Přeprava tří dětí

184
24.9.07 20:15

Přeprava tří dětí

Ahoj všechny maminky, čekáme třetí mimi (ten třetí metřík se mi nedaří vložit :-) ) A já řeším, jak je přepravovat. Zatím se mladší veze v kočárku a starší si stoupne na kočárek a jede také. Máme trojkolku, v pohodě je uveze a je to i snadno ovladatelné. Ale s tím třetím mimi, nevím, nevím… Poradíte, jak jste to řešily vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9868
24.9.07 20:48

Co mi to jen připomíná? ;) A jako prémii jsem ti opravila metříky.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1084
24.9.07 20:51

Ahoj,
já mám děti trošku starší, tak jsem na tom o něco líp. Nejstarší je 4 a půl, ta už na kočárek nemá nárok. Mladší má 2 roky, tak ten bude v kočárku, no a mimi, co se má za 4 týdny narodit bude v šátku. Další verze je mimi v hlubokém kočárku, prostřední na skatu, co si budu muset asi někde sehnat a nejstarší za ruku. Hlavně takové výlety asi omezím na minimum, nejstarší chodí do školky, tak snad nebude problém.
Držím palce
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
24.9.07 20:56

Já právě uvažuju buď o skatu, nebo o tandemovém kočárku a nebo s krosnou na zádech a hurá na procházku :-))
Lesino: Díky za metřík, já se s ním mořila a furt nic! Jak to vlastně řešíš ty, když to máme takřka stejně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.9.07 21:32

Kluci měli 3 roky a 4.měs, druhý 26. měs., když se narodil třetí a šli každý z jedné strany kočárku, bez problémů. A

• Nahlásit
  • Citovat
9868
24.9.07 21:56

Na starší holky jsem měla powertwin (úžasné vozítko), ale byla to nutnost, mezi holkama bylo jen 21 měsíců a Ada nám odmítala chodit… Navíc ve městě se muselo jít kolem cest i na písek…
Jen jsme ho prodali, otěhotněla jsem potřetí :D No a tak jsem si koupila svůj vysněný Phil&Teds (tenkrát se k nám ještě nedovážel, jinak bych ho měla místo twina) - já vím, že je to rozmařilost - ale kurňa, proč ne :D A je úžasný.

Je to tandem, kde se dá druhé sedadlo oddělat nebo přidělat podle potřeby. Kočárek je vhodný jak pro novorozeně a batole tak pro dvě batolata - a hlavně, je snadné z kočárku udělat monokočárek pro jedno odrostlé batole - když je už starší sourozenec třeba ve školce.

Je to lehoučká trojkolka a je prima ovladatelná - zkrátka, jsem spokojená a hodlám se příští tři roky rozmazlovat :)

Pepi se nám teď vrací do mimi let - přestala sama jíst, přestala se sama oblékat, přestala chodit za ruku… Vím, že to za půl roku nebo rok přejde, ale já zatím zcvoknu… Teda teď nezcvoknu, naložím ji do kočáru a tradá, jedeme!!

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19271
25.9.07 10:46

Ahoj.
Když se mi narodilo druhé dítko,tak první (tehdy přesně 2 roky)mělo s vozením smůlu. :wink: No on už nejezdil od roku a půl.Spíš chtěl pořád sestřičku vozit. :lol:
A teď to taky nijak neřeším. Půjdou každý z jedné strany kočáru. :wink:
Naopak teď jsem krásně vyřešila případné hádky o vození bratříčka.Gabka dostane od ježíška kočárek (má jen golfky) pro její oblíbenou panenku (miminko,jak sama říká).Tak počítám,že ho bude všude tahat s sebou.Už to vidím…Kubu budeme vodit do školky a snáma 2 kočárky. :roll: :lol: Samožřejmě budu mít i šátek,ale v mrazu mi na nic nebude.
Pa pa J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
25.9.07 11:49

Proč ti v mrazu bude šátek na nic? To se mi právě nejlíp osvědčil…

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
25.9.07 11:53

Ahoj,

ja mam holky od sebe 17 mesicu a mela jsem tandem, ale u vaseho vekoveho rozdilu bych to spis videla na ten skate. Nebo pozdeji jsem mela starsi na konika za krkem a mladsi v lehce ovladatelne trojkolce. Ale zalezi jak tezke mas deti. Holky jsou pirka, takze jsem to zvladla.

Phil and teds - hm, jsem pro nej rozhodnuta pri dalsi varce nasich skorodvojcat za par let. Je to super volba. Koupime ho hned na treti mimi a potom podle toho jak rychle se zadari, tak vyuzijeme i ty nastavce.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama