Pamycon omylem do pusiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Helis15
Kecalka 172 příspěvků 21.02.17 20:38
Pamycon omylem do pusiny

Mamči, uklidněte mě prosím :?…malý 18 m má napsány Pamycon kapky do nosu na rýmu a dnes jsme omylem kaply mimo a kapka stekla do pusiny…nemuze se mu ni stát? přece jen jsou to ATB a on už bere chemoterapetika Simetrolim…prosím uklidněte mě :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Adinka_2012
Závislačka 2603 příspěvků 8 inzerátů 21.02.17 20:41

Já teda nejsem lékař, ale když si kapku do nosu, běžně mi to steče do krku…takže toto by nemělo vadit - ale třeba se mýlím

FenekUsaty
Závislačka 4244 příspěvků 21.02.17 20:41

@Helis15 nejsem lekarnik, ale cokoli co se kape do nosu na sliznice nemuze nijak ublizit, kdyz to spolkne, do tela se to dostane tou sliznici v nose mnohem lip nez tim, ze to spolkne… pokud nevypil celou lahvicku, tak bych to vuuuuuubec neresila, a to jsem bezne paranoidni matka. Bezne kapky do nosu clovek blbe kapne a stece mu to nosohltanem do krku. Jen proste nezaberou :)

Helis15
Kecalka 172 příspěvků 21.02.17 20:42
@Adinka_2012 píše:
Já teda nejsem lékař, ale když si kapku do nosu, běžně mi to steče do krku…takže toto by nemělo vadit - ale třeba se mýlím

to si taky říkám, ale přesně nesím co Pamycon se sliznicí v nose dělá, tak aby to neudělal i v té pusině…například nějaké znecitlivění nebo tak…

FenekUsaty
Závislačka 4244 příspěvků 21.02.17 20:43

@Adinka_2012 koukam, ze jsme napsaly ve stejny okamzik to same :lol:

Adinka_2012
Závislačka 2603 příspěvků 8 inzerátů 21.02.17 20:43

@Helis15
dle mého selského rozumu tam má působit na bakterie, které způsobují zelenou rýmu…takže by bylo potřeba to do toho nosu fakt kapnout, spolknutí nerovná se stejný účinek jako kapnutí

FenekUsaty
Závislačka 4244 příspěvků 21.02.17 20:45

@Helis15 kolik toho bylo? Dala bych mu maximalne loknout vody, ale vubec bych se nebala :)

Helis15
Kecalka 172 příspěvků 21.02.17 20:46
@Adinka_2012 píše:
@Helis15
dle mého selského rozumu tam má působit na bakterie, které způsobují zelenou rýmu…takže by bylo potřeba to do toho nosu fakt kapnout, spolknutí nerovná se stejný účinek jako kapnutí

kapli jsme pak i do toho nosiku, ale jedna kapka fakt stekla do pusiny.. :oops:

FenekUsaty
Závislačka 4244 příspěvků 21.02.17 20:47

@Adinka_2012 presne to jsem chtela taky napsat, ze bych neresila to, ze davku spolknul, ale urcite bych to kapla jeste do nosu, aby tam o tu davku neprisel, nevynechal.

Helis15
Kecalka 172 příspěvků 21.02.17 20:47
@FenekUsaty píše:
@Helis15 kolik toho bylo? Dala bych mu maximalne loknout vody, ale vubec bych se nebala :)

no jedno zmacknutí…proste se smykl a sjelo to…vody pak vypil dost

Adinka_2012
Závislačka 2603 příspěvků 8 inzerátů 21.02.17 20:48
@Helis15 píše:
kapli jsme pak i do toho nosiku, ale jedna kapka fakt stekla do pusiny.. :oops:

opravdu to nevadí, fakt ne

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 21.02.17 20:48

Z jedné kapky se mu fakt nic nestane.

FenekUsaty
Závislačka 4244 příspěvků 21.02.17 20:55

Kdybys z toho mela mit spatny spani a potrebovala se nejak vic ujistit, ze to je ok, tak muzes zkusit zavolat na detskou pohotovost, oni ti poradi. Ale neboj :hug:

Helis15
Kecalka 172 příspěvků 21.02.17 20:58

@FenekUsaty ja vam verim holky :oops:

Žena Vlk
Kecalka 492 příspěvků 21.02.17 21:27
@Adinka_2012 píše:
Já teda nejsem lékař, ale když si kapku do nosu, běžně mi to steče do krku…takže toto by nemělo vadit - ale třeba se mýlím

Já si také myslím - hned mi to proteče nosem do krku, takže je asi jedno, jestli se to tam dostane touhle cestou, nebo pusou. Navíc toho přece nevypil půl litru :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >