Pálení při močení

854
29.2.16 17:33

Pálení při močení

Ahoj, po delším nechození na malou mám poté vždy pálení močení a moč úplně žlutou, když ale hodně piji a chodím častěji na záchod, žádné pálení nemám a moč žlutá vůbec není. Pálení při močení mám i vždy ráno. Máte to taky? Je to normální?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4249
29.2.16 17:35

@misa.859 budes mit zanet mocaku. Chtelo by to k doktori jinak se ti to muze vrazit i do ledvin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4235
29.2.16 17:50

@misa.859 Podle mně zánět. Zkus urologickej čaj, přípravky s brusinkama. Ještě mi někdo doporučoval blokurimu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24460
29.2.16 17:50

Není normální tak málo pít.
Jinak vzít moč k dr., jestli tam přece není zánět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
29.2.16 18:07

Ja sem na to trpela strasne treba sem mela zanet 2× do mesice a takhlr se to opakovalo dokut sem neotehotnela teda ve 3 mesici teh. Sem to mela..ale od ty doby uz nikdy…zajdi si k doktorovi :) ja srm hodne pila brusinky jak cajr tak dzusi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
29.2.16 18:09

Nechavala sem ti zajit vzdycky daleko az sem curala krev a treba kazdy 2 minuty sem byla curat ale pritom to ani neslo a kdyz jo tak to stipalo…hnus tadny bych to neprala sem rada ze uz mam klid

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.2.16 18:19

Šup k doktorovi. Ráno tě to pálí víc, protože moč je za noc víc koncentrovaná, stejně tak jako když déle nečůráš nebo málo piješ. Takže dnes vypij co nejvíc vody nebo čaje a pak k doktorovi. Pomáhá pak na doléčení Uroval manosa, obalí ti močák takovým druhem „cukru“ a bakterie nebudou pak ulpívat tolik na stěnách měchýře. Opravdu si dojdi, jak psaly holky, pak se čůrá krev a je to potíž dojít i k autu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
29.2.16 18:23

Presne tak je to sileny…hlavne bud v teple

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2668
29.2.16 18:29

Normální při tom, co popisuješ, je změna barvy (do určité míry), pálení ale normální není, asi nějaký počínající zánět. Změnu barvy mohou mít na svědomí i určité potraviny či vitamíny (např. vit. B víc žlutá, červená řepa zbarví růžově až červeně apod.)

Když delší dobu nejdeš či málo piješ, tak se moč zahušťuje, tím i mění barvu, a víc se tam množí i bakterie. Je lepší tedy víc pít a chodit častěji. Ráno samozřejmě moč o něco tmavší bývá, protože několik hodin spíš a nepiješ ani nevylučuješ. Ale pálit by to nemělo.

Brusinky, urologický čaj, dostatek pití, neodkládat návštěvy toalety, doktor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nickoll
29.2.16 18:38

Určitě zajdi k lékaři může to být zanět močových cest pokud to bude tak dá ti léky a za 5 dnu budeš mít klid jinak pij urologické čaje nebo si v lékarně nech něco doporučit. já jsem to přecházela a pak jsem se z toho nemohla vyhrabat.

• Citovat
  • Upravit
maminka201
29.2.16 18:41

Přidám se..4den zavádím čípek idelyn a dnes při močení mě to pálí..co mužu, když kojím? děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
20
29.2.16 18:42

@maminka201 radsi se zeptej spis doktorky kdyz kojis :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
29.2.16 18:46

@novakova.t zánět to není, kultivace mi byla dělána před měsícem na mé vyžádání a vše v pořádku. Proto mě udivuje, proč mě to pálí, ale jen když opravdu málo piju a skoro vůbec nechodím na záchod

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
maminka201
29.2.16 18:47

@Tynakiki zavolám tam zítra, ale stejne bych mela zajít i na gyndu, hrozně mě bolí a to jsem měla i v těhu a na to jsem dostala čípky..ty se ale při kojení nesmí :(

• Nahlásit
  • Citovat
maminka201
29.2.16 18:49

@misa.859 před měsícem? takže to pro tebe znamená, ž se ti nic nemůže jako objevit jo??

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama