Knizka o vychove

Anonymni
2.5.07 15:47

Knizka o vychove

Ahojky holky, prcek (2,5) roku me zacina pekne zlobit a tak jsem se rozhodla, ze si koupim nejakou knizku o vychove batolat. Muzete mi nejakou poradit? Nechci kupovat neco naslepo.
Diky Romca a david, skoro 2,5 roků

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1403
2.5.07 17:17

Ahoj,
velmi doporucuju knihu Respektovat a byt repsektovan, ktera je ovsem beznadejne vyprodana, tak si ji zkus treba pujcit v knihovne. Je opravdu dobra a jsou tam i prakticke navody na nektere situace. Betce je taky 2,5 a kousek a hodne to na ni zabira.
Mej se krasne
Kacica + Betynka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
427
3.5.07 08:40

Knížku Respektovat… mi loni s velkou slávou přinesla švagrová.

Tak jsem četla, zkoušela, a nezdálo se mi, že by vždy vše fungovalo.
Teď jsme se o knize znovu bavily a švagrová mezitím po svých zkušenostech a zkušenostech jiných matek - synů přiznala, že na kluky až zas tak neplatí. Manželé, kteří knihu napsali, mají jen dcery.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1403
3.5.07 12:11

No ja bych nerekla, ze to nezabira na kluky, ale spis na konkretni deti, znami maji chlapecka, na ktereho to fakt zabira, zatimco jini maji dve holky a naprosto ne, to chce vyzkouset.
Mejte se
Kacica + Betynka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5331
3.5.07 12:47

ahoj,
knížku Respektovat a být respektován od Pavla Kopřivy jsem si objednala na netu, myslím že je to poučné čtení nejen při výchově dětí, ale i o tom, jak spolu vycházet třeba s manželem, nebo prostě v mezilidských vztazích.. takže to rozhodně nebudou vyhozené prachy:)
zkus: http://www.zkola.cz/…a/16272.aspx
je tam email přímo na autory a mě zaslali knížku hned.

ahoj
iv-ka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama