Pálivé jídlo při kojeni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Megane 123
Kecalka 270 příspěvků 21.12.16 12:03
Pálivé jídlo při kojeni

Holky, jedlý jste pálivé jídla při kojeni? Já si dnes udělala nudle na pánvi a dala tam kečup palivy..no bylo to pikantní tak se chci zeptat co muzu čekat? Jak se to na dítěti může projevit? Vyrážka nebo bolení? :nevim:…jinak palivy kečup jsem už měla několikrát a nic jsem na malé nevypozorovala jen dneska jsem tam dala trošku víc :oops:

Reakce:

Alyss1
Závislačka 2819 příspěvků 6 inzerátů 21.12.16 12:05

Muze ho bolet brisko a nebo muze mit vyrazku. Myslim ale ze z palivyho kecupu mu nebude nic. To by muselo byt nejake hodne ostre chilli…

smudlinky
Závislačka 2548 příspěvků 347 inzerátů 21.12.16 12:07

Záleží na dítěti, některým dětem nevadí nic, jiné nesnesou skoro nic- bolí je bříško, nebo se mohou trochu osypat

Tichošlápek
Extra třída :D 10423 příspěvků 21.12.16 12:15

Jedla jsem vse krom surového masa ;) obe děti úplně v klidu

Megane 123
Kecalka 270 příspěvků 21.12.16 18:28

Díky holky :palec: ještě dotaz za jak dlouho se to projevi u miminka? Jakákoliv potravina která mu nesedne je za jak dlouho v mlíčku od požití matkou? :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >