Zpět na web

  • načítám...

IMG_20180712_160230.jpg

Holky, řídnou mi vlasy... A to tedy pěkně hloupě. Vepředu nad čelem. Dneska se mi chtělo brecet když jsem se videla na fotce z výletu... Nemáte nějaký osvědčený recept na vlasy? A myslíte si že je možné že by vlasy mohly dorust zpět tam kde chybí? :,(

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 12.07.18

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...