Parkování v Poličce

Anonymni
31.5.07 22:33

Parkování v Poličce

Ahoj,
zdravím maminky, které bydlí v Poličce a okolí, nebo popřípadě někdy nedávno v tomto městě byly. Zřejmě se tam v úterý vydám se synem na menší výlet, ale nikdy jsem v tomto městě nebyla, takže potřebuju poradit ohledně parkování a nějaké vhodné restaurace/cukrárny/pizzerie, kde je možné se i s malým dítětem (2,5 roku) najíst a dojít na toaletu. Potřebuji se dostat s autem co nejvíce k náměstí a tam zaparkovat (nejlépe bezplatně, protože tam budu několik hodin, ale pokud to nepůjde, beru cokoliv). Je tam poblíž centra nějaké parkoviště popřípadě supermarket?
Kdybych jela sama, poradím si, ale s malým vzadu v autě se mi nechce dlouho bloudit neznámým městem. Mapu Poličky si seženu, takže můžete jmenovat konkrétní ulice a záchytné body. Díky moc. :-)
Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

333
2.6.07 23:22

ahoj

Ahoj Markéto,
koukám,že Ti ještě nikdo neodpověděl.Nejsem sice z Poličky,ale chodila jsem tam 4 roky do školy.Parkovat můžeš u pošty nebo hned za poštou doleva k hradbám,tam se dá taky zaparkovat a je tam hned malá hospůdka,ale už si nepamatuju,jak se jmenuje,ale vedoucí je pan Zelenda.Dá se tam dobře nejíst.Nedávno jsme tam byli i s mrňousem.Anebo můžeš zaparkovat úplně na druhé straně náměstí,u vody,naproti je divadlo a vedle mají obchod s dětskýma dřevěnýma hračkama.Ulice si bohužel nepamatuju,ale jestli máš mapu,tak to najdeš.
Tak šťastnou cestu.Vlaďka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
333
2.6.07 23:26

a

samozřejmě se tam dá dobře najíst,omlouvám se .Vlaďka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.6.07 19:27

Ahoj Karkule,
díky moc za alespoň nějaké tipy. Předpokládala jsem vzhledem k velikosti města, že se asi moc maminek neozve, pokud vůbec nějaká. :-)

Mapu mám před sebou, bohužel pošta ani divadlo není na ní vyznačeno. Ale to už není problém, doptám se lidí na místě. Je tu na mapě jedno parkoviště nedaleko Synského rybníka, kousek od ulice Riegrova, po které přijedu, tak třeba by to šlo i tam.

Teď už jen aby se trošku zlepšilo počasí, protože v dešti být po celý den venku je na nic. :-(

Tak ještě jednou děkuju za pomoc.

M.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama