Pár dní po ovulaci

71
25.3.21 19:45

Pár dní po ovulaci

Ahoj holky :)
dnes jsem 21 dc, ani nevím kolik dpo, ale myslím že 6 nebo 8 (byla jsem přesvědčená, že to nebudu řešit, testovat atd). A jako každý měsíc pár dní po ovu mi začíná hrabat :D zase se sleduju, přemýšlím nad každým píchnutím a už se mi klepou ruce na testování :zed: :zed: :zed:
Kdo z Vás je na tom podobně a taky čeká? A jak se cítíte? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
591
25.3.21 19:53

Ja ti rozumim sice sem nesledovala ovulaci ale kazdy mesic se testovala a propadala depkam. Ted sem se na to vykaslala a rekla sem si ze bud dite bude nebo ne. Jiste budu mit nejaky priznaky kdybch byla tehotna. Pak az si udělám test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
25.3.21 19:57

@Len123l Fakt tě obdivuju :) takovou vůli bych chtěla mít. Já si na začátku každýho cyklu říkám že na to kašlu, že nebudu nic řešit. Hned pár dní po ovu už je zase všechno jinak.
Samozřejmě jak se zase sleduju, tak jsem si všimla že mě divně bolí břicho :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
591
25.3.21 20:00

@esme172 po 4 potratech a po roce testovani dosla sila a asi i nejaky vyrovnani. Nekde sem cetla ze to testovani a sledovani je podvedoma forma vyrovnavani. Asi na tom neco bude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
25.3.21 20:07

@Len123l ježiš to mě mrzí, máš toho za sebou dost. Přeju ať to brzy vyjde a dotáhneš to do zdárného konce :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
591
25.3.21 20:09

@esme172 dekuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
706
25.3.21 20:21

@esme172 Zaruceny recept jak neotehotnet 🙃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4254
25.3.21 20:27
@janikema90 píše:
@esme172 Zaruceny recept jak neotehotnet 🙃

Sice jsem se držela, ale stejné svrbění rukou a sebesledování jsem měla během snažení o dítě taky. A dvakrát jsem otěhotněla na druhý pokus, z toho jednou s dvojčata, takže souvislost úspěšného otěhotnění s magořením okolo snažení a testování veškerá žádná ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
25.3.21 20:41

@janikema90 už jsem otěhotněla. Loni. Po 4 měsících snažení a ještě většího magoření. Bohužel to nedopadlo. Bylo to mimoděložní.
Ale máš pravdu, že je to hodně o psychice. Ale ne vždy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4383
25.3.21 21:00

Chci být výrobce těhotenských testů
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
706
25.3.21 21:38

@SlečnaDahlia Ja mam zkusenost jinou 🙂 Pres dva roky snazeni s byvalym partnerem, kazdy mesic cekani na ovulaci a pak jako kazdy mesic zklamani z negativnich testu 😀
Vysetreni v car, vse v pohode.
Nakonec to mezi nami nedopadlo.
Po par letech se soucasnym partnerem jsme se ani snazit nemuseli a prislo to samo druhy cyklus, taky dvojcatka 🙂.
Za me je to proste v hlave.
Kamaradka ma s partnerem syna z IVF. Kdyz uz mela dite, tak byla spokojena, prestala se trapit a za rok otehotnela prirozene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
591
26.3.21 05:59

@Anix delala sem si jeden v mesici. To mas sest krabicek za rok. To te nevytrhne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4254
26.3.21 06:52

@janikema90 Ano, a právě z těch naprosto odlišných zkušeností je docela zřetelně vidět, že to vážně nefunguje tak jednoduše a jednoznačně, jak píšeš ;) Myslet nebo nemyslet na to nezrychlí ani nezpomalí spermie, nedozraje vajíčko ani nepodpoří uhnízdění.

Zrovna tvoje zkušenost mimochodem ukazuje na problém na straně bývalého partnera nebo vaši vzájemnou nekompatibilitu, ne na „je to prostě v hlavě“. K případu kamarádky - to je ale velice časté mimo jiné proto, že po prvním porodu se leckdy stabilizují nebo zcela mizí hormonální problémy a funkční poruchy, které stály za neschopností počít první dítě. Zase to není nic moc extra hlavového.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
337
28.3.21 11:41

Ahoj holky přidám se k vám dnes jsem 22dc a 6dpo včera šílené píchani v podbřišku a píchani v pochvě teplota se mi drží pořád stejně tak na 36.9 nijak se nepozoruji nestresuju buď se podaří nebo ne…ms by měla přijít 4.4. Dřív se ani nechystám dělat test než v termínu kdyby ms nepřišla. snazim se na to neupinat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
28.3.21 12:08

@Petulinka28 ahoj, tak držím palce ať se to tam ukáže 😁 včera odpoledme jsem měla taky to píchání v pochvě, tak jsem zvědavá co z tpho bude :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat