Pálení při močení (hlavně ráno)

57
23.3.14 22:00

Pálení při močení (hlavně ráno)

Ahoj holky,
potřebovala bych poradit již čtvrtý den mě pálí při močení, a to hlavně po ránu. Přes den jako by to odešlo, ale sem tam to zapálí..ale po ránu to je nejhorší, hlavně, když se vyčůrám mám pocit, že ze mě nějaká menší hrudka žlutá spadne do záchodu. Navíc, když chodím ráno hodně na záchod, pak už při čůrání vyteče i trošičku krve. A tohle všechno přišlo samo, zhruba 2 dny svědění a pak už pálení při močení..měli jsme den před tím styk s přítelem, ale to je jako vždycky, bydlíme spolu..a je to normální… Můžete mi prosím poradit o co se CCA jedná?? Vím, že budu muset na gynekologii…Prosím o POMOC :( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5324
23.3.14 22:04

Zánět močových cest. Ranní moč do sterilní lahvičky a šup k obvoďákovi s tím. Asi dostaneš antibiotika. Hodně pij, ať to propláchneš, dobré jsou na to i brusinky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1919
23.3.14 22:04

Řekla bych, že je to zánět močového měchýře. A pokud máš v moči i krev jdi nejlíp zítra na gyndu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7369
23.3.14 22:09

@Mishel1 Hodne pij- idealne urologicky caj, zobej brusinky, urinal a zitra mazej k doktorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
23.3.14 22:15

Urologický čaj bohužel doma nemám, ale budu se snažit co nejvíc pít..a brusinky taky nemáme :-D Ale prvně jsem myslela, zda to nemohou být kvasinky či něco podobného, tak jsem si koupila probiotický drink jako actimel,..tak snad tomu aaaaspoň trošku pomůžu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14831
23.3.14 22:19

@Mishel1 holka, proč to zakládáš znova? jinou odpověď se tady nedozvíš ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
23.3.14 22:24

@nozu : chtěla jsem to aktualizovat, ale jelikož sem tady nová a nevyznám se, tak jsem to založila ještě jednou :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1404
23.3.14 22:26

To kvasinky podle me nebudou. Rekla bych, ze to bude ten zanet mocaku :( taky jsem ho mela… ale v horsim stadiu. Drzim palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.3.14 22:27

Urcite k lekari.kup si v lekarne tzv. intimni koupel z chytre houby!!!pomaha skvele

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25238
23.3.14 22:28

Buď zánět močového měchýře nebo i písek (kamínky) v ledvinách, při jejich vylučování může být i krev.
Ráno naklusej s močí k doktorovi, stačí obvoďák. Případně Tě pak pošle k odborníkovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14831
23.3.14 22:30

@Mishel1 tak to jo :-) to vychytáš, neboj. určitě utíkej zítra s močí k lékaři a pak napiš, co to vlastně bylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
23.3.14 22:47

@nikypiky92 : Děkuji :kytka: snad to bude rychle vyléčené :))
@nozu : Určitě se zmíním, co to bylo. ;-)

Jinak děkuji všem za Vaše odpovědi :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
23.3.14 22:53

Mocak, daji ti ANB. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5708
24.3.14 09:14

Jestli máš i výtok a svědění, je to nejspíš klasickej gynekologickej zánět a vrazilo se ti to i do močáku. Já to tak mám skoro pořád. Ideálně je jít na gyndu a řešit obojí najednou a nezapomenout přeléčit i partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
27.3.14 10:35

PROSIM VAS, mam problem posledních par mesicu, me tak tyden pred MS píchá po curani v mocove trubici a mocovem mechyri, nekdy vic nekdy min.. mela jsem kdysi ledv. kameny ale vzdy kdyz sem sla na vysetreni nic mi nezjistily, je to velmi neprijemne a nikdo mi neumi rict co to je.. po MS vsak vse odezni, ale nekdy to mivam uz 2 tydny pred MS.. neví nekdo o co by mohlo jit? ( jeste doplnuji ze musim neustale pit, jinak by me curani pichalo jeste vic)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat