Pan Nepořádný, doma mi vůbec nepomáhá

DenisaDen
20.4.16 10:18

PAN Nepořádný

Ahoj holky. :P
Chtěla jsem se zeptat, jak Vám doma vaši manželépartneři pomáhají?
Já mám s tim svým v tomhle ohledu dost problém, neudělá vůbec nic. :(
Chodíme do stejné práce, docela fyzicky náročné a když ho poprosím, jestli by mi třeba pomohl uvařit, tak je unevaný z práce, ve které jsem ale byla i já.
Nepsala bych sem, ale vyzkoušela jsem teď dělat doma to NIC a je šíleně zle… :oops:,neni navařeno, chodíme doma mezi oblečením pohozeným na zemi (jeho) a on to neuklidí, ani kdyby tam mělo shnít. :nevim:.
Chápu, že je to chlap, ale není tohle už trošku moc? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21535
20.4.16 10:20

A proc s nim jsi? 8o

jako aby chlap stejne fyzicky pracujici mi doma delal zle aniz by sam hnul prstem, ze neni uklizeno a navareno, tak by letel jak namydlenej blesk :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20128
20.4.16 10:26

@DenisaDen Je to moc. Nemusi zrovna varit, ale jednak by si po sobe mel uklizet sve obleceni a chovat se tak, abyste si nepridelavali praci. A pak by ti mel s necim ulevit, treba se chopit vysavani nebo nakupovani apod. Je možné, že mu nějaká práce nesedne, ale měli byste se domluvit na rozdělení prací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26019
20.4.16 10:27

U nás to naštěstí funguje normálně. manžel občas něco sám uvaří, poklidí, vyluxuje, pohlídá dítě, vyvenčí psa, nestěžuju si. Někde pomuže převlíct poslete, utřít prach, umýt nádobí…je šikulka a nemusim ho nutit, udělá to sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3140
20.4.16 10:28

@DenisaDen
Je to trošku moc, normální to není…jenže co s tím zjištěním chceš dělat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2474
20.4.16 10:28

Ten by letěl zavřenýma dverma. u nás mám náročnější práci já a tak chlap sám od sebe umyje nádobí, vynese koš, někdy i vyluxuje a uvaří když ho pozadam třeba o víkendu když musím být v práci. takze tohle co máš doma ty, neznám :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25017
20.4.16 10:30

Pokud děláte oba stejnou práci, jak na fyzickou tak na časovou náročnost, tak bych hejkala jak blázen. A pokud by si on lehl k televizi a já okolo něj běhala jak služka, a on by se nesnažil ani trochu, tak by byl asi odejit :nevim:
Máte děti? Pokud ne, popřemýšlej, jestli si je s někým takovým vůbec dělat. Dovedeš si představit, že budeš to samé dělat, k tomu práci, jedno, dvě děti, školka, škola, úkoly, kroužky?

Ano, já doma dělám 80% domácích prací, ale partner má výrazně náročnější zaměstnání. A i tak jsme se dohodli, že pokud to mám vše zvládat (s prací a dítkem mít naklizeno), tak musí sem tam dát ruku k dílu nebo aspoň nevytvářet bordel navíc (co použije, to vrátí na místo, oblečení odhodí do koše na prádlo a né k posteli na podlahu a pod.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4115
20.4.16 10:33

Můj chlap mi pomáhá. Neříkám že občas neudělá bordel, někdy má poházené oblečení po křesle, na posteli, jeho úchylka je házet např. vršky od piva, obal od sušenky, stopku z jablek do dřezu :cert: :cert: ale za to ho vždycky sjedu a pak to dlouho neudělá :mrgreen: ale dá se to přehlédnout, protože úklid děláme spolu. „jeho“ práce je hlavně umývání podlah a vysávání koberců + úklid ložnice. Máme to už tak nějak rozdělené, samozřejmě občas se vystřídáme. Přímo vařit mi nepomáhá, ale třeba nakrájí zeleninu nebo maso když ho požádám. každopádně je to nejčistotnější chlap kterého znám :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27356
20.4.16 10:39

Manžel funguje. Třeba včera poskládal dvě sušičky a vyzehlil si kalhoty, zatím co jsem byla ve vaně :mrgreen: do práce chodí jsem on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14670
20.4.16 10:40

Je to prase… Líné prase, abych byla přesná. Nic takového doma nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27356
20.4.16 10:41

@DenisaDen jinak se zeptam, víš jak to fungovalo u nich doma u rodičů? To většinou vysvětluje hodně. A taky pokud chlap nebydlel sám. Dá se to změnit, ale dá to dost práce :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
DenisaDen
20.4.16 10:41

Tak koukám, že to je tedy trošku moc.
Děti nemáme…
Já jsem se s ním už tolikrát domlouvala na rozdělení prací,…ale vždycky slíbí a druhej den je to to samé.
Je to hroznej flegmouš, po tátovi…a jeho bratr to samé.
Já z toho právě začínám být zoufalá…
Nevím,,,jak na něj"…:(

• Citovat
  • Nahlásit
69305
20.4.16 10:42

Dobytek línej to je, a není trošku moc, je to těžce hodně přes čáru moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
DenisaDen
20.4.16 10:43

U rodičů je to tak, že tchýně řve a chlapi skáčou, jak ona píská.

• Citovat
  • Nahlásit
69305
20.4.16 10:43
@DenisaDen píše:
Tak koukám, že to je tedy trošku moc.
Děti nemáme…
Já jsem se s ním už tolikrát domlouvala na rozdělení prací,…ale vždycky slíbí a druhej den je to to samé.
Je to hroznej flegmouš, po tátovi…a jeho bratr to samé.
Já z toho právě začínám být zoufalá…
Nevím,,,jak na něj"…:(

a to si nepřej vidět, až budeš doma na rodičáku běhat okolo mimina a on ještě nabyde pocit, že tě vlastně živí a ty jsi doma. No fuj, nechápu, jak s takovým exemplářem někdo může vydržet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat