Padání vlasů, rady co proti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 16:03
Padání vlasů, rady co proti

Holky, řídnou mi vlasy… A to tedy pěkně hloupě. Vepředu nad čelem. Dneska se mi chtělo brecet když jsem se videla na fotce z výletu… Nemáte nějaký osvědčený recept na vlasy? A myslíte si že je možné že by vlasy mohly dorust zpět tam kde chybí? :,(

Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13518 příspěvků 12.07.18 16:05

A zdravotně si v pořádku?

malá_holka
Kelišová 5417 příspěvků 12.07.18 16:07
@Anonymní píše:
Holky, řídnou mi vlasy… A to tedy pěkně hloupě. Vepředu nad čelem. Dneska se mi chtělo brecet když jsem se videla na fotce z výletu… Nemáte nějaký osvědčený recept na vlasy? A myslíte si že je možné že by vlasy mohly dorust zpět tam kde chybí? :,(

mám to stejně, možná víc. přijde mi to jako přirozena linie vlasů :nevim: a zbytek jsou takový ty jemný vlásky.ale mam pocit,že jsem to tak před pár lety neměla. :think:

Nikmarka
Ukecaná baba ;) 2395 příspěvků 12.07.18 16:07

Šampon aktivátor růstu vlasů od tiande…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 16:08

Ano, jsem zdravá.Zdravotní problémy nemám… :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 16:11

Jinak mam vlasů dost, ale ten predek mě začíná dost desit ????

malá_holka
Kelišová 5417 příspěvků 12.07.18 16:19

taky mam plešku :mrgreen: neee, ja si myslím, že to máš normalní. :nevim: ale prej není dobrý nosit hodne stažený culíky. :think: jo a ja mam sníženou funkci š.žlàzy.

malá_holka
Kelišová 5417 příspěvků 12.07.18 16:19
@Anonymní píše:
Jinak mam vlasů dost, ale ten predek mě začíná dost desit ????

zajdi si na kožní.

Martina1991
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 12.07.18 16:23

Biohaar na vlasy. Ricinový olej.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 16:26
@malá_holka píše:
taky mam plešku :mrgreen: neee, ja si myslím, že to máš normalní. :nevim: ale prej není dobrý nosit hodne stažený culíky. :think: jo a ja mam sníženou funkci š.žlàzy.

Jé no ale já u tebe plesku nevidím. Prijde mi ze to máš přirozené.. ne nic co by bilo do očí :)

Hermina.p
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 36 inzerátů 12.07.18 16:26

Vyšetřit štítnou žlázu, Alpicort F a sněžení tekutým dusíkem + vitamíny. A taky je docela fajn šampon proti padání vlasů od Vichy.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 16:28
@malá_holka píše:
Jé no ale já u tebe plesku nevidím. Prijde mi ze to máš přirozené.. ne nic co by bilo do očí :)
@Hermina.p píše:
Vyšetřit štítnou žlázu, Alpicort F a sněžení tekutým dusíkem + vitamíny. A taky je docela fajn šampon proti padání vlasů od Vichy.

Děkuji

beta72xxx
Stálice 78 příspěvků 12.07.18 17:15
Co takhle železo?

Na ricínový olej pozor, mně po jeho aplikaci padaly docela prameny :(
Pokud není padání vlivem předchozí nemoci (horečky atd.), stresu, či jiné zdravotní indikace, doporučuju Floradix nebo melasu (kvůli železu), červenou řepu, dýňový olej… chvíli to ale trvá. Obecně: chce na to jít „zvnitřku“ organismu, doplnit látky, které tělu chybí - teď mě napadá,nedržíš dietu, necvičíš nadměrně? COkoliv, co se patlá na vlasy, je jen podpůrný efekt, ale primárně problém neřeší. Čínská medicína vidí příčinu ve slabých ledvinách. Zase - příčina uvnitř organismu.
Mně osobně pomohlo zaměřit se na zvýšení obsahu železa v jídle, začít jíst zase pravidelně maso- a taky problém trochu pustit z hlavy a nezkoumat se pořád :) Psychika je sfixě :)
Tak ať máš z vlasů brzy zase jen radost!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 17:22
@beta72×xx píše:
Na ricínový olej pozor, mně po jeho aplikaci padaly docela prameny :(
Pokud není padání vlivem předchozí nemoci (horečky atd.), stresu, či jiné zdravotní indikace, doporučuju Floradix nebo melasu (kvůli železu), červenou řepu, dýňový olej… chvíli to ale trvá. Obecně: chce na to jít „zvnitřku“ organismu, doplnit látky, které tělu chybí - teď mě napadá,nedržíš dietu, necvičíš nadměrně? COkoliv, co se patlá na vlasy, je jen podpůrný efekt, ale primárně problém neřeší. Čínská medicína vidí příčinu ve slabých ledvinách. Zase - příčina uvnitř organismu.
Mně osobně pomohlo zaměřit se na zvýšení obsahu železa v jídle, začít jíst zase pravidelně maso- a taky problém trochu pustit z hlavy a nezkoumat se pořád :) Psychika je sfixě :)
Tak ať máš z vlasů brzy zase jen radost!

No, je pravda že masa moc nepojim a tak nejak kdyz se zamyslim nad tim jidlem, mela bych upravit jídelníček a zacit jist pravidelně a hodnotneji. No :think: Mam dvě deti a tak nejak mi prijde ze se asi odbyvam. :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Válka o syny? Plekanec jim podřizuje kariéru, Vondráčková se ale k návratu do Česka nemá!

Hokejista Tomáš Plekanec se v Česku probírá nabídkami na budoucí angažmá,... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >