te posle na endokrinologii, u nas v rodine to nikdo nikdy nemel a nez mi na snizenou fci prisli, trvalo to 5let, byvala doktorka mi nic nevysetrovala a rovnou predepsala lexaurin 3× denne a psala mi to rok nez jsem ji zmenila, ja ho brala opravdu jen kdyz mi bylo na umreni max 2× do mesice, kdybych ho brala tak jak psala, tak je ze me uz davno feťák :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama