Můžu mít parazity?

Anonymní
28.1.21 16:22

Paraziti?

Zdravím,
Chtěla bych se poradit, poslední dobou začínám pociťovat velký hlad, obvykle ráno, to sním např. 2 chleby s pomazánku, kafe, ovesná kaše, jogurt, toust, vždy si řeknu že si dám normálně jenom kafe s 2 chlebama, ale vůbec mě to nezaysti snažím se jíst něco sytejsiho, ale vyjde to tak nějak nastejno, po Slaném mám poté hroznou chuť na sladké, nevím jak to popsat, to sladké musí být křupavé a čokoládové, vždy mám chutě skrz sladké na tuto kombinaci, řekla bych že celkem často chodím na stolici, co se týče stolice všimla jsem si že v ní mám do žluta zbarvené hleny, mám. Docela jsem. Se bála, po několika dnech jsem si všimla jakoby jsem. Ve stolici měla malý červy nejsem si jistá jestli to je určitě to co si myslím že je, mám často nadýmání, i když nemám hlad tak mi v podbřišku jaksi křučí, k večeru jsem mimo zmatená a pak na mě leze smutek, nemivam tohle normálně takový smutky, ale poslední dobou mám jenom k večeru, a ráno jakoby se nic nestalo, přitom nemám žádný problémy že bych s toho měla být nějak sklesla, napadlo mě jestli nemohu mít v sobě nejakyho parazit, chci si dojít k doktorovi co nejdřív až budu moct, není mi to příjemné, takové problémy jsem nikdy neměla.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6761
28.1.21 16:42

Pohoda. Cervici jsou v hovinkach bezny jev. Udrzuji makrofloru a udrzuji propustnost sten mezi organy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
296
28.1.21 16:42

Krev a :kytka: vzorek ze stolice k dr a hned bude jasno. taky to mohou byt roupy.

Příspěvek upraven 28.01.21 v 16:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
296
28.1.21 16:44
@Cenarius píše:
Pohoda. Cervici jsou v hovinkach bezny jev. Udrzuji makrofloru a udrzuji propustnost sten mezi organy.

Cervi ve stolici urcite nejsou normalni. Normalni jsou bakterie, to je rozdil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6761
28.1.21 16:47
@Eva.asdfghjkl píše:

Ja uz s nimi 20 let ziju v naproste symbioze. A v pohode. Kdyz toho snim moc, tak zpracuji prebytky a ja netloustnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4725
28.1.21 17:12
@Eva.asdfghjkl píše:

Bezparazitní střeva jsou zdrojem některých nemocí, např. ulcerozní kolitidy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.21 17:22

@Zumpa :mrgreen: :mrgreen: takze kdybych mela parazity, nikdy by se mi ulcerozni kolitida nerozjela, jo? :) A proc mne tedy nedali treba skrkavky nebo roupy a misto toho mi davali leky? :think:

Anonym-zdravotni stav

• Citovat
  • Nahlásit
18997
28.1.21 17:43
@Anonymní píše:
@Zumpa :mrgreen: :mrgreen: takze kdybych mela parazity, nikdy by se mi ulcerozni kolitida nerozjela, jo? :) A proc mne tedy nedali treba skrkavky nebo roupy a misto toho mi davali leky? :think:Anonym-zdravotni stav

Ale on má pravdu ;). Výzkumy na tohle běží a zjistili, že pokud lidem s touto nemocí aplikují parazity, tak se jejich stav zlepšuje. Tyto nemoci jsou skutečně způsobeny nepřítomností parazitů, protože imunitní systém, který byl určen pro jejich krocení, nemá co dělat a tak likviduje vlastní střevo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11760
28.1.21 18:10
@Anonymní píše:
@Zumpa :mrgreen: :mrgreen: takze kdybych mela parazity, nikdy by se mi ulcerozni kolitida nerozjela, jo? :) A proc mne tedy nedali treba skrkavky nebo roupy a misto toho mi davali leky? :think:Anonym-zdravotni stav

Premyslim, co bych si vybrala, kdyby mi lekari dali na vyber:

A. dame leky
B. nasadime cerviky :think: :mrgreen:.

Zakladatelko, roupy jsou pomerne bezna vec a chut na sladke ci nadymani patri mezi priznaky. Take spatny spanek, nesoustredenost. Pokud jsi videla pohybujici se bile tenke cerviky cca 1 cm, tak bud si muzes koupit bylinne prostredky (Vermophyt) nebo zavolat obvodni, posle obratem e-recept na Vermox. A na jidelnicku by to chtelo zapracovat, zelenina je zdrava ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4725
28.1.21 18:11
@Anonymní píše:

Jak již zmínila @Janli, tak za zánětlivými chorobami střev opravdu velmi pravděpodobně může jejich čistota - žili jsme s parazity celou věčnost a účinně jsme se jich zbavili v posledních desetiletích. Není to rovnou otázkou u tebe, ale je to spíš generační absence parazitů. Jedna z forem experimentální léčby je navození stavu, jako by člověk parazity měl - podávají se např. vajíčka parazitů žijících ve střevech prasat - u člověka nedojde k zabydlení, takže parazit se rozvine, střeva by měla být stimulována, parazit po čase odejde. Zatím ty výsledky nejsou přesvědčivé, tento proces není ani schválený, jedná se stále o experimentální léčbu, podobně jako u fekální mikrobakteriální transplantace atp., takže proto máš konvenční léčbu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19715
28.1.21 18:24

Jeden z uznávaných českých parazitologů již nějaký čas žije dobrovolně s tasemnicí. Nestěžuje si.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
296
28.1.21 19:57
@Cenarius píše:
Ja uz s nimi 20 let ziju v naproste symbioze. A v pohode. Kdyz toho snim moc, tak zpracuji prebytky a ja netloustnu.
:D
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
296
28.1.21 20:00
@divine woman píše:
Jeden z uznávaných českých parazitologů již nějaký čas žije dobrovolně s tasemnicí. Nestěžuje si.

nemoc z povolani? :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11760
28.1.21 20:06

Ze ja deti tech roupu vzdycky tak zbavuju :mrgreen:. Ale kdyz ony pak strasne blbe spi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18997
28.1.21 20:08
@Hobitka píše:
Ze ja deti tech roupu vzdycky tak zbavuju :mrgreen:. Ale kdyz ony pak strasne blbe spi…

Ono je důležitý, že je vůbec mají a tělo má chvíli potřebu je řešit. Už jen tím pravděpodobnost výskytu autoimunitní nemoci klesá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat