Parní mop - měkké lino

4
30.12.19 14:25

Parní mop - měkké lino

Zdravím, přemýšlíme doma nad koupi parního mopu, neměli jsme úplně šťastnou ruku při vyberu lina, máme měkké, do kterého se vše jako kdyby zašlapavá, takže ať vytiram jak vytiram, pořad máme špinavé ponožky :think: mate někdo zkušenost prosím? Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20843
30.12.19 14:58

Za mě super věc, máme parní mop od viledy, nemám teda lino ale světlou plovoucku a jak má texturu, tak se v tom držel bordel a klasickým mopem to pořádně umýt nešlo, to by člověk musel chodit s kartáčkem a čistit po centimetru, ale ten parní mop to vyčistil pěkně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
31.12.19 13:58

Ja pravé mám trosku strach z toho lina, aby to fakt vytahlo, abychom doma neměli další zbytečnost, ale asi to riskneme. Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
31.12.19 14:30

Hele, ja mám parní mop s vysavačem a za mě dobrý, dostala sem ho k vánocům od mamky, ale byl asi z levnějších. Příště až si budu kupovat, tak na tom nebudu šetřit a koupím si jen mop bez vysavače. Pak má otec parní čistič hodně kvalitní a ja s tím čistím terária a to rozpustí i tu největší špínu. Takže podle mě do toho jdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1661
31.12.19 16:31

Taky jsem chtěla k vánocům koupit parní mop, ale měla jsem strach z poškození lina a plovoučky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
2.1.20 18:28

Díky za názory, já pravé nemám strach z toho ze ho zničim parním mopem, ale tou neustálou snahou o to aby podlaha byla čistá :lol: teď ještě vybrat ten pravý ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
28.3.20 19:54

Můžu se zeptat, zda jste nakonec koupila a jestli jste spokojená? :) Máme doma vinyl a co týden kartácuju podlahu, jinak bysme měli špinavé ponožky :zed: :zed: :zed: mám strach, aby se nezničila podlaha a nebo neodlepila, máte zkušenost? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
28.3.20 21:23

My ho ještě pořad nekoupili, já se pořad nemůžu rozhodnout :nevim: ale teď mám podle recenzi velkého favorita Karcher sc 4 easyfix. Prý to vytáhne krásné pravé z toho měkkého lina. Jinak ten vinyl to si raději zjistěte, prý se na to parní mopy nedoporučuji právě skrz to lepení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
29.3.20 13:07

Přesně ten mám vybraný! :potlesk: „kupuju“ už měsíce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: mluvila jsem s výrobci, ti se samozřejmě jisti, ale že zkušenosti i od karchra je to prý v pohodě ;) nemůžu se rozhodnout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat