Pánev WOK - jakou máte?

pokymar
29.11.11 17:03

Pánev WOK - jakou máte?

ahoj, jakou máte doma WOK pánev? Mám takový laický pojem, že ta těžší je lepší, než ta lehoučká.. Vyznáte se v tom někdo? Na titanovou nemám, ale chtěla bych něco kvalitnějšího…kolem tisícovky.

předem děkuji za rady kuchařinky a kuchaři :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12982
29.11.11 17:12

Ahoj, my máme pánev wok od Tefal a jsme spokojeni, ale nejsme žádní kuchaři, na naši čínu nám to stačí :lol: Ale jsem s ní max. spokojená, je teda těžší, ale nemám to moc s čím porovnat, máme všechny pánve od nich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7320
29.11.11 17:15

Ahoj,
mám taky od Tefal, stála tuším kolem 700,– (možná více, ale bylo to do tisícovky). Jsem s ní moc spokojená, dělám v ní všechno. Taky nejsem nějaká profi kuchařka, ale co potřebuji, to v ní udělám :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1823
29.11.11 17:15

Obyčejnou z Ikey s poklicí. Rozhodně doporučuju nějakou s poklicí - maso se pak krásně udusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7320
29.11.11 17:17

Co vím, tak třeba k pánvím Tescoma se dají poklice dokoupit samostatně. U Tefal netuším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6552
29.11.11 17:21

Taky Tefal, poklici mame taky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48977
29.11.11 17:22
Petra8a píše:
Obyčejnou z Ikey s poklicí. Rozhodně doporučuju nějakou s poklicí - maso se pak krásně udusí.

Tak tu mám taky, stojí kolem stovky a jsem spokojená :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21598
29.11.11 17:24

Tak my máme od značky Tescoma i s poklicí a spokojenost. Tuším, že stála něco kolem 800 kč. Ale nemám možnost teda porovnávat s jinýma značkama :nevim: Účel splní, takže jsem se potom nikdy nepídila :mrgreen: Máme ji cca 3 měsíce : -)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Hodaka
29.11.11 17:31

Nějakou německou ELO koupenou v Makru,cca 1200kč, a když porovnám s obyč za 200 nesrovnatelný rozdíl, nepřipaluje se, je dokonalá :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
46669
29.11.11 17:32
Weruska píše:
Ahoj, my máme pánev wok od Tefal a jsme spokojeni, ale nejsme žádní kuchaři, na naši čínu nám to stačí :lol: Ale jsem s ní max. spokojená, je teda těžší, ale nemám to moc s čím porovnat, máme všechny pánve od nich.

Tu mám taky už asi šest let a pořád slouží. Dělám v ní všechno, myju v myčce. Pravda, je těžší, ale to mi zrovna nevadí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25170
29.11.11 17:44

Taky mám od Tefalu a spokojenost. Tehdy jsme ji koupili za body v Makru, tak ani nebyla nijak drahá. Mám k ní i pánev na palačinky a ta je taky super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ms.H
29.11.11 17:48

Tefal, 4 roky, maximální spokojenost :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
5799
29.11.11 18:04

mám obyčejnou tenkou plechovou a je na prd, ale když není nic jiného, tak i ta poslouží, ale chystám se koupit nějakou pořádnou, jen mám menší rozlet, páč mám indukci :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12982
29.11.11 18:43
šóšannáh píše:
mám obyčejnou tenkou plechovou a je na prd, ale když není nic jiného, tak i ta poslouží, ale chystám se koupit nějakou pořádnou, jen mám menší rozlet, páč mám indukci :nevim:

my měli sklokeramiku a teď máme elektrické plotýnky a vše ok :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
pokymar
30.11.11 07:38

tak teď mám dilema jestli koupit tefal, nebo tescomu…U tescomy jsem nasla ze maji masivni wok panev premium. Ale u tefalu to nejak nemuzu rozeznat..chci fakt tezkou tu panev, ne tu lehouckou, je mi proste podezrela :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat