Kašel, který mi neustává

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.19 20:10
Kašel který mi neustava

Dobrý večer občas hodně kašlu pomůže mi bombon nebo zvikacka. Ale dneska v práci sem z nicoho nic začala kaslat nic nepomáhá a ucpal se mi nos tak sem si Šplíchal nosní sprej to zabralo ale jinak nic. blbě se mi dýchá bolí mě mezi prsama a blbě se mi dýchá a pořád nutí kaslat neví te co by to mohlo být a co by mi mohlo pomoc aspoň do zítra než půjdu k lékaři. Omlouvám se za chybí ale není mi dobře

Reakce:
divine woman
Extra třída :D 12701 příspěvků 11.09.19 20:18

Alergie, astma? Nebo zánět průdušek? Nemám křišťálovou kouli.

tajnaorient
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 11.09.19 20:22
@Anonymní píše:
Dobrý večer občas hodně kašlu pomůže mi bombon nebo zvikacka. Ale dneska v práci sem z nicoho nic začala kaslat nic nepomáhá a ucpal se mi nos tak sem si Šplíchal nosní sprej to zabralo ale jinak nic. blbě se mi dýchá bolí mě mezi prsama a blbě se mi dýchá a pořád nutí kaslat neví te co by to mohlo být a co by mi mohlo pomoc aspoň do zítra než půjdu k lékaři. Omlouvám se za chybí ale není mi dobře

U mě tak začala alergie, pomohl ventolin, pak prášky a kapky do nosu.

Čičorečka
Závislačka 2782 příspěvků 11.09.19 20:23

Promiň, ale bombon nebo zvikacka, to mě dostalo :lol: Jestli je ti tak špatně, že z toho děláš chybí, tak bych asi jela na pohotovost. Teď to ale myslím vážně, fakt to může být astmatický záchvat.

warita
Extra třída :D 12097 příspěvků 11.09.19 20:46

Chybi jakykoliv popis kasle? Suchy, drazdivy, pruduktivni… jaky?

Ja jsem jednou prechazela asi 3m nemoc, naprosto skvely napad mimochodem. Skoncila jsem nakonec 3 tydny na ATB a jeste dalsich x mesicu jsem kaslala a kaslala. Proste to nechtelo prestat. Uplne jsem lozila z toho po stenach, byl to suchy drazdivy kasel, nic jsem nevykaslavala, jen me to nutilo nonstop kaslat. Jeden vecer to bylo tak spatne, ze jsem asi dostala nejakou astmatickou epizodu. Myslela jsem, ze se doslova udusim, des bes.
Nakonec jsem usoudila, ze ty plice jsou podrazdene a presusene z toho vecneho kaslani a tudiz jsem se rozhodla je po vecerech zvlhcovat. Do misy jsem si udelala kotel hermankoveho caje, deku pres hlavu a naparovala jsem. Jemne samozrejme, vdechovat horke pary na podrazdene plice neni ten nejlepsi napad, slo jenom o to vdechovat vlhky vzduch. Ucinek se dostavil po par dnech, citila jsem ulevu, kasel postupne ustaval az nakonec prestal. Bohuzel me od te doby trapi suchy kasel pri kazdem nachlazeni… a neni nic otravnejsiho, nez to vecne nekoncici a utrpne pokaslavani, ktere neprinasi zadnou ulevu.

Váš příspěvek
Reklama