Pálení konečníku po chilli

Anonymní
12.2.21 13:12

Pálení konečníku po chilli

Asi někoho takhle při pátku pobavím, ale mám docela velký problém. Dva dny zpět jsem snědla kus chilli papričky, jenže jsem měla prázdný žaludek, do toho byla silnější než jsem čekala a teď trpím. Jak na potvoru jsem dostala průjem, každá návštěva wc je očistec a pak trvá až půl hodiny, než to přestane pálit. Mám pocit, že mi z mého ohnivého průjmu upadne zadek. :roll: Teď už to i bolí a brní. Jde to něčím zmírnit? Ráda bych si od rána konečně sedla. Oplach vodou nepomáhá. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.2.21 13:15

:lol: :lol: :lol: neboj to přejde do dne max dvou. Já to moc dobře znám, nejhorší, že jsem si ji dala tak před 20 lety ve škole a pak jsem tam pořád odbihala na wc a ta bolest paliva no potila jsem se jak prase :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.21 13:18
@Anonymní píše: :lol: :lol: :lol: neboj to přejde do dne max dvou. Já to moc dobře znám, nejhorší, že jsem si ji dala tak před 20 lety ve škole a pak jsem tam pořád odbihala na wc a ta bolest paliva no potila jsem se jak prase :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Já už vím, že dlouho nic podobného neudělám. :roll: :mrgreen: Zrovna ležím a přežívám to děsný brnění protínané bolestí. :roll: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
21262
12.2.21 13:20

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
z tohoto duvodu ja palivy nejim a muj muz, ktery palivy miluje rika, ze koho to nepali v hubě a v řiťi, tak to nemel dostatecne pikantni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ale diskuse pobavila, to jo… :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.21 13:21
@Anonymní píše:
Já už vím, že dlouho nic podobného neudělám. :roll: :mrgreen: Zrovna ležím a přežívám to děsný brnění protínané bolestí. :roll: :mrgreen:

Vůbec nezávidím, já mám hodně ráda pálivé, ale od té doby s rezervou :palec: výdrž, zase bude dobře ;)

• Citovat
  • Nahlásit
42
12.2.21 13:21

Správný chilli pálí dvakrát :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21262
12.2.21 13:28
@fotrik1 píše:
Správný chilli pálí dvakrát :mrgreen:

presne to rika muz… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24615
12.2.21 13:40

Mno, ta pálivá látka je rozpustná v tuku. Takže si naolejovat p-del? :lol:
Ale jednou jsem machrovala a krájela papričky bez rukavic a málem mi uhořely ruce, když jsem si je několikrát namazala olejem, bylo to snesitelnější. Postižená oblast je sice jinde, ale fungovat by to teoreticky mělo… 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7210
12.2.21 13:42
@Anonymní píše:
Asi někoho takhle při pátku pobavím, ale mám docela velký problém. Dva dny zpět jsem snědla kus chilli papričky, jenže jsem měla prázdný žaludek, do toho byla silnější než jsem čekala a teď trpím. Jak na potvoru jsem dostala průjem, každá návštěva wc je očistec a pak trvá až půl hodiny, než to přestane pálit. Mám pocit, že mi z mého ohnivého průjmu upadne zadek. :roll: Teď už to i bolí a brní. Jde to něčím zmírnit? Ráda bych si od rána konečně sedla. Oplach vodou nepomáhá. :zed:

zkus se napít mléka to pálení chili trochu zmírní. Ale ten zadek budeš muset vydržet. Aspoň si to víc užiješ a jak tu už píšou máš požitek 2× :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64264
12.2.21 13:53

Říká se, že kvalitní chilli pálí 2×.. Přežijes :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64264
12.2.21 13:55
@Pipet píše:
Mno, ta pálivá látka je rozpustná v tuku. Takže si naolejovat p-del? :lol:
Ale jednou jsem machrovala a krájela papričky bez rukavic a málem mi uhořely ruce, když jsem si je několikrát namazala olejem, bylo to snesitelnější. Postižená oblast je sice jinde, ale fungovat by to teoreticky mělo… 8o

Tel.. Ani mi nemluv. Já krájela 2 kg morugy holima rukama a komplet noc pak brečela, ruce k oleji, mléce a nevím čem všem.. Kam se hrabe porod, fakt jo.. To bylo úplně neskutečný, nekonečných 17 hodin.. Rvala jsem jak želva, nikdy více :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.21 14:43

Jsem to jeste dostala, takze zazitek je umocnen. :mrgreen: Asi zacnu sankovat zadkem po podlaze. :dance: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
16925
12.2.21 19:51

Ne - vydržet. Respektive můžeš zkusit mazat řitní otvor něčím mastným a setřít to, kapsaicin se rozpouští v tuku. cokoliv co teď sníš, se do zadku dostane až za dlouho, do té doby to přejde :-D

Ale jinak je to ne normální funkce větší dávky chilli - pálí dvakrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
12.2.21 20:10

Já mám tohle pokaždý z KFC. Objednáváme pořád z toho samýho a vždycky tam udělají šíleně pálivý kuře. Tak to páli hned druhej den ráno trochu jinde. :D :D Ono to přejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21262
13.2.21 01:48

Muž si v Icelandu kupuje ty hotovy indický jídla, na jednom je specialni warning s vykřičníkem, že je to fakt pikantní…
Kdysi byvala v Pze na Vyšehradě restaurace, kde meli tak palivou, tusim thajskou, polivku, ze pred konzumací musel host podepsat papir, ze to jí na vlastni zdravotní riziko…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat