Páreček

Anonymní
7.8.15 12:44

Páreček

Ahoj. omlouvám se za anonym. Mámě 2 měsíčního chlapečka. Chtěli jsme holčičku, ale kluka za nic nevyměníme :lol:. Přítel má v rodině jen kluky (bratři, bratranci) a tak jsem kluka celkem i čekala a jsem si skoro jistá že bude za čas zase kluk. Holky poraďte mi jak odpovídat okolí na poznámky typu: „Nj holek je teď málo“, „Snad příště“, „Nj umí jen kluky“, „Kdyby byl holčička, to by babičky šílely“… :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
7.8.15 12:48
@Anonymní píše:
Ahoj. omlouvám se za anonym. Mámě 2 měsíčního chlapečka. Chtěli jsme holčičku, ale kluka za nic nevyměníme :lol:. Přítel má v rodině jen kluky (bratři, bratranci) a tak jsem kluka celkem i čekala a jsem si skoro jistá že bude za čas zase kluk. Holky poraďte mi jak odpovídat okolí na poznámky typu: „Nj holek je teď málo“, „Snad příště“, „Nj umí jen kluky“, „Kdyby byl holčička, to by babičky šílely“… :zed: :zed: :zed:

normalne rict pravdu no tak mame kluka a co no :lol: muj letitej kamarad jede na holcicku a cekaj 4 kluka - taky jim uz dosli argumenty :lol:

• Citovat
  • Upravit
2243
7.8.15 12:50

Až se s tím smíříš ty sama, budou ti tyto poznámky úplně šumák:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4567

Zeptala bych se co jim na klukovi vadí a třeba by jim došlo jak jsou tyhle poznámky pitomé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442

Já jednou slyšela, že prý v lepších rodinách se to nemíchá. :mrgreen:
Jinak je potřeba na tohle odpovídat? Máme dva kluky, no a co? To je nějaká výrobní vada?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
7.8.15 12:51
@Anonymní píše:
Ahoj. omlouvám se za anonym. Mámě 2 měsíčního chlapečka. Chtěli jsme holčičku, ale kluka za nic nevyměníme :lol:. Přítel má v rodině jen kluky (bratři, bratranci) a tak jsem kluka celkem i čekala a jsem si skoro jistá že bude za čas zase kluk. Holky poraďte mi jak odpovídat okolí na poznámky typu: „Nj holek je teď málo“, „Snad příště“, „Nj umí jen kluky“, „Kdyby byl holčička, to by babičky šílely“… :zed: :zed: :zed:

já odpovídám, že jsem ráda, že ho mam, hotovo, tečka.. mám 2 kluky, holku bych asi nedala /i když chlap si ji přál/,… já jsem ráda, že mám raubíře ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.8.15 12:51

@zuzkasim Já jsem v pohodě, já dalšího kluka chci :D

• Nahlásit
  • Citovat
26224
7.8.15 12:52

Mně když se narodil druhý kluk, tak sousedka koukla do kočáru a fakt hnusně řekla „To je jako zase kluk? A co s tím jako budete dělat?“
Tak jsem jí řekla, že si kluků uděláme ještě 9, dáme je na fotbal a budou nás živit. Od té doby si už nic nedovolila.
Jako druhou odpověď jsem zvažovala, že ho dáme do Babyboxu a uděláme si další…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.8.15 12:53

@Billi To fakt?!! No hrozný.. Mě sousedka oznámila, „když já mám radši holčičky“ a do kočárku se ani nepodívala…hl. že se hnala :D

• Nahlásit
  • Citovat
68985
7.8.15 12:55

Neodpovídat nic… ono je to fuk, kdybys měla páreček, tak uslyšíš zas jiné kecy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
7.8.15 12:58

My čekáme druhého kluka a taky od jsem od každého slyšela jen, A co to bude teď? Holka? Nejlepší byla moje máma, když řekla Já bych chtěla holčičku Petrušku. Tak jsem jí odpověděla, ať si ji dojde adoptovat, ale ona to zazdila už když se narodil náš první, když hned v porodnici prohlásila, že teď si máme udělat tu holčičku. Některý lidi jsou fakt na zabití.

• Citovat
  • Upravit
4733
7.8.15 13:06

My čekáme „překvapení“, nechceme si to nechat říci, protože je nám to jedno. Máme kluka, brali bychom holčičku do páru, ale kluk nevadí, aspoň budou malí parťáci. A slýchám furt, tak snad to bude ta holčička, mohla by to být ta holčička, všichni se chovají tak, jakobychom si první přáli holku a nevyšlo to, což tak nebylo, naopak, chtěli jsme chlapečka. Takže já odpovídám, že nám je to jedno, proto to nechceme vědět. A že je důležitý, aby bylo miminko zdravý a pohlaví je druhotná věc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28944
7.8.15 13:07
@j.a.n.i1 píše:
Neodpovídat nic… ono je to fuk, kdybys měla páreček, tak uslyšíš zas jiné kecy.

přesně tak. Mám kluka a holku a i tak jsem si vyslechla (krom ale spousty pochvalných komentářů jak „se nám to povedlo“), že „ale lepší by bylo, kdyby první byla ta holčička, protože byste měla chůvičku“ :zed: Prostě fakt, vždycky špatně :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13550
7.8.15 13:07

Holky, teď trochu drsneji.. Ale co vidíte můj metrik nebo znáte můj příběh ( umřel nám chlapeček měsíc po narození, mame holcicku)..Teď čekáme další a všichni by chtěli chlapečka-pokracovatele rodu atd. Už ani nevysvětluji, že já bych raději holku, že s ní to už umím..i kdyby fazolka byl fazol, milovat ho budu stejně, ale už se k debatám o pohlaví vyhybam.. ( píšu na tabletu, proto jako tydyt) :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
654
7.8.15 13:08
@Fima píše:
Já jednou slyšela, že prý v lepších rodinách se to nemíchá. :mrgreen:

To je dobrý :mrgreen: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek