Chlupatá prdelka

Anonymní
12.2.21 00:44

Chlupatá prdelka, pomoc!

Zdravíčko.
Předem mé diskuse, zabrousim do historie mého života. Narodila jsem se před 26lety, byla jsem dost chlupaté miminko.
Celý život bojují s tmavym ochlupením hlavně na končetinách, stydím se za něj. Ruce i nohy si holim v tom není ten problém. Mám ale chlupatý i zadek a nevím co s ním. Jako pubertacka jsem si ho snažila holit, když jsem věděla že se bude ukazovat. Po tom holení jsem měla ještě týden prdku jako v ohni, červené pupínky všude. Pár let to neholim, ale při intimnostech se snažím aby byla tma. Naštěstí jsem měla štěstí na chlapy, co drží jazyk za zuby a smějí se až kdyz to řeknou kamarádům u pivka.
Cítím že přišel ten den, kdy se konečně nějakým drogistickym zázrakem zbavím těch nechutných chlupů.
Milí lidé, je tu někdo kdo by mi poradil jak na to? Co použít abych nebyla po oholeni jak pavian? Depilace? Sezehnout ohněm? Lepící páska? Nebo to stříhat? :D :D :D
Doufám, že nejsem jediná kdo se s tímhle někdy potýkal. Budu ráda za všechny slušné a neurazlive odpovědi. Díky dík. ;)

(Anonym snad pochopíte, za to se nebudu omlouvat.)

Příspěvek upraven 12.02.21 v 00:53

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
117
12.2.21 00:48

Jo, tak na tohle se tu s dovolením připíchnu. Bohužel odpověď neznám.
Držím palce v boji s chlupatou. Chlupům zmar! 😂 😂 😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62248
12.2.21 04:23

Laser.. A máš klid :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8323
12.2.21 05:23

Na vyhazování peněz za věci z drogerky se vykašli, tvůj problém nejspíš vyřeší jediné laserová epilace. Ale celkem mě překvapuje, že když je ti už 26 a ty chloupky tě žerou tak moc a tak dlouho, že už jsi na laser nenarazila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
457
12.2.21 10:17

Depilace laserem, já mám nohy, depilace stala 22000, ale mám 4 roky klid.
Sestra má lumiu, takový ten strojek, který pomoci záření zamezí růstu chlupům. Trvá cca 5 měsíců než chloupky přestanou růst, ale nakonec fakt přestaly, opakuje to 1× za 6 týdnu jako prevenci a už 1,5 roku se neholí, ale strojek stojí 15000, to už bych raději sla na tu depilaci :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1523
12.2.21 13:12

IPL světlo. Mám doma. Stálo mě ve slevě asi 5 500. Z Bulharské strany rodiny jsem podědila silné, tmavé chlupy na nohou. A můžu říct, že to opravdu zabírá. Chvíli to trvá, ale po pár týdnech to opravdu přestává růst. Musí se to sem tam zopakovat, ale funguje to… Akorát bych to nedoporučovala na světlé chlupy. Tam to prý nefunguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
12.2.21 13:16

@DeeDee.518 o tom jsem taky přemýšlela, ale slyšela jsem, že se nesmí používat na místa, kde jsou znamínka. Je to pravda? Mám jich docela hodně po celém těle :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
941
12.2.21 13:28

Laser nebo zkusit ten domácí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17371
12.2.21 15:48

Najdi si někoho kdo dělá brazilskou depilaci a začni tam chodit.
Jinak ipl od Philipsu je super, sama mám. Už po první aplikaci rostou pomaleji, pak slabší a světlejší. Cena taky skvělá :lol: Ale dost dobře si nedokážu představit, že bych si dosáhla tam, kam slunce nesvítí :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Takže s tím já chodím na tu brazilku, cca jednou za 4-6 týdnů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat