Jak poznám, že jsem těhotná?

303
25.3.21 17:02

Těhotenský test a UZ

Ahoj chtěla bych se zeptat poslední MS jsem měla od 3.3 do 8.3 byla jsem u dr jelikož jsem měla pobolivani v podbříšku, natekle prsa a výtok hodně.. Řekla že jsem v pořádku a že na Už zatím nic nevidí že jsem zdravá a že vidí že mi proběhla i ovulace.. Ráno jsem si dělala test a byla tam slaboucka druhá tenká čárka což jsem ji řekla ale stále tam nic neviděla.. Má otázka zní je možné že bych už dnes měla slabě pozitivní tt ale fakt jako úplně mini ducha a dr nic neviděla? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4290
25.3.21 17:13

Prosím tě, nelítej s každým duchem na ultrazvuk. Co by tam měla vidět pár dní po ovulaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53012
25.3.21 17:22

Bylo by sakra divné, kdybys měla 22. den cyklu na testu miniducha a dr. cokoliv viděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2010
25.3.21 17:24

Ano. Doporučuji si udělat test třeba za 2 dny.. A pokud bude pozitivní jít na kantrolu tak za 6t

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
748
25.3.21 17:37

@Vercas123
Nezlobte se, ale to je jak u blbejch 🤦🏼‍♀️

Pokud jste tehotna, tak to tehotenstvi vychazi na nejakych 3+1tt. Na utz, aby slo neco videt, si budete muset pockat jeste tak mesic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1213
25.3.21 17:37

@Vercas123 samozrejme by ted na ultrazvuku nic nevidela, ani za tyden by stale nic nevidela. Kazdopadne to, ze letis na gyndu kvuli nicemu v tyhle dobe, to mi prijde ujety :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1329
25.3.21 18:08

Já nevím jakou máte představu, že je velké vajíčko a spermie, ale opravdu tam první měsíc doktorka vůbec nic nevykouká. Proto se na gynekologii chodí tak 4 týdny po pozitivním testu tedy cca v 7tt, nejlépe až v 8tt.
Ono to dítě opravdu není viditelné okamžitě po oplodnění, nebo okamžitě po pozitivním testu. Je prostě brzo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7783
25.3.21 18:34

K doktorce se chodí cca 3 týdny po vynechani menstruace a pozitivním testu :roll: :roll: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
25.3.21 18:38

@Vercas123 doporučuji změnu doktora ( gynekolog za psychiatra )
Kolik tu bude ještě diskusí o tom jestli mohu být těhotná na „dvě“ čárky :mrgreen: :mrgreen:
A pokud vidíš ducha určitě je něco špatně :mrgreen: já je občas jen cítím :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
25.3.21 22:08
@DandátkoP píše:
@Vercas123 samozrejme by ted na ultrazvuku nic nevidela, ani za tyden by stale nic nevidela. Kazdopadne to, ze letis na gyndu kvuli nicemu v tyhle dobe, to mi prijde ujety :nevim:

Víte od té doby co jsem měla zánět dělohy a chronický zánět ledvin.. Ano chodím protože nechci nic zanedbat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
26.3.21 06:26
@JiříkMazlík píše:
@Vercas123 doporučuji změnu doktora ( gynekolog za psychiatra )
Kolik tu bude ještě diskusí o tom jestli mohu být těhotná na „dvě“ čárky :mrgreen: :mrgreen:
A pokud vidíš ducha určitě je něco špatně :mrgreen: já je občas jen cítím :dance:

Já se o dítě teď právě vůbec nesnažím.. V téhle době.. Proto se ptám trochu mne to i po pravdě vystrašilo.. Bude mi 23 let.. Teď jsem ještě přišla o práci protože nám zavřeli restauraci.. Ano děti ještě žádné nemám tak proto se ptám.. Protože mně bolelo břicho už dva dny po skončení MS.. Až do půlky měsíce a prsa mne začala bolet před 10 dny.. MS mám mít za 8 dní a většinou mně tohle všecko jako pms chytne třeba týden předem ale ne skoro celý měsíc.. Ano tak přesně proto jsem letěla k doktorce protože jsem se bála že se mi vrátí endometrioza a nebo ledviny.. Test jsem si dělala jen abych ji mohla potvrdit zda jsem si ho dělala nebo ne.. Já nechápu kde se tady bere tolik zlosti vždyť já se jen zeptala.. Vím že je tu spousta takových diskusí ale psala jsem a nikdo neodpovídal.. Tak Vám všem děkuji za odpovědi a mějte hezký den.. Jdu si najít psychiatra.. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
26.3.21 07:39

@Vercas123 no když se o dítě nesnažis a momentálně nemáš práci ( určitě si o ní nepřišla zrovna ted myslím, že už to nějaký pátek bude ) tak bych logicky použil nějaké tabletky nebo gumu :lol:

Ale jestli chápeš tak sme ti mezi nohy nekoukali a ultrazvuk nedělali. Tak z čeho máme hádat že jsi těhotná :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
26.3.21 10:19
@JiříkMazlík píše:
@Vercas123 no když se o dítě nesnažis a momentálně nemáš práci ( určitě si o ní nepřišla zrovna ted myslím, že už to nějaký pátek bude ) tak bych logicky použil nějaké tabletky nebo gumu :lol:Ale jestli chápeš tak sme ti mezi nohy nekoukali a ultrazvuk nedělali. Tak z čeho máme hádat že jsi těhotná :nevim:

No myslela jsem že by to třeba pomohlo i někomu jinému kdyby náhodou hledal stejný problém jako já.. Říkám nevadí kdybych těhotná byla jen říkám že se nesnažíme to je vše..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 13:41

Myslím si že jsem těhotná

Ahojky holky, mám takový problém a nevím už na čem jsem 13teho jsem objednaná na gyndu tak se uvidí co mi řeknou, poslední menstruace byla 15.2 :? Pak jsem ji měla mít 15.3 ale nedošla přišla až 1.4 včera jsem si dělala ráno test a vyšla jen jedna čárka, co myslíte holky můžu být těhotná i když menstruace přišla tak pozdě byla bych moc ráda :srdce: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
7783
8.4.21 13:49
@Anonymní píše:
Ahojky holky, mám takový problém a nevím už na čem jsem 13teho jsem objednaná na gyndu tak se uvidí co mi řeknou, poslední menstruace byla 15.2 :? Pak jsem ji měla mít 15.3 ale nedošla přišla až 1.4 včera jsem si dělala ráno test a vyšla jen jedna čárka, co myslíte holky můžu být těhotná i když menstruace přišla tak pozdě byla bych moc ráda :srdce: :kytka:

Nejsi těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat