Ozvy miminka 40. týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

077lenka
Kecalka 102 příspěvků 17.02.17 18:09
Ozvy miminka 40tt

Ahoj, dnes jsem byla na poslední kontrole u svého gynekologa. Byla jsem na ozvach a ležela jako vždy na zádech ale malej se přesunul a tak ho sestra chvíli hledala sondami. Po tom jsem si lehla na bok a chvilinku to ukazovalo nízký tlak miminka a potom zase normální. Doktor ještě kouknul na ultrazvuku, když jsem se ho zeptala co se děje a na ultrazvuku hledal kde malého nejlépe poslechnout a říkal, že je to dobrý. Ale kdyby mi bylo divně, nebo mě bolelo nad břichem, tak mám jet do nemocnice.. Jsem objednana na úterý, tak doufám, že do té doby bude vše v pořádku. Měl jste to taky takhle někdo? Mě doktor ani nenapsal do průkazky kolik Mimi mělo, tak nevím

Reakce:

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1684 příspěvků 17.02.17 20:24

Nemohu popsat vlastní zkušenosti, protože jsem rodila již ve 37tt a stihla jsem ozvy jen jedny.. Ale co jsem slyšela tak jsou ty ozvy na zádech horší než třeba ve stoje.. Či je to pravda nevím :) Tak aspon přeji hodně štěstí :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Její dceři hrozí děcák, narkomanka Katka ale zůstává věrná drogám

Je smutnou pravdou, že si za 26 let aktivní feťácké kariéry Katka Bradáčová... číst dále >

Bez Gábi ani ránu! Biatlonisté mají Koukalovou dál na kamionu, na trati ale propadají

Český biatlon je vzhůru nohama. Ze sportu, který nedávno zažil boom, přivábil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >