Vitamíny na padání vlasů

9.7.07 10:15

Padání vlasů

Ahojky, prosím o radu, asi od třetího měsíce našeho broučka mi začaly hrozně padat vlasy, slyšela jsem, že se to stává. Jím Calibrum mami, ale nepomáhá to, ve starší diskuzi jsem našla inormaci o vitamínech Biosil plus, potřebovala bych vědět, zda bych je mohla užívat, když jsem plně kojící.
Poradíte mi prosím :wink: je to docela akutní, poslední dobou je to čím dál horší :( nechci přijít o vlasy úplně :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7364
9.7.07 10:28

mám úplně stejný prblém. Na kožním mi dr řekla, že je to po porodu, že cpát do sebe mi nic nedoporučuje když kojím a že jí vypadaly 2/3 vlasů a šla na ježka. Malýmu je 7 měsíců, vlasy padají míň, bo už skoro není co padat a já sem hotová… :cry: :cry: :cry: (chlop nechce, abych se ostříhala a já se mu ani nedivím. taky nechci)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
9.7.07 10:34

Já si taky myslím, že toho s tím moc nenaděláte. V těhotenství prý padají málo, tak si to pak musí vynahradit. Prý je to hormonální, takže vitamíny nijak zá:,–(ně nepomohou. Já měla to samé po obou holkách, byla jsem taky nešťastná, ale pak to přešlo a zase dorostly. Tak se tím moc netrapte a počkejte.
Pevné nervy, Halka :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3141
9.7.07 10:48

taky myslim, ze nic moc nepomuze, krome razantniho zkraceni, i kdyz je to cloveku lito. ale myslim, ze lepsi mit kratke zdrave vlasy nez dlouhe slabe ridke… vsak ony zase dorostou… ja mela vlasy do pasu pred prvnim tehu, behem nej jsem to zkratila do pul zad a ctvrt roku po porodu sla na kratounky mikado, protoze ty vlasy padaly a padaly a vypadaly fakt hrozne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
532
9.7.07 11:02

Ahojky, řešila jsem úplně stejný problém. Vlasy mi padaly a to dost,ale opravdu to odezní samo.
Biosil plus jsem taky papkala a taky jsem plně kojila. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4419
9.7.07 12:13

Ahoj, taky mi padaly vlasy a pomohlo mi zobat Panthenolové kapsle. Taky jsem u toho kojila, bez problémů. Asi po 2 měsících jsem měla skoro pokoj. Fakt dobrý. Vřele doporučuju. I vlasy se mi po tom zkvalitnily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24896
9.7.07 12:19

ahoj,
mě vlasy taky šíleně padaly. Měla jsem dlouhé po lopatky a nechala se ostříhat na krátko. Šíleně mě totiž rozčilovali všechny ty vypadané vlasy kolem :lol: . Ale za čas to přestane, takže vydrž.
mava

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4425
9.7.07 12:34

Taky to mi začlo asi 3 měsíce poporodu a opravdu to přestane samo, vydrž :) . Kojím a beru Mamavit a vitekalcin, ale to spíš proti osteoporose než proti vypadávání vlasů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19988
9.7.07 13:48

mě se po porodu kromě padání vlasů ještě začaly děsně dělat lupy a hodně mě svědila kůže. K tomu malá pořád tahala za vlasy no a já už předtím byla načatá, tak jsem to vzala jako tu „poslední kapku“ a jsem na ježka. Vlasy mám nejlepší, co si kdy pamatuju, nádherně zkoustly a zpevnily se, lupy se objevují jen zřídkakdy.
Asi by to přešlo i tak, ale čekat, to mě nebavilo. :D Jo a na vlasy (a taky na nehty) je nejlepší vitamín B takže zkus Bkomplex, nebo třeba Pangamin, v lékárně ti určitě budou umět poradit, co můžeš i při kojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
9.7.07 13:55

Ahojky, zažila jsem po porodu totéž, vlasy padaly, no hrůza! Ale neboj ono se to opravdu samo zastaví. Já bych ten vitamín B zase nedoporučovala, protože se po něm přibírá na váze, což mi potvrdila i moje praktická doktorka. Tak záleží čemu dáš přednost, jestli vlasům nebo postavě!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1293
9.7.07 13:57

Ahoj,
pomáhá i Panthenol - stříkat přímo na pokožku hlavy, normálně ten co se používá i na spáleniny, taková ta bílá pěna z lékárny.
papa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
9.7.07 14:15

Tak me take zcali padat vlasy, ale paradoxne po porodu jsem je mela dobre - snad nejlepsi za posledni dobu a padat mi zacali az asi po osmi mesicich. Take jsem z toho nestastna. Vlasy jsem mela do puli zad, ted jsem je zkratila na ramena a premyslim, ze to zkratim jeste vice…
Take jsem se ptala kozarky a ta mi rikala, ze je to normalni, ze se to zlepsi az prestanu kojit a ze jist by mi nic nedoporucila kdyz kojim, ale doporucila mi nejaky sampon, ze ji pomohl. No stal temer 300,– tak doufam, ze bude dobry. Zatim ho pouzivam asi 14 dni tak uvidime.
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.07 22:23

ahojky, díky moc za rady, určitě něco z toho vyzkouším, a snad to pomůže :)
jen to ostříhání asi ne, už teď mám vlasy sotva k ramenům a hrozně jemné,a to bych si je potom musela mýt častěji.
Což se teď dá kolikrát zamaskovat malým culíkem, nechci je ještě víc ničit, tak častým mytím.
Už teď si je musím mýt tak 3×-4× do týdne.
Tak díky moc a držte se všichni s vlasy jak podzimním listím :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
10.7.07 10:46

Tak mně taky začaly padat vlasy asi 3 měsíce po porodu. Přestalo to zhruba kolem 6 měsíců po porodu. Jenže pak se mi to vrátilo asi kolem 9 měsíců syna a padají mi stále. Řeším to jen tím Biosilem plus, je to trochu lepší, ale o moc ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.07 17:57

ahojky, tak dnes jsem byla v lékárně, a jsem docela na rozpacích.
Ptala jsem se po Biosilu plus a magistra mi ho nedoporučila s tím, že obsahuje umělé sladidlo, a to kojící a malé děti nesmí, tak jsem se ptala
na panthenolové kapsle, a ty můžou kojící pouze 10 mg panthenolu, nejmenší obsah měla s 40mg.
Tak jsem se jí ptala, zda nemá něco jiného co bych jako kojící mohla, tak prý nic jiného není a dodala, tak přestaňte kojit 8O 8O
tím mě tedy dorazila, tak to to radši vydržím, než bych přestala kojit.
Jsme oba s manželem alergici, a myslím si že kojení je v tomto případě to nejlepší co můžu našemu drobečkovi dát ne?
Ahojky Vavryska

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama