Padání vlasů II.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
7.1.22 11:46

Padání vlasů II.

Dobrý den
Poslední dobou jsem si všimla že mi padají vlasy. Ztratila jsem půlku svého objemu. Tak se chci zeptat co s tím můžu dělat nebo jaké to může mít příčiny a popřípadě k jakému doktorovi s tím jít.. 🙁 🥺 jsem z toho vcelku nešťastná 😔 Šampon používám Schwarzkopf gliss s olejičkem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10520
7.1.22 12:03

@Eliška172002 Buď kožní a nebo trichologie…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4092
7.1.22 12:21

@Eliška172002 určitě kožní lékař, ale já bych se objednala i k praktickému lékaři na krevní rozbor ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27439
7.1.22 13:05

Po porodu nejsi? Nechala bych si nejdřív zkontrolovat hormony. Nějaké léky nebereš? Nemoc si neprodělala? Stres? Jako taková první pomoc je třeba kofeinovy šampon, nějaké vitamíny (z těch levných třeba biosil), ale primárně to chce zjistit tu příčinu, takže bych začla u praktika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
7.1.22 14:14

Já užívám Hair aktiv, odebírám ve větším množství od distributory.Je to od české firmy a fakt vlasy nepadají a rychleji rostou a hlavně se můžou v těhotenství i kojení. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.1.22 18:04
@Kriss Tina píše:
Po porodu nejsi? Nechala bych si nejdřív zkontrolovat hormony. Nějaké léky nebereš? Nemoc si neprodělala? Stres? Jako taková první pomoc je třeba kofeinovy šampon, nějaké vitamíny (z těch levných třeba biosil), ale primárně to chce zjistit tu příčinu, takže bych začla u praktika.

Mám jen na alergii a antikoncepci ale léky beru dlouhodobě a takový problem jsem neměla
Poslete mi prosím odkaz na ty šampony?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.1.22 18:05
@ŠmolinkaJana píše:
Já užívám Hair aktiv, odebírám ve větším množství od distributory.Je to od české firmy a fakt vlasy nepadají a rychleji rostou a hlavně se můžou v těhotenství i kojení. :srdce:

Pošlete mi dokáže prosím 😇

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27439
7.1.22 19:45
@Eliška172002 píše:
Mám jen na alergii a antikoncepci ale léky beru dlouhodobě a takový problem jsem neměla
Poslete mi prosím odkaz na ty šampony?

Odkaz na šampony nemám, něco mají třeba v lékárně, já si kupovala alpecin, když mi padaly vlasy po porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
8.1.22 15:40

Dlouhodobé působení antikoncepce, štítná žláza…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
8.1.22 16:37

Prvne by to chtelo zjistit, jestli ti nechybi nejaky vitaminy nebo mineraly, pricinou muze byt i stres a hormony, takze bych nejdriv zasla na rozbor krve :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat