Pálení při čurání

105
26.9.07 14:14

pálení při čurání

dvouletá Týna si stěžuje na pálení při čurání - na:,–(im brusinky a můžu i urologický čaj? poradíte mi nějakou osvědčenou mast na podrážděnou buchtičku? předem dík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2590
26.9.07 14:20

Já bych šla teda k lékaři u takhle malých dětí bych to neléčila doma
ZUZAN

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1403
26.9.07 14:25

Muze to byt zanet moc. mechyre a to bych radeji resila s Dr.
mej se krasne
Kacica

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
26.9.07 14:48

ja vim ale dr.už dneska nezastihnu - ke všemu večer odjíždíme a nemá teplotu navíc si stěžuje jen občes - spíš to tipuju na podrážděnou buchtu jelikož stále ještě nekadíme do nočníku :/ … potřebuju jen první pomoc a zejtra to skonzultuju s dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Radina
26.9.07 15:48

První pomoc-koupel v šalvějovém čajíku (neslazeném :P ), nebo ve slabém roztoku hypermanganu a pokud máš imazol, tak ji po osušení mázni tím. Jinak i Bepanthen, infadolan. Canesten nebo clotrimazol po aplikaci pálí,tak ty raději vynechej. Ve dvou letech brusinky nedávej, pokud máš na mysli kapsle. Brusinky jako ovoce jenom v malém množství!

• Nahlásit
  • Citovat
6545
26.9.07 16:15

Rozhodně počkej do rána na doktora. Zatím dodržujte pitný režim, je nutné hodně hodně pít. No a větrat a mazat pipinku…

Shodou okolností jsme dneska odnášely taky moč. Má horečky, celou noc plakala, že jí bolí bříško, párkrát, že i pipinka…uvidíme zítra…do té doby námdoktor nedoporučil ani nic dopředu, prostě až budou výsledky. Nabral jí i krev na crp, které má ovšem hraniční, takže zítra si dáváme druhé kolo…

Teplo, ale nepřehřívat, tekutiny. V případě, že hrozí, že máte zánět močáku, tak bych to an nepřeháněla s koupáním…

G

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.9.07 22:36

taky jsme to resily s nasi Ančí a doktor nam doporučil sednout si do heřmanku a bylo líp

pa ivana

• Nahlásit
  • Citovat
12071
30.11.14 19:59

Dobry vecer, ozivuji diskuzi…
dcera 17m uz druhy den pri curani spusti hrozny plac, bohuzel nic nepovi jen je videt ze ji neco tam dole trapi :( prdelku i pulinku ma zarudlou, poctive prebaluji a mazu Imazolem a Bepanthenem na stridacku. to zarudnuti mizi, ale paleni pri curani ma stale. jinak je v pohode, hraje si, ji a spi uplne normalne
mam jit rano k doktorovi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9807
30.11.14 20:04

Pokusila bych se odchytit moč a šla k doktorce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2360
30.11.14 20:10

@superandrysek Omýt, odchytit moč. Nejlíp střední proud ( vím říká se to snadno, ale věř že mám své zkušenosti) a ráno šupem k doktorce. Jakmile dostane teplotu tak už může mít zánět ledvin a to už není legrace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12071
30.11.14 20:23

@Akras2 :,( na nocniku mam to moc nejde tak za ni ráno budu běhat se sklenickou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17568
30.11.14 20:31

@superandrysek zkus ji dát ráno do vany a pustit vodu, to celkem funguje :) a určitě k doktorce, snad to rychle poléčíte

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.11.14 20:33

Zkus jí ráno posadit na nočník a pustit vodu třeba do vany, nám se takhle prcek vyčůrá pokaždé, no a když se mu nechce, tak na něj trochu cákneme vody a jde to hned.. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12071
30.11.14 20:58

Holky dekuji vam, ale celkem me to vystrasilo :? ja samam jsem nic takoveho (paleni) nikdy nemela a zanet ledvin prisel jak z cisteho nebe :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2360
1.12.14 08:59

@superandrysek Běhat za ní se skleničkou je nešikovný. Já jsem teda odebírala od mimina. Jak radí holky - do vany a pustit vodu. Jinak je potřeba fakt pečlivě omýt aby nebyl vzorek nějak kontaminovaný z venku. A doporučuju koupit si do zásoby zkumavky. V lékárně stojí jedna cca 3,–. Jsou sterilní a odpadá ti mytí skleniček.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama