Oživení suchých vlasů

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
17.10.21 22:11

Oživení suchých vlasů

Ahoj,
poradíte mi, prosím, jak oživit odbarvené suché vlasy? Jestli to vůbec ještě jde? Radši něco přírodního bez silikonu. Olejové zábaly jsem zkoušela a přijde mi, že to ničemu nepomáhá… :?
Budu ráda za vaše typy.
Děkuju :andel: :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4012
17.10.21 22:26

No, mě na odbarvený vlasy nic přírodního nepomáhá, zkoušela jsem několik značek - drogerkový teda, a nevyhovovaly mi. Teď používám Syoss šampon i kondiš, občas masku z Lidlu a dobrý. Asi nejlepší. Ale je to plný silikonů, bohužel si myslím, že na ty odbarvený vlasy jsou přírodní produkty krátký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3016
17.10.21 22:40

Já se připíchnu, co komu zabírá. Já tedy odbarvuju rok a vlasy mám hodně zničený, takže jsem šla o hodně na krátko. Kadeřnice, že prý mám vlasy jak po trvalé, ještě k tomu odbarvené trvalé. No, já tedy mám vlasy vlnitý. Ale zkusila jsem od Gliss Kuru tu sedmivteřinovou kůru a přijde mi, že se mi ty vlasy malinko lepší. Používám asi měsíc. Ale odbarvovat si vlasy už asi nerisknu. Takže teď budu řešit, jak se nenásilně vrátit k vlastní původní barvě tzv. pochcaná sláma. Odrosty mám zatím tak 1 cm. Nebo jestli se vrátit k melírování? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6428
17.10.21 23:24

Vlasová kosmetika Oolaboo. Ale zapomeňte na ceny 79,– Kč za šampon a 79;- Kč za kondicioner a 150,– Kč za masku. Tohle je úplně něco jiného, ale při správném užívání to vydrží dlouho. Taky si musíte zvyknout, že šampon tohoto typu nepění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18673
17.10.21 23:34

Suché vlasy - tím myslíš spálené přílišným barvením?

Zkus někoho kdo skutečně umí pracovat s kreatinem, může to pomoci. Ale taky ti to může úplně dorasovat, pokud to neumí.

Jinak nejspolehlivější je to ostříhat a nechat dorůst zdravé vlasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1783
18.10.21 00:33

Herbal Essences - maska a kondicioner pri kazdym barveni, koupit do zacatku masku na poskozeny vlasy - repair a kondicioner na hydrataci - maj uz vic variant.
Barvim vlasy prelivama u vic jak dva a pul roku a vlasy s touhle peci mam fakt v hezkem stavu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
18.10.21 10:38

Tím, že jsou odbarvené, budu asi spíše spálené. Prvně bych doporučila zkušenou kadeřnici!!! Protože já si vlasy odbarvuji již několik let a mám je krásně jemné, nezničené, nespálené. Takže bych asi vyměnila kadeřnici, pokud sis to dělala sama, tak si nějakou najít… Pokud jsou již moc zničené, nejlepší je vsadit na nůžky. Občas vlasy potřebují si odpočinout.
Jinak nepoužívám na vlasy nic extra. Myji si je jednou týdně, používám jen šampon, stříbrný šampón a kondicionér od SCREEN
Jinak nic a vlasy jsou prostě úžasné. :nevim:
Takže bych opravdu vsadila na kvalitní kadeřnici :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.10.21 11:22

Díky moc za rady. Kouknu na doporučované produkty a něco zkusím. :pankac:
Neřekla bych, že mám vlasy přímo spálené. Jsou odbarvené 2× zatím. Naposled koncem července. Ale od té doby se mi mnohem více lámou a jsou takové nepoddajné, suché. A přijde mi, že se to postupně zhoršuje… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6428
18.10.21 13:06
@Tereza Terez píše:
Díky moc za rady. Kouknu na doporučované produkty a něco zkusím. :pankac:
Neřekla bych, že mám vlasy přímo spálené. Jsou odbarvené 2× zatím. Naposled koncem července. Ale od té doby se mi mnohem více lámou a jsou takové nepoddajné, suché. A přijde mi, že se to postupně zhoršuje… :zed:

Protože nemají hydrataci. A ano, je to častý jev odbarvení, že se klidně mohou začít ulamovat až později.
Jinak nežehlit a šetrně upravovat fénem. Výrazně pomáhá termoochrana, tu mám rovněž Oolaboo a s kondicinerem mi to přijde jako :mrgreen: jejich nejlepší výrobky.
Každopádně co se má ulomit se ulomí a nijak už tomu nezabranis. A asi by to chtělo jinou kadeřnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
20.10.21 08:51

Za mě kokosový olej mi strašně pomohl a nebo balea olejíčky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat