Paranormální jevy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alexandra783
Nováček 5 příspěvků 06.12.17 15:46
Paranormální jevy

Ahoj maminky. Jsem ve 13tt a zažívám docela divné sny. Mám hodně sci-fi sny :D což to by ani nebylo tak zvlaštní, ale… Přes den mívám pocit, že nejsem nikde sama. Slyším zvuky, vidím divné pohyby v periferním vidění atd. Přes den mi to tolik nevadí, ale jak přijde večer.. Občas si myslím, že jsem blázen. V noci někdy slyším jakoby něčí dech, nebo kroky, či pootevření dveří. Stalo se mi také, v uzavřeným pokoji (zavřené okna) že jsem cítila vánek v mém obličeji. Dost silně ale a pak mi nastala silná závrať. Má některá z Vás podobný příběh? Nechci vypisovat vše podrobně, to bych tu byla ještě zítra :D vždy jsem na tyhle „věci“ byla tak trochu citlivá a stalo se mi spoustu příhod, ale proč se mi zdá, že jako těhotná, to vnímám více? 8o :roll:

Reakce:

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 06.12.17 17:43

Řekla bych že možný to je, však je to „jiný stav“ v mnoha směrech. Záleží vždy na Tobě, na jakou stranu se přikloníš. Jestli na stranu skeptiků, nebo tu druhou…

Verun83
Echt Kelišová 8693 příspěvků 33 inzerátů 07.12.17 05:56

Nemuze to byt duse ditete?

Obe deti jsem citila v zacatku tehotenstvi. Viz denicek.

Alexandra783
Nováček 5 příspěvků 08.12.17 23:07
@Verun83 píše:
Nemuze to byt duse ditete?Obe deti jsem citila v zacatku tehotenstvi. Viz denicek.

Pravda, že jsem veděla, že jsem těhotná ještě než jsem si udělala test a vím i noc, kdy se to stalo, bylo to opravdu kouzelné. Tak třeba to dušička je :)

Malina7
Závislačka 2660 příspěvků 10.12.17 21:30

@Alexandra783 dej si do místnosti křížek.

Ufinka87
Stálice 80 příspěvků 05.01.18 08:27

Ahoj napadlo mě že to je duše dítěte..Podle některých se duše dítěte vtěluje do plodu někdy kolem 4 měsíce…Ale od početí si tě dušička najde, připoutá se k tobě ale zatím se nevtěluje a obíhá jakoby kolem tebe a stráží si tě…Zde je velmi důležité podotknout že duše dítěte může být nahrazena jinou duší..tzn při početí se k tobě připoutá duše s nejvyšší vibrací a může být vždy nahrazena už jen duší nižší vibrace. Proto je velmi důležité aby se maminka v prvních měsících cítila velmi šťastně a měla pohodové těhotenství…po vtělení duše do plodu už žádná změna nenastane. Pokud ale máte z tohoto strach může to být i něco jiného zkuste zapálit v bytě šalvěj a vykouřit…poproste toho nahoře o ochranu a pro odvedení všech negativních energií a uvidíte.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >