Svrab po namazání

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.4.21 10:51

svrab-po namazání

Po ukončení léčby - svrab

Ahojky, chtěla bych se zeptat jestli to mate někdo podobně jako ja nebo jestli se vám to taky dělo. Po namazání infectoscabem (před týdnem) mě pořad svědí kůže a dělají se mi pupinky jak, kdyby mě popalila kopřiva. Někdy se mi uděla i malý pupinek. Cestičky se mi žádný nedělají. Píšou, že klinicke příznaky budou přetrvávat několik týdnu, ale ja si nejsem jista jestli jenom svedeni nebo i to ostatní. Mám z toho obavu a je to dost nepříjemná věc.
Děkuju za odpovědi :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
17.4.21 20:20

Máme to stejné

My už jedeme celá rodina druhou kůru… Jsem z toho už zoufalá a jen brečím… Udělalo se nám přesně co tobě po tom infectoscabu a verdikt byl jasný TA POTVORA TAM POŘÁD JE… Dostali jsme tedy sírnou mast a vše znovu… Pračka, sušička a žehlička jedou už nonstop měsíc… Zase je to zpět (hned druhy den po ukončení léčby)… Volala jsem to doktorce a musíme ještě dva týdny počkat a pak jedině do nemocnice… Zkoušela jsem už všechny možný rady na netu. Spousty lidí se léčilo v nemocnici a stejně to měli zpět a třeba se léčilali i dva roky… Nevím už co mám dělat… Konečně mohli jít do školky a školy a místo toho se doma drbou…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat