Připravujete se na stáří?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  30.04.18 14:42
Připravujete se na stáří?

Ahoj holky, mám možná trochu nestandartní otázku…připravujete se nějak na stáří? Ne že bych se stáří nějak vyloženě bála, ale občas se podívám na seniory kolem, jak nemají penize nebo sílu (nebo ani jedno), tak si říkám že chci jiné stáří. Na důchod samozřejmě spořím+mám nějakou nemovitost, ale možná by to chtělo ještě něco… řešíte to nějak?

Omlouvám se, píšu anonymně, chodí sem dost znamých, nechci aby věděli že takové věci mě vůbec napadjí :(

Reklama

Reakce:

Tinuvien
Generální žvanilka 22461 příspěvků 30.04.18 14:47

Jj, sem tam se obložím hlínou a poležím si v rakvi. 8)

A teď vážně, spořit si na důchod, dobrá životospráva, dostatek pohybu, nemovitost se taky hodí. Tak asi tak nějak. :nevim:

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33329 příspěvků 30.04.18 14:47
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám možná trochu nestandartní otázku…připravujete se nějak na stáří? Ne že bych se stáří nějak vyloženě bála, ale občas se podívám na seniory kolem, jak nemají penize nebo sílu (nebo ani jedno), tak si říkám že chci jiné stáří. Na důchod samozřejmě spořím+mám nějakou nemovitost, ale možná by to chtělo ještě něco… řešíte to nějak?Omlouvám se, píšu anonymně, chodí sem dost znamých, nechci aby věděli že takové věci mě vůbec napadjí :(

Neřeším život se může změnit ve vteřině. Spíš je pro mne nejdůležitější přítomnost.

Uživatel je onlinemrav
Echt Kelišová 7958 příspěvků 30.04.18 14:48

Stoletý stařec a hluchý pes, poránu vždycky si pohledem řeknou: Ještě dnes…

lachtanice86
Kelišová 5244 příspěvků 30.04.18 14:54

@mrav tu písničku miluju

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61384 příspěvků 3 inzeráty 30.04.18 15:01

Spoření a nemovitost mi přijde dostatečné, plus pojistka, kdyby se mi stalo něco teď.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28015 příspěvků 30.04.18 15:06
@mrav píše:
Stoletý stařec a hluchý pes, poránu vždycky si pohledem řeknou: Ještě dnes…
:kytka:

zudina
Ukecaná baba ;) 1942 příspěvků 30.04.18 15:09

Treba se toho ani nedozijes tak to neres

Doe_Jane
Kelišová 6392 příspěvků 30.04.18 15:24

Nejsem nějaký velký šetřílek, raději si užiju teď a tady než abych škudlila na něco co ani nemusí být :)

novakova.t
Závislačka 2959 příspěvků 30.04.18 15:32

Tohle neřeším…muze se stat cokoliv si důchodu…at uz nemoc nebo nějaká dopravní nehoda

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 30.04.18 15:35

Finanční zajištění samozřejmě…a budu se snažit vychovat děti tak, aby se nademnou aspoň jedno slitovalo a nešouplo mě do důchoďáku :mrgreen: :oops: upřímně domovy důchodců nesnáším a to asi hlavně z toho důvodu, že si nedovedu představit, že bych tam jednou taky ležela :?

Co se týká financí, spoříme vyloženě na důchod tak nějak středně + máme nemovitost bez dluhů. Jinak šetříme průběžně, někdy víc, někdy míň, kam ty peníze půjdou se uvidí, ale snažíme se si život taky užívat, takže neškudlíme každou korunu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Narazil do autobusu! Bohumil Klepl měl vážnou nehodu na motorce

Hvězda filmů Účastníci zájezdu nebo Doktor od jezera hrochů, Bohumil Klepl... číst dále >

O záchranu fotbalistů se snaží čeští hasiči. Jaký plán Thajcům navrhli?

Situace dvanácti mladých thajských fotbalistů a jejich trenéra začíná být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

Reklama