Pamycon - bez zelené rýmy a kašel

341
9.10.19 09:14

Pamycon-bez zelené rýmy a kašel

Zdravíme, syn má v noci už asi 14dni kašel. Byli jsme u Doktorky, ale na průduškách je čistý. Rymu má, ale nemá ji zelenou, ale čirou a nějak ne zvlášť moc. Predepsala nám pamycon. Nechce se mi mu dávat zbytečně antb. myslela jsem si, že je to jen na zelenou rýmu. Ma někdo s tímto zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18473
9.10.19 09:24

Nejsem doktor, ale na ten Pamycon bych se možná zatím vykašlala. Holka měla od miminka nudli u nosu v podstatě od října do března a Pamycon za ty cca 3 sezony měla jednou a to když se jí potřetí během ani en měsíce vrátila zelená rýma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.10.19 09:45
@donutka píše:
Zdravíme, syn má v noci už asi 14dni kašel. Byli jsme u Doktorky, ale na průduškách je čistý. Rymu má, ale nemá ji zelenou, ale čirou a nějak ne zvlášť moc. Predepsala nám pamycon. Nechce se mi mu dávat zbytečně antb. myslela jsem si, že je to jen na zelenou rýmu. Ma někdo s tímto zkušenosti?

No za mě k pamyconu přidat sinupret a na noc fenistil kapky, dcera byla do tydne ok, treba má tu rymu někde vzadu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57411
9.10.19 10:08

Nasad Sinupret a Pamycon si schovej pro pripad potreby do budoucna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8586
9.10.19 10:25

No někdy je ta rýmu vzadu a ven ani neteče, dr pak říká, že jim v krku vidí, jak tam na nosní mandli visí zelenej hlen, tak na to by to bylo dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama