parní mop

2752
3.7.08 11:13

parní mop

Ahojky,

chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s parním mopem. Já normálně na takové ty tv produkty nedám, ale tohle se mi docela líbí…hlavně mne láká ta možnost všechnu podlahu dokonale dezinfikovat a vyčistit tou horkou párou… Přece jen máme psa a Honzík také za chvilku začne lézt…

A taky mne napadá, jestli se nedá něco podobného koupit i normálně.....tj. od normálních výrobců a nikoliv od TV produktu.

Díky,
P.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3.7.08 12:25

Taky se mi tenhle produkt od pohledu líbí, otázka je, jestli věřit reklamě. Žádnou osobní zkušenost nemám a ani jsem od nikoho neslyšela, že by to měl. Jen vím, že parní čistič na okna (inzerovali ho taky dřív) je dobrý, měla ho kamoška.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7364
3.7.08 12:29

na internetu o tom proběhla spousta diskuzí, i u sousedů. Nechci házet odkaz na konkurenci, jestli vám sem nikdo neodepíše, zzkuste pohledat…

Nebo i tu něo je:
https://www.emimino.cz/modules.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.7.08 14:12

TAKY SE MI TO LÍBÝ,ALE NECHÁPU KAM SE ZTRÁCÍ TA ŠPÍNA??VYSVĚTLÍ MI TO NĚKDO?vŽDYT TAM NENÍ ŽÁDNÁ NÁDOBA NA ŠPÍNU,JEN NĚCO ZUSTANE NA TÝ LÁTCE A TO SI MYSLIM ŽE JE TEDY NESMYSL :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2752
3.7.08 18:32

noemmi - díky! Já jsem tedy špatně hledala. Tak to se moc omlouvám, že jsem založila stejnou diskuzi… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama