Parazité a otěhotnění

Vysalaja
15.4.16 23:57

Parazité a otěhotnění

Snažíme se už víc než rok o miminko a pořád nám to nejde. Četla jsem, že problémy s početím mohou způsobovat paraziti, červíci v lidském těle. Většina z nás si prý v sobě nějaké nosí a ani o tom neví. Přemýšlíme nad tím, že vyzkoušíme očistu těla od parazitů pomocí přípravku wurm-ex. Zajímá mě, jestli jste to některá z vás vyzkoušela, a co na to říkáte? Někteří si to chválí, někteří to zatracují, tak nevím :nevim: Díky za rady :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29582
16.4.16 07:15

Říkám na to to, že jde jen o marketingový tah. Vurmex tě parazitů nezbaví, na to by jsi musela podstoupit všetření u odborníka(ne přes pojištovnu), takového, co ti pomůže zneutralizovat tělo, vyčistit střeva, játra, žlučník a slinivku a potom odčervit.
S těhotněním to ale nejspíš bude mít pramalou souvislost.
Bud´jsi neplodná ty, nebo partner, nebo je prostě někde překážka. Řešila bych to na gynekologii a posléze partner vyšetřením spermatu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17909
16.4.16 07:26

Zkus cesnek je prirodni a funguje urcite bezvadne  :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
16.4.16 07:42

@Vysalaja je to o nicem protože mamky segra v sobe parazity mela aniz by to vedela a i po pouuzivani wurm-exu je mela stále takze ji to nic nevyresilo a pak se musela propujcit do rukou odborniku ;) ale nebylo to z duvodu, ze chtěla mimco ;)
Pokud se snažíte vic nez rok o mimco a bez vysledku tak je na cese aby ti někdo nejlepe car, tak udelal folikumetrii a zjistil zda ovulujes a kdy, nabral HP, testy z krve a stery z frndy na komplet pohlavni choroby tobe i manzelovi, zjistil pruchodnost u tebe takze třebas takovy HSG by postacilo, manzelovo sperma aby zjistili jak na tom je a jako poslední věc imino a genetiku zda není problém tam ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Verun83
16.4.16 20:00

Tak me zrovna detox a uprava stravy pomohly. Po 1,5 roce snazeni. Ale byl to kompletni detox.

• Citovat
  • Nahlásit
Verun83
16.4.16 20:02

Ale meli jsme za sebou spermiogram a dalsi vysetreni, cvicila jsem mojzisovku a chodila na mobilizace. Detox byl posledni krok.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat