Pampers pants Splashers

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikolka734
Nováček 5 příspěvků 22 inzerátů 03.05.18 09:36
Pampers pants Splashers

Prosím nemáte někdo zkušenost s plenkama Pampers pants Splashers do vody? Ted jsem na ně narazila ale moc recenzí není. V létě pojedeme na dovolenou na Slovensko a synovy bude v té době 15 měsíců takže do vody něco potřebujeme. A co vím ostatní pleny nasáknou vodu a jsou těžké a na tyto jsem našla jednu jedinou recenzi kde maminka píše že to vodu vůbec nenasákne. Tak by mě zajímala i další zkušenost.
Děkuji Zuzka

Nejnovější recenze z kategorie Pleny a přebalování

Reklama

Reakce:

Elishka1
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 03.05.18 13:03

My používali huggies little swimmers a neřekla bych, že by nějakou vodu nasakovali. Ono u těch koupacích plenek jde hlavně o to, aby zachytili případný bobek

alenkovic.l85
Povídálka 31 příspěvků 21.05.18 10:12

Ahojky, budeme zkoušet taky little swimmers , tak dám vědět jak to dopadlo :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajná párty ve Varech: Robert Pattinson to na večírku pořádně roztočil

Spadla z něj nervozita? Robert Pattinson se sice svým karlovarským fanouškům... číst dále >

Zuřící reportérka BBC označila Maďarsko za xenofobní, ministr zahraničí ji „stíral“

Strana Fidesz maďarského premiéra Viktora Orbána budí vášně v celé Evropě, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama