Strašní sousedi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 10:26
Strašní sousedi

Ahoj, spíš si potřebuji postěžovat než si jít pro radu. :D Přes dva roky bydlíme v pronájmu. V tom baráku žije pouze jedna rodina, v prvnim patře babičky, ve druhém bratrové a každý má manželku a děti a ty babicky (jedna je babicka tech bratru a druha je babicka jedny manzelky jednoho z bratru :mrgreen: ). A ve třetím bydlíme my. Od doby co tam bydlime tak jen samy problemy. Tomu domovnikovi( jeden z bratru) ze zacatku vadilo ze davame tasku s odpadky za dvere i kdyz kazdy vecer jsme to sli vynest ale zakazal nam to tam davat a dokonce zaloval majiteli. Poslechli jsme a tasku rovnou odnaseli a kdyz jsme prochazeli kolem jejich bytu tak tam meli nejmin 3 pytle s odpadky a pekne to smrdelo :cert: potom byl zas problem s uklidem spolecnych prostor. Vzdy v nedeli co na me byl uklid jsem zametla a vytrela a poprve si ta domovnikovo manzelka vymyslela ze jsem to udelala spatne a po druhe a po treti zas ze jsem to neudelala vubec ale nebyla jsem blba a poridila si fotky a video ze jsem to opravdu udelala a az pak zklapla :D a vse vygradovalo dnes k ranu asi kolem pul 4..nas malej (2,5roku) v noci spatne spal, asi se mu zdalo neco osklivyho tak zacal plakat a asi pul hodky nebyl k utiseni a to uz jsme si ho vzali k sobe do postele a v tom zvonek. Sousedka. Ze jestli pry jsme normalni ze nam tady rve takovou dobu dite atd, ze jsme deb.love, ze si z ni snad delame pr.el a ze na nas zavola policajty. No co byste si o tom mysleli vy? :nevim: otevrit ji byl pritel ale ten byl z toho tak vyjukanej ze se ani nezmohl na slovo :mavam: mam pripravenou rec az ji potkam na chodbe, nechali byste to byt nebo byste ji neco rekli? Pritom na to jak jsme mlady (me bylo 21 a priteli bude 22) tak se starame o malyho dobre a s laskou. Obcas na nej zvysim hlas nebo ho placnu pres zadek ci pres ruce. Ale milujeme ho a nikdy bysme ho nenechali takhle plakat ale opravdu jsme nevedeli co s nim, nebyl k utiseni :nevim: pritom stezovat bychom si meli spise my. Nam malej pravidelne chodi spinkat v 7 vecer a ten jejich 3 letej jeste v 10 hodin jde od tech babicek a jim kope do dveri a vzteka se kdyz dlouho neoteviraji atd a jde to hodne slyset a budi nam prcka :zed: doufam ze pochopite anonym a omlouvam se za takovy sloh ale musela jsem se z toho vypsat :pocitac: :kytka: :D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
tininas
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 12.07.18 10:29

A nezkoušíš si najít jiný pronájem?

Russet
Extra třída :D 13992 příspěvků 12.07.18 10:29
@Anonymní píše:
Ahoj, spíš si potřebuji postěžovat než si jít pro radu. :D Přes dva roky bydlíme v pronájmu. V tom baráku žije pouze jedna rodina, v prvnim patře babičky, ve druhém bratrové a každý má manželku a děti a ty babicky (jedna je babicka tech bratru a druha je babicka jedny manzelky jednoho z bratru :mrgreen: ). A ve třetím bydlíme my. Od doby co tam bydlime tak jen samy problemy. Tomu domovnikovi( jeden z bratru) ze zacatku vadilo ze davame tasku s odpadky za dvere i kdyz kazdy vecer jsme to sli vynest ale zakazal nam to tam davat a dokonce zaloval majiteli. Poslechli jsme a tasku rovnou odnaseli a kdyz jsme prochazeli kolem jejich bytu tak tam meli nejmin 3 pytle s odpadky a pekne to smrdelo :cert: potom byl zas problem s uklidem spolecnych prostor. Vzdy v nedeli co na me byl uklid jsem zametla a vytrela a poprve si ta domovnikovo manzelka vymyslela ze jsem to udelala spatne a po druhe a po treti zas ze jsem to neudelala vubec ale nebyla jsem blba a poridila si fotky a video ze jsem to opravdu udelala a az pak zklapla :D a vse vygradovalo dnes k ranu asi kolem pul 4..nas malej (2,5roku) v noci spatne spal, asi se mu zdalo neco osklivyho tak zacal plakat a asi pul hodky nebyl k utiseni a to uz jsme si ho vzali k sobe do postele a v tom zvonek. Sousedka. Ze jestli pry jsme normalni ze nam tady rve takovou dobu dite atd, ze jsme deb.love, ze si z ni snad delame pr.el a ze na nas zavola policajty. No co byste si o tom mysleli vy? :nevim: otevrit ji byl pritel ale ten byl z toho tak vyjukanej ze se ani nezmohl na slovo :mavam: mam pripravenou rec az ji potkam na chodbe, nechali byste to byt nebo byste ji neco rekli? Pritom na to jak jsme mlady (me bylo 21 a priteli bude 22) tak se starame o malyho dobre a s laskou. Obcas na nej zvysim hlas nebo ho placnu pres zadek ci pres ruce. Ale milujeme ho a nikdy bysme ho nenechali takhle plakat ale opravdu jsme nevedeli co s nim, nebyl k utiseni :nevim: pritom stezovat bychom si meli spise my. Nam malej pravidelne chodi spinkat v 7 vecer a ten jejich 3 letej jeste v 10 hodin jde od tech babicek a jim kope do dveri a vzteka se kdyz dlouho neoteviraji atd a jde to hodne slyset a budi nam prcka :zed: doufam ze pochopite anonym a omlouvam se za takovy sloh ale musela jsem se z toho vypsat :pocitac: :kytka: :D

Tak jediné se přestěhovat, pokud to nejde vydržet. Společné bydlení vždy přináší problémy.

Tichošlápek
Extra třída :D 12172 příspěvků 12.07.18 10:31

Ja bych ji neco řekla. Se znám :mrgreen: ale souhlasím s @Russet koukejte po jiném bydlení. Špatní sousedi to je mor

Lalelale
Závislačka 3491 příspěvků 12.07.18 10:34

Stěžovala bych si majiteli bytu. Jinak já měla desnou sousedku a po dobrém to nešlo. Nakonec mi ruply nervy, servala jsem ji a poslala ji do prd… Od té doby s ní nikdy nebyl problém a i me slušně zdravila. Někdo si proste honi ego a jak zarvete, boji se jak… Nenechte je na vas rvat a ozvěte se.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 10:35

Ano uz hledame, taky kvuli tomu ze platime sileny doplatky za plyn nebot mame kotel tak bychom chteli do panelaku. Ale prijde mi ze to je vsude :nevim: kdyz jsme pred dvema a pul roky bydleli v jednom cinzaku tak vedle nas bydleli taky takovy. Slo o to ze jsme s mimcem chodili hodne ven a pritel do prace a nebyli jsme moc doma a tak jsem domaci povinnosti delala po vecerech a prala jsem treba v 7 hodin a pravidelne na nas zvonil soused zda si z nej nedelame srandu ze rano vstava do prace a ze jdeme tak pozde prat ale opravdu bylo pouze 7 vecer :nevim:

tininas
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 12.07.18 10:46
@Anonymní píše:
Ano uz hledame, taky kvuli tomu ze platime sileny doplatky za plyn nebot mame kotel tak bychom chteli do panelaku. Ale prijde mi ze to je vsude :nevim: kdyz jsme pred dvema a pul roky bydleli v jednom cinzaku tak vedle nas bydleli taky takovy. Slo o to ze jsme s mimcem chodili hodne ven a pritel do prace a nebyli jsme moc doma a tak jsem domaci povinnosti delala po vecerech a prala jsem treba v 7 hodin a pravidelne na nas zvonil soused zda si z nej nedelame srandu ze rano vstava do prace a ze jdeme tak pozde prat ale opravdu bylo pouze 7 vecer :nevim:

Tak nejhorší je srážka s blbcem.

Není to všude stejné. Bydlíme v paneláku a je tu dvacet bytů. Máme dva malé kluky a někdy je tu dobrý rambajs. Nestěžoval si nikdo nikdy. A to tu bydlí poměrně dost důchodců. :) Když někoho potkáme na chodbě, tak se zdravíme. Pohodička.

Tak do třetice to už určitě klapne a vy najdete klidné bydlení.

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1739 příspěvků 12.07.18 11:04

Máme to jako Tininas.. Máme dva kluky, bydlíme v králíkárně (panelák) a nikdo si nikdy nestěžoval, ačkoliv chlapci občas dělají dobrý buket :D Kolikrát si říkám, kdy už na nás někdo vlítne a ono nic. Zlatí sousedé! Možná bych měla upéct bábovku za trpělivost :D ale zas jako si myslím, že to není tak strašné.. Jde o lidi. Rozumní lidé pochopí děti, když v mládí také děti měli… jiným to prostě nevysvětlíš.. Hledejte radši jinde a nenechte se rozhádat ;)

35ja
Kecalka 402 příspěvků 12.07.18 11:28
@Anonymní píše:
Ahoj, spíš si potřebuji postěžovat než si jít pro radu. :D Přes dva roky bydlíme v pronájmu. V tom baráku žije pouze jedna rodina, v prvnim patře babičky, ve druhém bratrové a každý má manželku a děti a ty babicky (jedna je babicka tech bratru a druha je babicka jedny manzelky jednoho z bratru :mrgreen: ). A ve třetím bydlíme my. Od doby co tam bydlime tak jen samy problemy. Tomu domovnikovi( jeden z bratru) ze zacatku vadilo ze davame tasku s odpadky za dvere i kdyz kazdy vecer jsme to sli vynest ale zakazal nam to tam davat a dokonce zaloval majiteli. Poslechli jsme a tasku rovnou odnaseli a kdyz jsme prochazeli kolem jejich bytu tak tam meli nejmin 3 pytle s odpadky a pekne to smrdelo :cert: potom byl zas problem s uklidem spolecnych prostor. Vzdy v nedeli co na me byl uklid jsem zametla a vytrela a poprve si ta domovnikovo manzelka vymyslela ze jsem to udelala spatne a po druhe a po treti zas ze jsem to neudelala vubec ale nebyla jsem blba a poridila si fotky a video ze jsem to opravdu udelala a az pak zklapla :D a vse vygradovalo dnes k ranu asi kolem pul 4..nas malej (2,5roku) v noci spatne spal, asi se mu zdalo neco osklivyho tak zacal plakat a asi pul hodky nebyl k utiseni a to uz jsme si ho vzali k sobe do postele a v tom zvonek. Sousedka. Ze jestli pry jsme normalni ze nam tady rve takovou dobu dite atd, ze jsme deb.love, ze si z ni snad delame pr.el a ze na nas zavola policajty. No co byste si o tom mysleli vy? :nevim: otevrit ji byl pritel ale ten byl z toho tak vyjukanej ze se ani nezmohl na slovo :mavam: mam pripravenou rec az ji potkam na chodbe, nechali byste to byt nebo byste ji neco rekli? Pritom na to jak jsme mlady (me bylo 21 a priteli bude 22) tak se starame o malyho dobre a s laskou. Obcas na nej zvysim hlas nebo ho placnu pres zadek ci pres ruce. Ale milujeme ho a nikdy bysme ho nenechali takhle plakat ale opravdu jsme nevedeli co s nim, nebyl k utiseni :nevim: pritom stezovat bychom si meli spise my. Nam malej pravidelne chodi spinkat v 7 vecer a ten jejich 3 letej jeste v 10 hodin jde od tech babicek a jim kope do dveri a vzteka se kdyz dlouho neoteviraji atd a jde to hodne slyset a budi nam prcka :zed: doufam ze pochopite anonym a omlouvam se za takovy sloh ale musela jsem se z toho vypsat :pocitac: :kytka: :D

Být bych to nenechala,za chvilku vás budou otravovat i s prdem.nenechte si to líbit,máte stejný práva jako oni. ;)

catherine100
Vesmírná mluvilka 30563 příspěvků 12.07.18 11:40

A ty byty jsou jejich,nebo jsou to nájemníci?
Pokud jsou jejich tak bych se urychleně stěhovala,nemá to řešení.....
Pokud v nájmu,vše si dokumentovat a nahlásit majiteli :nevim:

prekvapenana2
Kecalka 291 příspěvků 12.07.18 11:41

Hele a nechtějí se vás schválně zbavit? Třeba by ten byt chtěli pro někoho dalšího z rodiny… Osobně bych hledala jinde… Jinak jak už tu někdo psal, někdy je potřeba si pořádně dupnout… Na mě pořád chodila sousedka jak dupeme a rusime ji. Jednou mi ruply nervi a sjela sem ji na 2 doby, a je klid. Teď mám dceru která vida za 2 kluky, občas peknej bordel a sousedka když ji vidí tak se rozplývá a jediné slůvko proti nám neřekne :palec:

kontramatka
Závislačka 3765 příspěvků 12.07.18 11:49

tak my jsme v paneláku kde je víc jak 50 bytů a kdyby dal každý pytel s odpadky za svoje dveře asi bysme chcípli všichni. Takže máme ve stanovách zákaz. Pár blbounů to dělá, ale jen občas. Dá se to přežít. Slušných je naštěstí většina. Vzhledem k množství lidí má každou chvilku někdo oslavu nebo divočejší párty, teď v létě jsou všude otevřené balkóny a okna a všichni jsme takřka přímými účastníky všech těch večírků a já jsem ještě nezažila, že by to někdo řešil u něčí dveří. Komu to vadí zavře si okna a může chrápat v tichu. To je prostě úděl bydlení v paneláku. stejně tak spousta lidí kouří na balkonech a nikdo na ně nepořvává a spousta psů štěká a taky to přežijeme…kdo nemá žádný život, ten asi chodí bonzovat a řešit takové hovadiny jako vaši sousedi. A kdyby mi někdo zvonil, že peru v 7 večer, tak bych mu s úsměvem řekla ať jde na dlouhou večerní procházku, protože mám nachystanou ještě druhou várku. :jazyk:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2122 příspěvků 12.07.18 12:01

My mame taky desnou sousedku, co na nas chodila zvonit a stekat kvuli kazdymu prdu. A to jsme myslim hodne ohleduplna a klidna rodina. Stacilo, ze treba spadnul uschly kvitek z naseho balkonu na jejich. A to ani trochu neprehanim. Stezovali jsme si u majitele bytu, ten ji sjezdil na tri doby, ze se bude chovat k lidem v baraku tolerantne nebo poleti a od ty doby je klidek :D Chodi kolem nas jak mura a ani nepozdravi, kdyz nas potka, ale co, at si trhne. Meli jsme si stezovat daleko driv. Desni sousedi jsou fakt nestesti :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 12:22

Vsem dekuju za reakce :kytka: bohuzel ty byty ve kterych bydli oni jsou jejich ale kde bydlime my tak to je majitele ktery s nimi nema nic spolecneho. Podle me se nas chteji zbavit jak uz tady nekdo psal. Protoze jim kazime rodinnou ,,partu,,. Problem je ze bydlime v malym meste a kdyz se objevi na mestskych strankach byt tak je do druhyho dne pryc :pocitac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 12:24
@kontramatka píše:
tak my jsme v paneláku kde je víc jak 50 bytů a kdyby dal každý pytel s odpadky za svoje dveře asi bysme chcípli všichni. Takže máme ve stanovách zákaz. Pár blbounů to dělá, ale jen občas. Dá se to přežít. Slušných je naštěstí většina. Vzhledem k množství lidí má každou chvilku někdo oslavu nebo divočejší párty, teď v létě jsou všude otevřené balkóny a okna a všichni jsme takřka přímými účastníky všech těch večírků a já jsem ještě nezažila, že by to někdo řešil u něčí dveří. Komu to vadí zavře si okna a může chrápat v tichu. To je prostě úděl bydlení v paneláku. stejně tak spousta lidí kouří na balkonech a nikdo na ně nepořvává a spousta psů štěká a taky to přežijeme…kdo nemá žádný život, ten asi chodí bonzovat a řešit takové hovadiny jako vaši sousedi. A kdyby mi někdo zvonil, že peru v 7 večer, tak bych mu s úsměvem řekla ať jde na dlouhou večerní procházku, protože mám nachystanou ještě druhou várku. :jazyk:

Moc dekuji ra reakci a ta posledni veta me opravdu rozesmala :D :D skoda ze me to nenapadlo :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >