Pampers pants Splashers

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikolka734
Povídálka 19 příspěvků 4 inzeráty 03.05.18 09:36
Pampers pants Splashers

Prosím nemáte někdo zkušenost s plenkama Pampers pants Splashers do vody? Ted jsem na ně narazila ale moc recenzí není. V létě pojedeme na dovolenou na Slovensko a synovy bude v té době 15 měsíců takže do vody něco potřebujeme. A co vím ostatní pleny nasáknou vodu a jsou těžké a na tyto jsem našla jednu jedinou recenzi kde maminka píše že to vodu vůbec nenasákne. Tak by mě zajímala i další zkušenost.
Děkuji Zuzka

Nejnovější recenze z kategorie Pleny a přebalování

Reakce:
Elishka1
Závislačka 3166 příspěvků 03.05.18 13:03

My používali huggies little swimmers a neřekla bych, že by nějakou vodu nasakovali. Ono u těch koupacích plenek jde hlavně o to, aby zachytili případný bobek

alenkovic.l85
Povídálka 31 příspěvků 21.05.18 10:12

Ahojky, budeme zkoušet taky little swimmers , tak dám vědět jak to dopadlo :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >