Reklama

Ozvy miminka 40. týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

077lenka
Kecalka 102 příspěvků 17.02.17 18:09
Ozvy miminka 40tt

Ahoj, dnes jsem byla na poslední kontrole u svého gynekologa. Byla jsem na ozvach a ležela jako vždy na zádech ale malej se přesunul a tak ho sestra chvíli hledala sondami. Po tom jsem si lehla na bok a chvilinku to ukazovalo nízký tlak miminka a potom zase normální. Doktor ještě kouknul na ultrazvuku, když jsem se ho zeptala co se děje a na ultrazvuku hledal kde malého nejlépe poslechnout a říkal, že je to dobrý. Ale kdyby mi bylo divně, nebo mě bolelo nad břichem, tak mám jet do nemocnice.. Jsem objednana na úterý, tak doufám, že do té doby bude vše v pořádku. Měl jste to taky takhle někdo? Mě doktor ani nenapsal do průkazky kolik Mimi mělo, tak nevím

Reklama

Reakce:

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 17.02.17 20:24

Nemohu popsat vlastní zkušenosti, protože jsem rodila již ve 37tt a stihla jsem ozvy jen jedny.. Ale co jsem slyšela tak jsou ty ozvy na zádech horší než třeba ve stoje.. Či je to pravda nevím :) Tak aspon přeji hodně štěstí :)

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama