Miminko v autě do CHorvatska

36
8.5.07 19:14

Miminko v autě do CHorvatska

Maminky, chtěla bych se zeptat, jakou máte zkušenost cestovat takovou dálku s miminy v autě. My se chystáme v červenci do Chorvatska autem s 9 měsíčním mimi a zajímaly by mně Vaše zkušenosti, rady, tipy. Taky jak miminka přežijí tu cestu - noční. Přijde mi to líto ho nechat celou noc v jedné poloze v sedačce, i když vím, že jiný způsob není - teda kromě letadla.Tak moc děkuji za informace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

158
8.5.07 20:55

Ahoj, tak přesně v 9 měsících jsme byli s naší dcerou poprvé v Chorvatsku.
Bylo to super, cestu zvládla na jedničku.Jeli jsme na sever Chorvatska, aby
to nebylo tak daleko, cca 900 km. Takže žádný strach, určitě si to užijete.
Kadla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9865
8.5.07 21:49

Ahoj já jsem jela s malou když jí bylo 7 měsíců do Itálie.Jeli jsme přes den a cesta trvala 16 hodin.Musím říct, že to zvládala lépe než my dospělí.Jeli jsme přes den a problém nastal až v okamžiku, kdy jsem jí měla dát spát.Takže jsem jí musela vyndat z autosedačky, nechat usnout na sedačkách vleže a pakjsem jí přendala zpátky do autosedačky.Nějaké triky, nebo tipy asi neporadím.Jídlo mi ohřáli na benzínce v mikrovlnce, já pak ještě měla vodu, neboť bylo horko a zásobu hraček, abych je mohla stále měnit.Tak šťastnou cestu. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
9.5.07 10:03

tak my jeli s 14.mesicni dcerou do Italie, pres noc. Bylo to vcelku v pohode. Jednou se v noci probudila, tak jsme zastavili a probehla se na benzince, pak zase spala. Jinak jsem s sebou mela na cestu deku. I kdyz mame topeni, tak deka se hodila. Samozrejme piti, nejake knizky, hracky, oblibeneho plysaka, nakonec jsme vyuzili plysaka na usnuti a knizky, kdyz se mala asi 100km pred cilem probudila. Jo a vzhledem k tomu, ze tak rano kolem 7h pila mleko, tak jsem s sebou mela v termosce horkou vodu a ve flasce odmerenou davku sunaru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
9.5.07 12:31

Ahoj, my jeli s pětiměsíčním cca 800km a naprosto v pohodě. Zastavovali jsme v noci na kojení, asi 2× a jinak to prospal. Poloha ve vajíčku mu vyhovovala, jen jsme mu dali na okno roletky, aby ho nerušila světla kolemjedoucích aut.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
9.5.07 15:16

No to s těma roletkama by mně třeba nenapadlo, tak to díky za tipy. Pojedeme zhruba 1200 km, tak to snad zvládnem. Taky ještě kojím, tak odpadá starost s mlékem. Jinak klíďo pište další tipy - ráda se přiučím :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
10.5.07 11:37

Ahoj Reňo, my pojedeme v srpnu taky s 10te mesicnim. Tak jsem zvedava co holky napisou, ale chceme jet taky v noci, tak nemam strach. Jen uz koupim vetsi sedacku, ne vajicko, aby se dala trochu polohovat. jinak urcite sebou deku, at se zachumla a dobre se mu spi+hracky, piti, jidlo a neco na prevleceni pripraveno v aute at nemusim hledat v kufru. Kdyz se ti bude chtit, tak koukni jeste de diskuze „rady a tipy na dovolenou s mimcem“ tam resime co sebou k mori.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
10.5.07 17:02

Jo, jo - už jsem zkoukla snad všechno i ty odkazy, hned jsem chytřejší :lol: To by člověka třeba vůbec nenapadlo kolik je třeba věcí. My byli poprvé se starším synem když mu byli 2 roky, teď mu bude 7. Takže zkušenost s miminem nemám. Každopádně moc díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama