Pampers pants Splashers

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikolka734
Nováček 4 příspěvky 22 inzerátů 03.05.18 09:36
Pampers pants Splashers

Prosím nemáte někdo zkušenost s plenkama Pampers pants Splashers do vody? Ted jsem na ně narazila ale moc recenzí není. V létě pojedeme na dovolenou na Slovensko a synovy bude v té době 15 měsíců takže do vody něco potřebujeme. A co vím ostatní pleny nasáknou vodu a jsou těžké a na tyto jsem našla jednu jedinou recenzi kde maminka píše že to vodu vůbec nenasákne. Tak by mě zajímala i další zkušenost.
Děkuji Zuzka

Ukázat recenze z kategorie Pleny a přebalování

Reklama

Reakce:

Elishka1
Ukecaná baba ;) 2130 příspěvků 03.05.18 13:03

My používali huggies little swimmers a neřekla bych, že by nějakou vodu nasakovali. Ono u těch koupacích plenek jde hlavně o to, aby zachytili případný bobek

alenkovic.l85
Povídálka 31 příspěvků 21.05.18 10:12

Ahojky, budeme zkoušet taky little swimmers , tak dám vědět jak to dopadlo :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama