Panadol sirup - výpadek

424
23.3.16 18:18

Panadol sirup - výpadek

Už se 3 měsíce snažím koupit Panadol sirup a všude mi říkají, že není, zatím nebude a nechtějí říct důvod. Je to tak i u vás? Paralen mi dítě zvrací, udrží jen Panadol, ale na čípek je už velká, tak už mi ten výpadek docela vadí :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

83
23.3.16 18:22

U nás (Plzeňsko)minulý týden taky nebyl. Manžel přinesl z lékárny Paralen. Takže výpadek fakt asi je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
23.3.16 18:25

No už asi před měsícem jsem ho chtěla koupit a nebyl… tak nám je to jedno, hlavně že se to dá střídat s nurofenem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
23.3.16 18:29
@majdalenka20 píše:
Už se 3 měsíce snažím koupit Panadol sirup a všude mi říkají, že není, zatím nebude a nechtějí říct důvod. Je to tak i u vás? Paralen mi dítě zvrací, udrží jen Panadol, ale na čípek je už velká, tak už mi ten výpadek docela vadí :roll:

u nas v Cb ho maj zrovna dneska sjem ho videla vystavenej v lekarne kde jsem nakupovala vitaminy pro sebe ;) kazdopadne je reseni davat Nurofen sirup a stridat s cipkama do zadecku paralen ;)
Ono je vic vypadku třebas takovej rectodelt se prestal vyrabel uplne a není za nej nahrada zadna :nevim: přitom takova super věc co prcka zachrani při vysokych horečkách ;)

• Citovat
  • Upravit
58592
23.3.16 18:31

@majdalenka20 sháněla jsem a nebyl, jen paralen sirup - kluk ho toleruje.. jinak dávám nurofen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27113
23.3.16 19:21
@majdalenka20 píše:
Už se 3 měsíce snažím koupit Panadol sirup a všude mi říkají, že není, zatím nebude a nechtějí říct důvod. Je to tak i u vás? Paralen mi dítě zvrací, udrží jen Panadol, ale na čípek je už velká, tak už mi ten výpadek docela vadí :roll:

Zajímavé. taky jsem sháněla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3250
23.3.16 19:31

Chtela jsem ho pred 14 dny. lekarnice rikala ze paralen sirup i panadol ma vypadek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
198
23.3.16 19:51

Syn nepolkne paralen ani panadol sirup, tak jsem koupila paralen tablety pro děti a budu je drtit na prášek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20203
23.3.16 20:00

U nás taky nebyl, koupila jsem místo něj paralen sirup. Jinak se da diteti nadrtit prášek paralenu (dle vahy) a dat treba ve lzicce medu, jogurtu ci presnidavky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24456
23.3.16 20:41

Taky bych zkusila podrtit tablety - dají se koupit „dětské“ - menší, lépe se dávkujou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Vysalaja
23.3.16 21:37

Byla jsem se ptát v několika lékárnách (v Brně) a nic. Máte zkušenosti se sirupem Nurofenem?
Asi vyzkouším, přijde mi, že malý snáz spolkne než hořké (byť rozdrcené a zamaskované tabltky). :kytka:

edit admin - odstraněn odkaz

• Citovat
  • Upravit
24456
24.3.16 07:08

@Vysalaja Nurofen má ale jinou účinnou látku, než Panadol/Paralen.
Rozdrcený Paralen hořký není - dvouletý mi ho v pohodě vezme ze lžičky jen s čajem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Vysalaja
16.4.16 00:01

Aha, to jsem nevěděla. Nicméně naše doktorka nám ho doporučila a malému chutná, takže za nás dobrý, ale Panadol byl Panadol o tom žádná. Snad ho zas brzy budou mít. :)

• Citovat
  • Upravit
17520
16.4.16 00:18

On je pry i vypadek antialergika Aerius spreje do nosu, coz v dobe kdy vsechno puci a kvete je fakt vyborny :roll:

Jen pro zajimavost - nam dite onemocnelo pred mesicem v Italii a mistni doktor doporucil Paracetamol, na nas uz prazdny Nurofen sirup se moc netvaril a ani ho pry pro deti nemaji a je fakt, ze v mistni lekarne nic na bazi ipubrufenu pro deti nemeli. Ja tam nabehla s krabickou Nurofen sirupu a lekarnice to neznala, bylo to ve vetsim lyzarskem stredisku.
Paradoxne mym detem na horecku zabira Nurofen daleko lepe, ale Panadol mivame doma taky. Nakonec jsme koupili nejaky sirup s paracetamolem, tady neznamy, ale farmaceuticka firma je znama a zabral hned, bylo v nem i trochu efedrinu, takze krasne oplaskly sliznice pri ryme a lepe se dychalo (vyzkouseno na sobe) :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama