Reklama

Paragraf - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

santape
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 13.09.18 15:19
Paragraf - zkušenosti

Zdravím, prosím poraďte jsem se synem od uterka na paragrafu, vyplatí se mi zustat do pondelka( aby byl
započítán vikend- a kdy ukončit, v pondělí nebo v úterý aby se započítal vikend?), nebo jít už zitra do práce a ukončit dnes. Co me vyjde lépe? Zitra přijde mozna hlídat babička, pokud by to S víkendem vycházelo lip, zůstanu doma a nebudu honit babičku.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

smurfka
Nadpozemská drbna 29574 příspěvků 13.09.18 15:23

tak pokud ofiko pracuješ od po - do pátku, tak se ti vyplatí být na paragrafu o víkendu..dostaneš zaplacené dva dny, které jinak v práci zaplacené nemáš..
pokud pracuješ od po - ne..tak je lepší ukončit v pátek a jít o víkendu do práce

santape
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 13.09.18 15:32

@smurfka aha, dekuji pracuji jen přes týden. A ukončit to mam v pondělí nebo
V úterý, aby se započítal vikend?

smurfka
Nadpozemská drbna 29574 příspěvků 13.09.18 18:34

to ted nevím..myslím že se to počítá včetně..tzn když ukončíš v pondělí, tak nastupuješ do práce v utery, ale ted nevím..měla jsem jen jeden paragraf..zavolala bych účetní do práce. :think:

Kassor
Kecalka 397 příspěvků 13.09.18 20:08

Mam to uplne stejne. Od utery jsem doma s holkou a minim jit v pondeli do prace. OCR budou platit od utery do nedele vcetne… Si myslim…

Alex Adrian
Závislačka 2578 příspěvků 13.09.18 20:13

Taky jsem byla s malým doma minulý týden.
Očr jsem měla od pondělí, na kontrole byl syn v pátek, očr ukončeno k nedělnímu datu a v pondělí do práce.
Sestra jen psala na druhou část Očr páteční datum, ale očr se počítá po-ne=7 dní…

santape
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 13.09.18 22:05
@Kassor píše:
Mam to uplne stejne. Od utery jsem doma s holkou a minim jit v pondeli do prace. OCR budou platit od utery do nedele vcetne… Si myslim…

Ja prave nevím, dnes jsem se bavila se známým a on mi tvrdil ze i v pondělí Musim do práce , aby se započítal vikend, ze prý jak bCh sla v pondělí do práce , pak by se vikend nepočítal, tak Ja nevím :roll:

santape
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 13.09.18 22:12

@Alex Adrian jak jsem psala výše známy me odradíl, ze musim
V pondělí do prace, jinak o vikend pridu, ty pracujes o víkendech? Nebo jen po-pa? Nebo je to
 Jedno?

Schnapi
Neúnavná pisatelka 18076 příspěvků 73 inzerátů 13.09.18 22:13

Naše doktorka vždy tvrdí, že paragraf nelze ukončit o víkendu, tzn. v neděli. Takže buď v pátek, ale tímpádem nebude proplacen víkend anebo až v pondělí a jít v úterý do práce. Já to jednou udělala tak, že jsem si nechala napsat ukončení v pondělí, ale zároveň jsem v pondělí šla do práce a zaměstnavatel napsal dozadu na paragraf, že ten den v pondělí jsem pracovala a pokud si dobře vzpomínám, dostala jsem to tímpádem zaplacené včetně toho víkendu (bez toho pondělí, kdy jsem už byla v práci).
Jen na co dát pozor, že dítě nesmí být ještě ten den ve školce, i když ošetřující třeba do práce může.

Schnapi
Neúnavná pisatelka 18076 příspěvků 73 inzerátů 13.09.18 22:15

2X :-(

santape
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 14.09.18 15:38
@Schnapi píše:
Naše doktorka vždy tvrdí, že paragraf nelze ukončit o víkendu, tzn. v neděli. Takže buď v pátek, ale tímpádem nebude proplacen víkend anebo až v pondělí a jít v úterý do práce. Já to jednou udělala tak, že jsem si nechala napsat ukončení v pondělí, ale zároveň jsem v pondělí šla do práce a zaměstnavatel napsal dozadu na paragraf, že ten den v pondělí jsem pracovala a pokud si dobře vzpomínám, dostala jsem to tímpádem zaplacené včetně toho víkendu (bez toho pondělí, kdy jsem už byla v práci).
Jen na co dát pozor, že dítě nesmí být ještě ten den ve školce, i když ošetřující třeba do práce může.

Jsem z toho blázen, takže když budu mít ukončení v pondělí , tak
Muzu i do práce? Nezruší se automaticky pondělní paragraf? Tzn. Ze ukončení by byli v pátek , protože neděli to ukončit? Omlouvám se ale nechápu to.

Schnapi
Neúnavná pisatelka 18076 příspěvků 73 inzerátů 16.09.18 13:44
@santape píše:
Jsem z toho blázen, takže když budu mít ukončení v pondělí , tak
Muzu i do práce? Nezruší se automaticky pondělní paragraf? Tzn. Ze ukončení by byli v pátek , protože neděli to ukončit? Omlouvám se ale nechápu to.

Ano, v pondělí do práce, ale vyznačit tam, že v pondělí již bylo odpracováno (měl by to udělat zaměstnavatel)… ale pak asi záleží, jak to sociálka pojme, jak jsem psala, nevybavuji si to přesně, ale když jsem si to tehdy přepočítala, tak mi vyšlo, že mi zaplatili vše až do neděle, kromě toho pondělí, když už jsem byla v práci. Ale taky je možné, že to už může být jinak a zaplatí to jen do pátku…
Já to tehdy tak udělala, nebyla jsem v práci celých 8 hodin, jelikož ráno jsem byla s malým ještě na kontrole…

Alex Adrian
Závislačka 2578 příspěvků 17.09.18 21:01

@Schnapi Já byla se synem na kontrole v pátek, sestra mi na druhou část papíru OČR vyplnila nedělní datum. Takže jsem čerpala OČR po-ne.

Alex Adrian
Závislačka 2578 příspěvků 17.09.18 21:03

@santape Pracuju po-pá

Schnapi
Neúnavná pisatelka 18076 příspěvků 73 inzerátů 17.09.18 21:17

@Alex Adrian myslím, že od někoho v práci jsem to takhle už taky viděla, naše doktorka to tak nevypíše, že to prý nejde, že ukončení leda v pátek nebo v pondělí, tak si vyber :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >