Bolest v pravém podbřišku, ne v těhu

419
29.2.16 12:34

bolest v pravém podbřišku ne v těhu

Ahoj…prosím o radu..
už od začátku roku mě pobolívá v pravém podbřišku, bolest je tupá..nebolí to nějak moc..ale je to nepříjemné..střílí mi až do stydtké kosti a do třísla..
byla jsme na gyndě, u chirurga..na sonu..a teď mám jít na urologii…nemáte někdo zkušenost?? 8o
Opět se na mě dívají všude kam přídu jako na simulanta..mám doma malou holčičku…musím ale podotknout, že mě takhle břicho bolelo když jsem byla na začátku těhu s dcerkou…podotýkám těhotná NEJSEM!!! myslela jsem si, že to mám třeba z běhání..jelikož jsem chodila běhat se závažím…jenže už dva měsíc eneběhám a břicho pořád bolí..nebo že to mám z tahání malé..je docela těžká..ale asi taky ne…PROSÍM JEŠTĚ JEDNOU O VAŠE RADY..DÍKY

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20807
29.2.16 12:40

Je mi 25 let a od patnácti jsem chodila na gynekologii, že mě bolí v pravém podbřišku, až loni v říjnu zjistili, co mi je. To si teprve připadáš jako simulant :lol: Můžu napsat do SZ, nechci to tu řešit veřejně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
419
29.2.16 12:41

Určitě..budu moc ráda…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
839
29.2.16 12:43

Vzpomínám, jak jsem před časem šla k dr., protože mě bolelo vpravo - tam, kde „noha přechází v břicho“, bála jsem se slepáku. Dr. řekl doslova, že by mi musel slepák spadnou do kalhot a po prohmatání řekl, že je tam uzlina na šlaše… Vzhledem k tomu, že jsem byla tenkrát na prázdninách - bylo mi 16- tak po příjezdu domů už jsem nikam k dr. nešla. Přešlo to samo tenkrát, ale v nedávné době mě tam pobolívalo zase - zase to přešlo, nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
419
29.2.16 12:47

Většinou to bolí..ale jsou i dny kdy ne…jednoiu si říkám, že je to střevo..pak že je to něco z gyn. potíží…většinoiu mě to pobolívalo v prostřed měsíce..tak sjem si myslela, že je to ovulace..ale teď už to bolí 2 měsíce…a bolest se i mění, abych řekla pravdu..jak píši..není to závratná bolet..ale mám malé dítě..a je to obtěžující…a jsem z toho nervozní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
308
29.2.16 15:30

Čtyři roky jsem chodila od jednoho lékaře k druhému s bolestí v pravém podbříšku. Někdy to přešlo do tak šílené křeče, že jsem se nemohla ani hnout. Verdikt lékařů vždy bolest z neznámého původu. Až jsem se jednou vytočila jak je možné, že několik let mám bolest bez příčiny tak mě poslali na nějakou soukromou chirurgickou ambulanci kde mi doktor řekl, že to je slepák a dal mi termín operace. Po operaci byl údajně lehce zanícený (4 ROKY!!!) a bolesti byly stále. Pak to svedli na srůsty po operaci. Bolesti přešly až mě gynekolog poslal na zprůchodnění vejcovodů (nedařilo se mi otěhotnět). Jinak po operaci slepáku jsem měla v propouštěcí správě napsanou i steatozu jater. O žádné mi v nemocnici neřekli a ani nevím jak by to mohli operací slepáku zjistit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama