Padání vlasů u miminek

22
3.9.20 06:28

Padání vlasů u miminek

Ahoj děvčata, malej se mi narodil s hárkem a chtěla bych se zeptat jestli je velká pravděpodobnost, že to vypadá..
Vím, že do budoucnosti nikdo nevidí, ale zajímá mě jestli tu někdo porušuje pravidlo :roll: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9100
3.9.20 06:32

Obě moje děti měly černé háro, synovi odrustalo postupně a dneska má vlasy úplně bílé, ale pořád pevné a husté. Dceři vypadaly postupně. Takže 1-1

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
940
3.9.20 06:32

Moje dcerka mela podobny, teda trochu min, az takovyhle haro ne :) pisu mela, ted je blond :lol: a vlasu ma hodne, pravda. Je ji 10 mesicu.
ALe zas syn se narodil zrzavy, min vlasu, a zatim barva stale drzi a vlasu pribylo :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
3.9.20 06:43

Já jsem jako mimino měla taky takové a nevypadaly mi, jen zesvětlaly a mám pekelně husté vlasy, nic, o co bych stála :roll: :lol: dcera měla taky a jí současně rostly nové a tyto původní vypadávaly. Teď je blond, ale husté vlasy má i tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
624
3.9.20 06:52

Naše malá měla blonďatou kštici. Vlasy jí trochu řídly, jak se jí zvětšovala hlavička, ale nevypadávaly. Lysinka se jí trochu udělala jen vzadu, jak ležela. Od všech jsem poslouchala, že jí to vypada a jestli už jí ty vlasy padají apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6553
3.9.20 07:27

Mám tři holky, všechny měly takový háro jak na té fotce a vlasy jim jen zesvetlaly, nevypadaly. Když teda nepočítám ty lysiny vzadu jak ležely a šmrdlaly hlavou sem a tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5877
3.9.20 07:53

Syn se narodil s docela dost vlásky, takové tmavé blond, ty mu nevypadaly jen zesvětlaly, dcera se narodila s vlasy jako má tvůj syn, docela dlouhé husté černé ( jako já) nicméně jí vypadali, tak v pěti měsících byla docela plesounek, jen takové milimetrové nové, narostly jí nakonec světlé jako má brácha a rostou jí teda rychle, má dlouhé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16848
3.9.20 08:10

Moje dcera mela hustou cernou kstici. Kolem 5m ji to zacalo dost padat, ale ne uplne. Dost ji to proridlo, ale neco zustalo, svetlalo a od 8m to zacalo houstnout. Ted ma takove huste haro, ze to komentuji lidi na ulici.

Syn se narodil se svetlymi vlasy, taky hodne hustymi, ale preci jenom ne jako dcera. jemu nevypadalo nic a ted na 8m mu to rapidne houstne. Tomu uz nic vypadavat nebude a je vyrazne blondatejsi, nez dcerka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60440
3.9.20 09:15

@Cucuretka oběma klukům to vypadalo na bocích, jak kdybych jim to ciro udělala schválně 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
3.9.20 11:51

Děkuju děvčata, tak uvidíme. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu