Pach potu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.4.21 12:40

Pach potu

Prosím anonymně. Dcera je v pubertě, bohužel se začala strašně potit a pot jí strašně čpí. Není to nedostatečnou hygienou, prostě je ten pot cítit už v okamžiku, kdy se potí. Nejí nic aromatického. Je mi jí líto. Je z toho strašně špatná. Přejde to? Není to příznak nějaké nemoci?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29749
15.4.21 12:50

A co nosí na sobě? Jestli má oblečení z nějakého umělého materiálu a nebo chodí navlikana víc než vyžaduje počasí, tak tomu jde naproti :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.21 13:01
@Kriss Tina píše:
A co nosí na sobě? Jestli má oblečení z nějakého umělého materiálu a nebo chodí navlikana víc než vyžaduje počasí, tak tomu jde naproti :think:

Většinou má bavlnu a rozhodně nechodí víc oblíkaná než je nutné, spíš naopak. Je to asi hormonální. Bohužel i někdy večer, když se osprchuje, tak než dojde do postele, tak se lehce zpotí a je to cítit. Oblečením to není. Jde mi spíš o to, jestli má někdo podobnou zkušenost u dětí v pubertě a jestli to přešlo.

• Citovat
  • Nahlásit
2483
15.4.21 13:12

Potrebuje sport, jakmile se bude pravidelne hybat a potit pri sportu, tak ten pot nebude pak tak citit. Hormonalnimi zmenami to bude taky…muze zkusit nejaky ekologicky deodorant, treba do skoly a tak, tam verim, ze to muze dost vadit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1109
15.4.21 13:13

Já si pamatuji, že na vysoké tohle měla má spolužačka a ta už tedy v pubertě opravdu nebyla, Hormonální to určitě je, je i možné, že to po pubertě přejde. Já se třeba potím hrozně málo, pach žádný ale jednou jsem měla novou antikoncepci a najednou to ze mě lilo jak blázen a i zápach byl nesnesitelný. Doporučila bych zajít do lékárny a poradit se. Dnes je toho na trhu už dost. Jsou i určité deodoranty, které opavdu fungují. Sice si trochu hrábnete do kapsy ale to určitě nebude problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1109
15.4.21 13:18

https://www.kralovstvi-tiande.cz/…-2-bodu.html?… Tento bych doporučila já osobně + nějaký (dove, nivea…) voňavý sprej. Tento deodorant totiž vůbec nijak nevoní, za to ale dělá to, co má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1109
15.4.21 13:25
  • bych pro jistotu nechala udělat odběry na štítnou žlázu a cukrovku. S tím to také může souviset.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10799
15.4.21 13:27

Kamaradka delala diplomku na takove problemy pubertacek a je to uplne normalni. Chce to pockat a prejde to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
15.4.21 13:31

Nebo zkusit homeopatika, poradit se v lékárně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
15.4.21 13:56

Nemela dcera covid? Kamoska resila podobny problem po prodelanem covidu. Pry toto u nekoho muze covid zpusobit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1146
15.4.21 15:12

Určitě to je hormonální, každá druhá holčina to tak má, začne maštění vlasů, pleti. Pot. Zašla bych s ní do DM nebo tety a koupila ji nějakou dobrou kosmetiku, nějaký deodorant. Vůni bych ji nechala vybrat. A v dobrým vysvětlila, že tělo se mění a je třeba, aby na to víc dbala. Ono to zase přejde, kamarádky malá 11 let má to stejný. Holky prostě pubertí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.21 17:16

Díky, deodoranty používá. Trochu mě uklidnilo, že to má víc dětí a snad to přejde. Akné a maštění vlasů má taky. Zkusíme to pro jistotu říct na pediatrii.

• Citovat
  • Nahlásit
19609
15.4.21 17:22

Kolik jí je?
Takhle to má i syn (11)
Jak píšeš, dá sprchu, proběhne se párkrát a už zase jede :lol:
Začínali jsme deodoranty, teď už nějaké antiperspiranty. Nevím jestli by mu to mohlo uškodit, ale co s ním, když tak smrdí :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat