Pamatují si animátoři hosty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 13:38
Pamatují si animátoři?

S přítelem už to je delší dobu mezi námi na nic, ale neumím sebrat odvahu a vztah ukončit. Letos jsem byla na dovolené, byl tam jeden animátor, moc jsme si rozuměli, ale k ničemu mezi námi nedošlo (být tam ale o den-dva déle, tak asi ano). Řekl mi, že chce, abych dojela i přšítí rok, že tam bude. Je mi víceméně jasné, že tohle říká každé, ale když jsem přijela domů a zase jsme se s přítelem pohádali, řekla jsem si, že to prubnu a zkusím tam jet příští rok taky. Otázkou však zůstává, myslíte, že si mě bude pamatovat? :D Já myslím, že asi ne… maximálně až po tom, co mu ukážu fotku.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Lexter
Ukecaná baba ;) 2100 příspěvků 12.09.19 13:39

Aha, takže se mu líbíš a jemu stačí vidět tě za rok. Good joke. Neřeš animátora, ale vztah doma který nefunguje. Napravit ho nebo ukončit.

cverunka
Závislačka 3257 příspěvků 12.09.19 13:40
@Anonymní píše:
S přítelem už to je delší dobu mezi námi na nic, ale neumím sebrat odvahu a vztah ukončit. Letos jsem byla na dovolené, byl tam jeden animátor, moc jsme si rozuměli, ale k ničemu mezi námi nedošlo (být tam ale o den-dva déle, tak asi ano). Řekl mi, že chce, abych dojela i přšítí rok, že tam bude. Je mi víceméně jasné, že tohle říká každé, ale když jsem přijela domů a zase jsme se s přítelem pohádali, řekla jsem si, že to prubnu a zkusím tam jet příští rok taky. Otázkou však zůstává, myslíte, že si mě bude pamatovat? :D Já myslím, že asi ne… maximálně až po tom, co mu ukážu fotku.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jo, určitě si tě bude pamatovat.
ka2ka
Neúnavná pisatelka 16257 příspěvků 12.09.19 13:50

Hele jasně že jo a kdyby ne je to jedno usmívat se bude tak jako tak

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1845 příspěvků 1 inzerát 12.09.19 13:56
@Anonymní píše:
S přítelem už to je delší dobu mezi námi na nic, ale neumím sebrat odvahu a vztah ukončit. Letos jsem byla na dovolené, byl tam jeden animátor, moc jsme si rozuměli, ale k ničemu mezi námi nedošlo (být tam ale o den-dva déle, tak asi ano). Řekl mi, že chce, abych dojela i přšítí rok, že tam bude. Je mi víceméně jasné, že tohle říká každé, ale když jsem přijela domů a zase jsme se s přítelem pohádali, řekla jsem si, že to prubnu a zkusím tam jet příští rok taky. Otázkou však zůstává, myslíte, že si mě bude pamatovat? :D Já myslím, že asi ne… maximálně až po tom, co mu ukážu fotku.

Spíš bych řekla, že nebude, pokud spolu nejste v kontaktu, nemůže vědět co bude zítra natož za rok :mrgreen: :mrgreen:

splendis
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 12.09.19 13:58

Jo bude, jako každou jinou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 14:03

Já bych s ním ráda byla v kontaktu, ale nevím jeho příjmení a mužů s jeho jménem je spousta :D

aknadar
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 12.09.19 14:04

Jo? Animátor v Egyptě? :lol:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1577 příspěvků 12.09.19 14:04

Nebude… Ale bude dělat, že jo, a nepoznáš to, protože každý říká to samý. Takže můžeš dělat, že si tě pamatuje a být happy. Ale souhlasím s psaným výše. Radši to nějak porovnejte doma. Animátor jednou za rok je k ničemu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 14:05

Skoro, Tunisko :mrgreen: Doma bych toho chlapa nechtěla, ale strašně hezky se s ním povídalo.

Ou
Echt Kelišová 9024 příspěvků 12.09.19 14:07

Ne, nepamatujou si ani ty všechny, které nakonec museli obšťastňovat, natož ty které by rády jejich služeb využily, ale nakonec se upejpaly.

Animátoři v severní africe se do frustrovaných evropanek nezamilovávají, ale je to normální obchod s masem, jen trošku méně okatý, než klasická prostituce.

V ideálním případě zkusí vyhrát EU pas svatbou.

S partnerem se konečně rozejdi a na rychlý šuk si najdi někoho přes tinder.

Příspěvek upraven 12.09.19 v 14:09

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1871 příspěvků 12.09.19 14:07

Jezisi to rikaj kazdy :roll:

aknadar
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 12.09.19 14:07

Pokud je ti 15-16 dokážu to pochopit. Jinak jde o naivní zoufalství…

karkarka
Závislačka 4293 příspěvků 12.09.19 14:08

Nebude :) takových jako ty potká za sezónu tolik, že by je mohl prehazovat vidlema.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 14:10

A nevíte, jak na něj alespoň sehnat kontakt? :D Našla jsem jiného animátora, který tam byl. Psala jsem mu, jestli náhodou nemá na něj nějaký kontakt, ale neodepsal mi :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama