Podivná boule na hlavě

Anonymní
14.4.21 13:49

Podivná boule na hlavě

Ahoj, už roky mám na hlavě bouli, která se nemění. Ale poslední cca tři měsíce se něco děje. Oblast této boule bývá citlivá, chvilku lehce bolí, nebo na vteřinu intenzivně zabolí. Navíc se objevují jakési „rýhy“, které vždy směřují paprskovitě od té boule. Rýha vydrží někdy minutu, jindy hodinu, někdy jde cítit i druhý den.
Nemate s něčím podobným zkusenost? Jako zeptám se doktora, až tam půjdu. Jen mne zajímá, jestli někdo zažil něco podobného.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22051
14.4.21 13:57

Star Trek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.21 14:05
@stinga píše:
Star Trek?

Hm, dík, mám něco podobného, tak jsem se chtěla připíchnout. Tvoje rada je fakt nad zlato.

• Citovat
  • Nahlásit
63715
14.4.21 14:13

Můžeš mít tukovou bulku.. Občas ty mrchy zlobí. Dojdi k dr, dostaneš zadanku na chiru, tam odstraní a nechají poslat na histologii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7476
14.4.21 14:14
@stinga píše:
Star Trek?
:mrgreen:

A kde na hlavě tu bouli máš? Já mám ve vlasové části jednu velkou a několik menších, ta velká taky někdy na tlak bolívá. Dle dr. jde o ucpanou mazovou žlázu a dá se to vyříznout. A ta rýha, není to žilka? Jinak určitě bude lepší, už jen pro tvůj klid, aby na to mrkl nějaký lékař.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22051
14.4.21 14:21
@Anonymní píše:
Hm, dík, mám něco podobného, tak jsem se chtěla připíchnout. Tvoje rada je fakt nad zlato.

tak myslíš, že po internetu někdo zhodnotí, co za bouli a za rýhy, to má? Oni ti doktoři v těch ordinacích nesedí pro srandu králíkům

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
621
14.4.21 14:42

To může být cokoliv. Už dávno to měl někdo vidět. Nejpíš to bude tuková boule (lipom), když to tam máš dlouho…ale může to být také uzlina a 100 dalších věcí, i dost závažných…také záleží, čemu říkáš „boule“ a kde je? Takhle ti nikdo neporadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.21 14:47
@stinga píše:
tak myslíš, že po internetu někdo zhodnotí, co za bouli a za rýhy, to má? Oni ti doktoři v těch ordinacích nesedí pro srandu králíkům

Jako jo, vím, jak to myslíš. Ale tak je tu spousta dotazů na zdravotní problémy, člověk se napřed zeptá na zkušenosti jiných, ale stejně k tomu doktorovi zajde. A vžívám se do zakladatelky a tvůj Star Trek právě není moc pravděpodobný, to zakladatelce nepomůže. Naštěstí jsou tu holky, co se k věci ale vyjádří.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.21 15:08

Boule je umístěná viz obrázek. Je to pravidelný útvar, asi jako bych tam měla pingpongový míček, tak asi třetinu. Boule není pohyblivá, na pohmat si myslím, že je to prostě vyboulená lebka. Léta klid, teď mě prostě znejistěly ty změny.
Fakt nechci diagnózu přes net, jen mě zajímalo, zda to někdo má/měl a co z toho (ne)bylo.
A k doktorovi s tím neběžím hned hlavně proto, že můj praktik se dává do kupy prodělaném covidu a má za sebe jen záskok pro akutní věci.
@stinga Občas mi to tak připadá, že budu mít hlavu jak ze startreku :)

• Citovat
  • Nahlásit
5828
14.4.21 15:38

Ja jsem pomerne plasan. Kdyby obvodni neordinoval, sla bych s tim na chirurgii, tam berou ihned bez obj. a nejaky názor by meli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22051
14.4.21 15:55
@Anonymní píše:
Jako jo, vím, jak to myslíš. Ale tak je tu spousta dotazů na zdravotní problémy, člověk se napřed zeptá na zkušenosti jiných, ale stejně k tomu doktorovi zajde. A vžívám se do zakladatelky a tvůj Star Trek právě není moc pravděpodobný, to zakladatelce nepomůže. Naštěstí jsou tu holky, co se k věci ale vyjádří.

to nebyla rada, to byla sranda a zakladatelka to pochopila :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.21 19:57
@stinga píše:
to nebyla rada, to byla sranda a zakladatelka to pochopila :palec:

Jo, v pohodě, teď s odstupem mi to přijde taky vtipný 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
22051
14.4.21 20:53
@Anonymní píše:
Jo, v pohodě, teď s odstupem mi to přijde taky vtipný 🙂
:D :palec: :kytka:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22051
14.4.21 21:00
@Konnny píše:
Ja jsem pomerne plasan. Kdyby obvodni neordinoval, sla bych s tim na chirurgii, tam berou ihned bez obj. a nejaky názor by meli

no jenomže zakladatelka má bouli roky a změny se dějí 3 měsíce, tak to už týden dva počká, na pohotovost to fakt není
a nejspíš to bude ta tuková boule, ale zas nějaké bolesti a rýhy, to už se mělo dávno nechat zkontrolovat u lékaře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5828
14.4.21 21:26

@stinga to jsem prehlidla.Njn, to pocka..ale chira jsem nemyslela pohotovost, normalni na poliklinice, tam se muze kdykoliv a neobjednava se.Ja to mit 3 mesice uz davno nekde sedim v cekarne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat