Připravujete se na stáří?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  30.04.18 14:42
Připravujete se na stáří?

Ahoj holky, mám možná trochu nestandartní otázku…připravujete se nějak na stáří? Ne že bych se stáří nějak vyloženě bála, ale občas se podívám na seniory kolem, jak nemají penize nebo sílu (nebo ani jedno), tak si říkám že chci jiné stáří. Na důchod samozřejmě spořím+mám nějakou nemovitost, ale možná by to chtělo ještě něco… řešíte to nějak?

Omlouvám se, píšu anonymně, chodí sem dost znamých, nechci aby věděli že takové věci mě vůbec napadjí :(

Reklama

Reakce:

Tinuvien
Generální žvanilka 22320 příspěvků 30.04.18 14:47

Jj, sem tam se obložím hlínou a poležím si v rakvi. 8)

A teď vážně, spořit si na důchod, dobrá životospráva, dostatek pohybu, nemovitost se taky hodí. Tak asi tak nějak. :nevim:

Uživatel je onlineDenisa76
Vesmírná mluvilka 33245 příspěvků 30.04.18 14:47
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám možná trochu nestandartní otázku…připravujete se nějak na stáří? Ne že bych se stáří nějak vyloženě bála, ale občas se podívám na seniory kolem, jak nemají penize nebo sílu (nebo ani jedno), tak si říkám že chci jiné stáří. Na důchod samozřejmě spořím+mám nějakou nemovitost, ale možná by to chtělo ještě něco… řešíte to nějak?Omlouvám se, píšu anonymně, chodí sem dost znamých, nechci aby věděli že takové věci mě vůbec napadjí :(

Neřeším život se může změnit ve vteřině. Spíš je pro mne nejdůležitější přítomnost.

mrav
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 30.04.18 14:48

Stoletý stařec a hluchý pes, poránu vždycky si pohledem řeknou: Ještě dnes…

lachtanice86
Závislačka 4737 příspěvků 30.04.18 14:54

@mrav tu písničku miluju

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 60986 příspěvků 3 inzeráty 30.04.18 15:01

Spoření a nemovitost mi přijde dostatečné, plus pojistka, kdyby se mi stalo něco teď.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 27453 příspěvků 30.04.18 15:06
@mrav píše:
Stoletý stařec a hluchý pes, poránu vždycky si pohledem řeknou: Ještě dnes…
:kytka:

zudina
Ukecaná baba ;) 1813 příspěvků 1 inzerát 30.04.18 15:09

Treba se toho ani nedozijes tak to neres

Doe_Jane
Kelišová 5596 příspěvků 30.04.18 15:24

Nejsem nějaký velký šetřílek, raději si užiju teď a tady než abych škudlila na něco co ani nemusí být :)

novakova.t
Závislačka 2719 příspěvků 30.04.18 15:32

Tohle neřeším…muze se stat cokoliv si důchodu…at uz nemoc nebo nějaká dopravní nehoda

radkka
Neúnavná pisatelka 19357 příspěvků 30.04.18 15:35

Finanční zajištění samozřejmě…a budu se snažit vychovat děti tak, aby se nademnou aspoň jedno slitovalo a nešouplo mě do důchoďáku :mrgreen: :oops: upřímně domovy důchodců nesnáším a to asi hlavně z toho důvodu, že si nedovedu představit, že bych tam jednou taky ležela :?

Co se týká financí, spoříme vyloženě na důchod tak nějak středně + máme nemovitost bez dluhů. Jinak šetříme průběžně, někdy víc, někdy míň, kam ty peníze půjdou se uvidí, ale snažíme se si život taky užívat, takže neškudlíme každou korunu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Tereza poslala vzkaz z Pákistánu: Mluví o ponižování, sebevraždě i trestu smrti!

Češka Tereza čeká v Pákistánu na rozsudek za pokus o pašování devíti... číst dále >

Přišel o ženu i Českou Miss! Ditmar skončil v nemocnici a prosí o modlitby

Martin Ditmar skončil opět v péči lékařů. Bývalý šéf České Miss musel být po... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama