Pánská push-up

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Prof. Farnsworth
Ukecaná baba ;) 1625 příspěvků 01.05.18 11:38
Pánská push-up

Náhodou jsem narazil na pánskou push-up. Překvapivě to není vycpávka na prsa ale vycpávka plavek apod. - https://www.vivantis.cz/…p-99797.html

Nejdřív jsem se asi pět minut v kuse smál. Pak jsem začal přemýšlet, jestli tohle někdo fakt používá? Mě bylo trapně to na někom vidět, natož to použít…

Chápu, že ženy si někdy vypomohou push-upkou, vypadá to dobře a dnes to už asi nikoho nepřekvapuje, ale tohle??? Začnou si chlapi nechávat zvětšovat prsa plastikou?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Lucias241
Kecalka 206 příspěvků 01.05.18 11:41

Prijde mi to stejne, jako push- up podprsenka. Oboji podvod. Asi si tim nekdo zveda sebevedomi

Russet
Echt Kelišová 8249 příspěvků 01.05.18 11:53
@Prof. Farnsworth píše:
Náhodou jsem narazil na pánskou push-up. Překvapivě to není vycpávka na prsa ale vycpávka plavek apod. - https://www.vivantis.cz/…p-99797.html

Nejdřív jsem se asi pět minut v kuse smál. Pak jsem začal přemýšlet, jestli tohle někdo fakt používá? Mě bylo trapně to na někom vidět, natož to použít…

Chápu, že ženy si někdy vypomohou push-upkou, vypadá to dobře a dnes to už asi nikoho nepřekvapuje, ale tohle??? Začnou si chlapi nechávat zvětšovat prsa plastikou?

Třeba to v plavkách nepoznáš… Ale k čemu to je, když i ty plavky jednou sundáš a bude jasné, jaká je realita. Někdo se holt rád i na tom koupališti předvádí „cizím peřím“.
Chlap má být chlap a ne myslet na plastiku. Zajímalo by mě, jestli takové jalové nápady měli muži, co šli do druhé světové bojovat a umírat :zed:

Russet
Echt Kelišová 8249 příspěvků 01.05.18 11:56
@Lucias241 píše:
Prijde mi to stejne, jako push- up podprsenka. Oboji podvod. Asi si tim nekdo zveda sebevedomi

Jenomže prsa (až na lentilky pod kobercem) nějako podporu časem potřebují. Nemusí to zrovna být push - up. Ale vycpávka plavek je něco jako ponožky strčeně do podprsenky…

Uživatel je onlineAnnabela11
Ukecaná baba ;) 1611 příspěvků 01.05.18 12:10

@Prof. Farnsworth Ženský používají pusch up, podprsenku a i kalhotky které mají vycpávky…tak proč nemohou mít pánové něco vycpaného když příroda zklamala… :lol: :lol:

Prof. Farnsworth
Ukecaná baba ;) 1625 příspěvků 01.05.18 12:11
@Annabela11 píše:
@Prof. Farnsworth Ženský používají pusch up, podprsenku a i kalhotky které mají vycpávky…tak proč nemohou mít pánové něco vycpaného když příroda zklamala… :lol: :lol:

Kalhotky s vycpávkama? To fakt existuje?

Lucias241
Kecalka 206 příspěvků 01.05.18 12:13

Presne. Zensky se malujou, berou si stahovaci pradlo, chodi na plastiku.

Prof. Farnsworth
Ukecaná baba ;) 1625 příspěvků 01.05.18 12:18
@Lucias241 píše:
Presne. Zensky se malujou, berou si stahovaci pradlo, chodi na plastiku.

No dobře, ale vám (teď myslím, obecně, jako všem ženám) by to jako nevadilo? Jako že chlap - třeba přítel, kamarád apod. si vycpe plavky? Mě vždycky přišlo, že ženám záleželo spíš na tom, jestli má vypracovanou postavu a ne jestli má v kalhotech pořádnou bouli nebo banán.

Almatka
Kelišová 6736 příspěvků 01.05.18 12:43
@Russet píše:
Třeba to v plavkách nepoznáš… Ale k čemu to je, když i ty plavky jednou sundáš a bude jasné, jaká je realita. Někdo se holt rád i na tom koupališti předvádí „cizím peřím“.
Chlap má být chlap a ne myslet na plastiku. Zajímalo by mě, jestli takové jalové nápady měli muži, co šli do druhé světové bojovat a umírat :zed:

Ty jo, super oslí můstek od vycpávky k druhé světové :lol: :mrgreen:

růžový achát
Závislačka 3429 příspěvků 01.05.18 12:55

No je to zajímave. Akorat, některým pepíkům to fakt nepomůže. Chlap musí vonět sportem, inteligencí a důvtipem a další a další…Jinak ja na sobě pusch up- nesnesu a včera jsem zrovna stala frontu u kasy a přede mnou byla rómka co ji ty kozy lezly vyloženě z trika ven, furt si je zastrkávala, vypadalo to strašlivě :roll:, asi schválně malá podprda či co

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2093 příspěvků 01.05.18 12:59

Pobavilo :D

Uživatel je onlineDetsa
Kelišová 7017 příspěvků 01.05.18 13:02
@Prof. Farnsworth píše:

Teda nečekal jsem, že něco takovýho vubec existuje, natož používá. Nevím zřejmě je to už v dnesni dobe víc a víc normální. U žen vycpavky nejen prsou, ale i zadku, stahovací korzety a co všecko uz existuje. Pokud pominu, ze nektera prsa uz to ‚potrebuji‘. Tam se to dá čekat. Ženy se rady líbí a jsou tak trochu symbol krásy narozdíl od nás.
Ale nároky na todle se zvyšují a budou zvyšovat na obou stranách.
No ja bych si nic takovýho nevzal. Nevim proc bych to nosil :).

Taciras
Extra třída :D 10628 příspěvků 01.05.18 13:06

Smutné.

Safija
Kecalka 252 příspěvků 01.05.18 13:48

Dobry je po rozkliknuti odkazu ten dovetek - Byt sam sebou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a hlavne si myslim, ze v plavkach to hned tak neuschne a pak by se vycpani chlapci mohli nachladit… sice se rika, ze varlata maji byt v nizsi teplote nez zbytek tela, ale takto chladit… nevim nevim

růžový achát
Závislačka 3429 příspěvků 01.05.18 14:58

Možna u homosexuálů že by to mohlo udělat estetický dojem… :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběhy amerických vrahů: Ted Bundy byl chytrý hezoun. A také nekrofil a sadista

Minimálně třicet obětí za pouhopouhých pět let. To je statistika jednoho z... číst dále >

Biologické hodiny Farné bijí jako zvon: Dceru Emmy Smetana by snědla!

Zpěvačka Ewa Farna (24) střídavě vyvrací své těhotenství anebo odráží dotazy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama