Reklama

Padání vlasů, rady co proti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 16:03
Padání vlasů, rady co proti

Holky, řídnou mi vlasy… A to tedy pěkně hloupě. Vepředu nad čelem. Dneska se mi chtělo brecet když jsem se videla na fotce z výletu… Nemáte nějaký osvědčený recept na vlasy? A myslíte si že je možné že by vlasy mohly dorust zpět tam kde chybí? :,(

Reklama

Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13256 příspěvků 12.07.18 16:05

A zdravotně si v pořádku?

malá_holka
Závislačka 4970 příspěvků 12.07.18 16:07
@Anonymní píše:
Holky, řídnou mi vlasy… A to tedy pěkně hloupě. Vepředu nad čelem. Dneska se mi chtělo brecet když jsem se videla na fotce z výletu… Nemáte nějaký osvědčený recept na vlasy? A myslíte si že je možné že by vlasy mohly dorust zpět tam kde chybí? :,(

mám to stejně, možná víc. přijde mi to jako přirozena linie vlasů :nevim: a zbytek jsou takový ty jemný vlásky.ale mam pocit,že jsem to tak před pár lety neměla. :think:

Nikmarka
Ukecaná baba ;) 2389 příspěvků 12.07.18 16:07

Šampon aktivátor růstu vlasů od tiande…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 16:08

Ano, jsem zdravá.Zdravotní problémy nemám… :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 16:11

Jinak mam vlasů dost, ale ten predek mě začíná dost desit ????

malá_holka
Závislačka 4970 příspěvků 12.07.18 16:19

taky mam plešku :mrgreen: neee, ja si myslím, že to máš normalní. :nevim: ale prej není dobrý nosit hodne stažený culíky. :think: jo a ja mam sníženou funkci š.žlàzy.

malá_holka
Závislačka 4970 příspěvků 12.07.18 16:19
@Anonymní píše:
Jinak mam vlasů dost, ale ten predek mě začíná dost desit ????

zajdi si na kožní.

Martina1991
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 12.07.18 16:23

Biohaar na vlasy. Ricinový olej.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 16:26
@malá_holka píše:
taky mam plešku :mrgreen: neee, ja si myslím, že to máš normalní. :nevim: ale prej není dobrý nosit hodne stažený culíky. :think: jo a ja mam sníženou funkci š.žlàzy.

Jé no ale já u tebe plesku nevidím. Prijde mi ze to máš přirozené.. ne nic co by bilo do očí :)

Hermina.p
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 45 inzerátů 12.07.18 16:26

Vyšetřit štítnou žlázu, Alpicort F a sněžení tekutým dusíkem + vitamíny. A taky je docela fajn šampon proti padání vlasů od Vichy.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 16:28
@malá_holka píše:
Jé no ale já u tebe plesku nevidím. Prijde mi ze to máš přirozené.. ne nic co by bilo do očí :)
@Hermina.p píše:
Vyšetřit štítnou žlázu, Alpicort F a sněžení tekutým dusíkem + vitamíny. A taky je docela fajn šampon proti padání vlasů od Vichy.

Děkuji

beta72xxx
Stálice 55 příspěvků 12.07.18 17:15
Co takhle železo?

Na ricínový olej pozor, mně po jeho aplikaci padaly docela prameny :(
Pokud není padání vlivem předchozí nemoci (horečky atd.), stresu, či jiné zdravotní indikace, doporučuju Floradix nebo melasu (kvůli železu), červenou řepu, dýňový olej… chvíli to ale trvá. Obecně: chce na to jít „zvnitřku“ organismu, doplnit látky, které tělu chybí - teď mě napadá,nedržíš dietu, necvičíš nadměrně? COkoliv, co se patlá na vlasy, je jen podpůrný efekt, ale primárně problém neřeší. Čínská medicína vidí příčinu ve slabých ledvinách. Zase - příčina uvnitř organismu.
Mně osobně pomohlo zaměřit se na zvýšení obsahu železa v jídle, začít jíst zase pravidelně maso- a taky problém trochu pustit z hlavy a nezkoumat se pořád :) Psychika je sfixě :)
Tak ať máš z vlasů brzy zase jen radost!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 17:22
@beta72×xx píše:
Na ricínový olej pozor, mně po jeho aplikaci padaly docela prameny :(
Pokud není padání vlivem předchozí nemoci (horečky atd.), stresu, či jiné zdravotní indikace, doporučuju Floradix nebo melasu (kvůli železu), červenou řepu, dýňový olej… chvíli to ale trvá. Obecně: chce na to jít „zvnitřku“ organismu, doplnit látky, které tělu chybí - teď mě napadá,nedržíš dietu, necvičíš nadměrně? COkoliv, co se patlá na vlasy, je jen podpůrný efekt, ale primárně problém neřeší. Čínská medicína vidí příčinu ve slabých ledvinách. Zase - příčina uvnitř organismu.
Mně osobně pomohlo zaměřit se na zvýšení obsahu železa v jídle, začít jíst zase pravidelně maso- a taky problém trochu pustit z hlavy a nezkoumat se pořád :) Psychika je sfixě :)
Tak ať máš z vlasů brzy zase jen radost!

No, je pravda že masa moc nepojim a tak nejak kdyz se zamyslim nad tim jidlem, mela bych upravit jídelníček a zacit jist pravidelně a hodnotneji. No :think: Mam dvě deti a tak nejak mi prijde ze se asi odbyvam. :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama