Pád miminka 5 měsíců

Anonymní
1.5.21 11:07

Pád miminka 5 mesicu

Dobrý den chci s e zeptat malý spadnuk z gauče 40cm na zem kde je lino spadnuk na záda a zadní hlavičku plakal ale teď je v pohodě je to cca přej 20min nemůže se mu nic stát nebo jed na pohotovost je v pořádku dekuju spadlo po prvé mám strasny szrach

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28
1.5.21 11:18

Koukala bych na zorničky, jestli reagují na světlo…ale miminka jsou kupodivu gumový…zas taková výška to nebyla… myslím, že bude v pořádku…nedávejte to teď nějakou dobu spinkat pro jistotu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000
1.5.21 11:19
@Anonymní píše:
Dobrý den chci s e zeptat malý spadnuk z gauče 40cm na zem kde je lino spadnuk na záda a zadní hlavičku plakal ale teď je v pohodě je to cca přej 20min nemůže se mu nic stát nebo jed na pohotovost je v pořádku dekuju spadlo po prvé mám strasny szrach

Pokud máte strach, pak je lepší uklidnit svou dušičku návštěvou lékaře. Ticho po pádu může znamenat obé. Nic se neděje, anebo může se něco dít. Já u toho pádu nebyl, takže jeho (ne)závažnost nedokáži objektivně posoudit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
1.5.21 11:34

Mě malá spadla z gauče na parkety.Tak když ji bylo +-5 měsíců. Jak se začla přetáčet na bříško. Hrozně vriskala a já taky :,( Ale žije. Ne na darmo se říká že jsou miminka gumový. Sleduj jak se chová jestli normálně, tak to bude v pohodě :kytka: A takových pádu bude ještě ranec :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14521
1.5.21 11:40

To se takhle nedá zhodnotit, dítě může spadnout z malé výšky a zrovna nějak nešikovně, nebo naopak z velké a nic mu nemusí být…je to o náhodě…pravděpodobně to nic nebude, ale pro klid duše bych jela…nebo ho alespoň bedlivě sleduj. Dcera spadla ve 3 měsících z přebalovacího pultu, což je docela výška a nebylo jí tenkrát nic. Nejhorší je náraz hlavy na ostrý předmět, třeba roh stolu, pak taky zadní část hlavy je choulostivější, než přední, zvláště pak místo za uchem. Ale ve většině případů děti pády zvládnou. Zkrátka ho sleduj a kdyby se ti cokoliv nezdálo, jeď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.21 12:17

Všimla sem si že tam má boulicku
A radši pojedeme

• Citovat
  • Nahlásit
294
1.5.21 12:25

@KKikina to se říká pro uklidnění rodičů. Zdaleka ne vždy to pak platí. I z banálních pádů nebo zaškobrtnutí může být dost zlé zranění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16521
1.5.21 12:25

Jestli ma zornicky ok, reaguje normálně, nezvraci a nechtělo se ji spát, tak to bude ok. Po dobu 24hodin kontrolovat a v noci alespon 2× budit do úplného vědomí, tohle jsem dostala na papíře u dětske. dávej si na to pozor!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
1.5.21 12:41

Chudaček malej, proč ho dáváte na gauč bez dozoru, v 5 měsících už není nehybné miminko :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2028
1.5.21 12:52
@Anonymní píše:
Chudaček malej, proč ho dáváte na gauč bez dozoru, v 5 měsících už není nehybné miminko :roll:

Ježíš nikdo neříká že tam byl bez dozoru, stačí na 5s otočit zrak a je to… To jsou zas kecy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
1.5.21 12:58

@kavulenka Tak nemělo by se to stávat. A neznamená to, že mimino nechala nutné bez dozoru. Staci se otočit nebo napít ( jako to bylo třeba u nás ) mimino se mrskne a letí… :think: :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.21 12:58
@Anonymní píše:
Chudaček malej, proč ho dáváte na gauč bez dozoru, v 5 měsících už není nehybné miminko :roll:

Na vás jsme tu čekali

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.21 12:59

Za jak dlouho se to projevuje teď mi zrovna usnul stalo se to kolm tě 10

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.21 13:00
@KKikina píše:
@kavulenka Tak nemělo by se to stávat. A neznamená to, že mimino nechala nutné bez dozoru. Staci se otočit nebo napít ( jako to bylo třeba u nás ) mimino se mrskne a letí… :think: :,(

Přesně tak chtěla sem s ejen napiš jelikož máme obývák v kuchyni a bylo to hned

• Citovat
  • Nahlásit
3862
1.5.21 13:09
@Anonymní píše:

Zase jedna chytrá, co si potřebuje rýpnout a ještě anonymně, co sděluješ tak intimního? Tyhle chytrý kecy mám nejradši :cert:
Zakladatelko, zvaž to, já bych asi jela pro svůj klid a pro jistotu, děti jsou opravdu gumové, ale náhoda je víš co. Aspoň budeš jistě vědět, že je v pořádku :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat