Vyplatí nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elenka777
Nováček 8 příspěvků 11.07.18 16:12
Vyplatí nebo ne?

Ahoj holky, chtela bych se zeptat
Pokud jsem dala výpověď 2 měsíční a ta mi stále běží, dostanu ještě za poslední půl rok mimořádne odměny? Pro vysvětlenou, v práci jsme měli zimní a letní bonusy. Teď by jsme měli dostat ten letní, jenže výpověď podána 30.5 končí 30.7. Vždycky nám to brali tak, ze se to počítalo od prosince do května. (Pulrok) A ten mám odpracovany. Jenže v práci mě kolegove straší, že mi je nevyplatí. A to bych fakt nerada, peníze navíc potřebuju. Ale kdo ne, ze? Jedna se o firmu sungwoo hitech v ostravě. Strašná pakarna ta firma 8o. Proto jsem odešla, ti lidi a vedení firmy na facku :roll:. Člověk, aby se drel 30 dní vkuse za směšné peníze. :oops: Děkuju za případné odpovedi

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12749 příspěvků 11.07.18 16:14

Někdy k tomu vyplacení bonusů bývá podmínka, že nesmí být zrovna ve výpovědi. Nemáte kolektivní smlouvu?

X_Cassiopea
Stálice 91 příspěvků 11.07.18 16:16

Ahoj, pokud se jedná o bonusy nebo odměny, měla by mít firma interní předpis na tyto bonusy, řekne Ti mzdovka ve firmě, pokud mají napsáno, že se netýká zaměstnanců ve výpovědi, je to asi jasné.

Lendeš
Kelišová 5412 příspěvků 11.07.18 16:29

Jestli to jsou nějaké nenárokové bonusy, tak ti je vyplatit nemusí, záleží na tom jak je to nastaveno. A jinač dvouměsíční výpovědní doba doběhne 31. 7. ne 30. 7.

Elenka777
Nováček 8 příspěvků 11.07.18 20:11

@vokishka dívala jsem se do kolektivní smlouvy a o výpovědní lhůta tam není ano zmínka. Je tam popsáno třeba,že pokud zaměstnanec neodpracuje všechny měsíce tak mu náleží částka vymerena přesně za ty měsíc a,které odpracoval. Nicméně já bych měla mít splněno jak tu někdo psal, ano končím 31.7. Byl to překlep výpověď byla taky podána 31.5. Takže by mi mely byt vyplaceny odměny..prostě odpracovala jsem si to a mám na to nárok. :pankac:

Elenka777
Nováček 8 příspěvků 12.07.18 05:09

Tak jsem dostala bonus a dokonce mě překvapila i částka vyplaty :mrgreen: . Asi mi to zvysili,když vědí?že to je předposlední výplata :lol: :D

Fazulina
Závislačka 3684 příspěvků 13.07.18 10:12

Třeba tím chtějí naznačit, že by chtěli, abys zůstala:-).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >