Reklama

Výška kluk v 17 letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aspon180
Nováček 1 příspěvek 11.07.18 16:51
Výška kluk v 17 letech

Vim, ze tahle stranka neni urcena pro kluky, ale jelikoz jste nektera z Vas resila vysku vaseho ditete, tak byste mohli o tom neco vedet :D Je mi 17 let a mam jen 175cm. Mama 170, Tata 188, takze bych mel mit v tomhle veku minimalne 180, ne? Mam vysokyho tatu, tak je to divny, ze mam jen 175, bojim se, ze nevyrostu a nebudu mit pres 180. To muze byt i nejaka nemoc, ze jsem takhle maly oproti tatovi?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 17:03

Žádná nemoc, dědit můžeš i ob generaci.
Já třeba mám tři syny, exmanžel má přes 1,9m, já 1,7m. První syn je vysoký, má dlouhé končetiny, celkově hubený. Třetí syn je nadprůměrně vysoký, konstituce průměrná, tj. výšku budou mít po otci, konstituci první po mně, třetí po otci. No a prostřední má výšku průměrnou, konstituci je spíš trochu podsaditější, má i jinou barvu vlasu a typ kůže než jednička a trojka. A postavu bude mít zřejmě po mém tátovi, který má 1,75m, je spíš ramenatý, svalnatý.
U kluka je fajn, když se přehoupne přes těch 1,7m, aby nebyl moc velkej záprtek. Nemůžou být ale všichni Goliášové. ;)
(anonym, informace o rodině)

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19303 příspěvků 11.07.18 17:04

Za prvý nejsi tak malej.
Za druhý, kluci rostou cca do dvaceti let (spousta chlapů dorostala až na vojně), takže se nemusíš bát, nejspíš to ještě pár cm dá.
Nemoc bych neřekla, to bys měl zase výrazně míň, kdyby si měl nějakej růstovej problém.

srpen89
Ukecaná baba ;) 1478 příspěvků 11.07.18 17:04

@Aspon180 Maly ? :think: Znam kluky, kteri chodi se synem do tridy a maji 165 cm. I min, ale to jsou vyjimky. Jinak muj syn, bude mu 17,ma 185 cm, ale mame v rodine dlouhany, vsechno pres 185cm,i 190 cm ;) Takze klid, mas uplne normalni vysku a do tech 180 urcite dorostes. ;)

Alušáček
Závislačka 3075 příspěvků 11.07.18 17:21

@Aspon180 Se 175cm nejsi žádný prcek a nějaký ten centimetr možná ještě povyrosteš. Dědičnost je všelijaká,nemusíš nutně být vysoký jako táta. ;)

Eliskapartlova
Povídálka 33 příspěvků 11.07.18 17:23

:lol: lolec :lol:

Denise93
Kecalka 115 příspěvků 11.07.18 17:26

Můj brácha má 180cm a je mu 14 :roll: za chvíli probourá hlavu stropem, máma je prcek a jeho táta má taky kolem 180cm, jestli poroste ještě dál, tak to bude hrůza :mrgreen: :nevim: Takže to asi nemusí být podle rodičů, já jsem třeba vysoká po babičce z tátovy strany :nevim:

Lidym
Ukecaná baba ;) 2215 příspěvků 3 inzeráty 11.07.18 17:37

Švagr má 160 cm a stejně se oženil :mrgreen:

Serpentini
Kecalka 497 příspěvků 11.07.18 17:47

Ta výška po rodičích je orientační, většinou to sedí ale znám i případy kdy oba rodiče mrňaví - otec 165, matka 157 - syn 183. Matka mrňavá, otec vysoký - syn vysoký jako otec 187. A dokonce i případ kdy matka 168, otec 178 - dcera 158. Takže máš v ruce los a až za pár let zjistíš co sis vlastně vytáhl :lol:

Dominikniknika
Stálice 54 příspěvků 11.07.18 18:22

Přesně, není to pravidlo aby jsi byl stejně vysoký. Už teď nemusíš mít se svou výškou mindráky.

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 11.07.18 18:31

Nemoc to nebude a ještě máš čas, roste se snad do 20 let.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama