Sušička prádla nedosušuje

242
29.12.19 15:39

Susicka pradla nedosusuje

Ahoj, prosim o radu se susickou. Koupili jsme si drazsi model, znacka je hodne chvalena… Ale jsem zklamana, vubec neaplnila me ocekavani :zed: Malo co zmensuje temer vsechno pradlo, tak jeste k tomu nedosusuje. Vetsinu veci vytahnu nedosusene, jedine co vysusilo poradne bylo povleceni primo na program povleceni. Vcera jsem susila oblecky pro miminko, latkove pliny, body, dupajdy, nic hrubeho, vse 100%bavlna, tak jsem to dala na program Bavlna do skrine na 3 hodky a pradlo jsem vytahla uplne vlhke ze slo rovnou na susak. Program syntetika taky nedosusi. Jedine co celkem vysusi je Mix, ale take to musi jit na susak. Filtry cistim po kazdem suseni, avivaz pouzivam malilinko na detske veci jinak stridam prasek a gel, mame primo vuni do susicky. Pri suseni vetram. Pradlo protrepavam a davam ho tam pekne na sebe. Uz nevim co delam spatne. Ja nastvana za zbytecne vyhozene penize, to si to muzu rovnou povesit na susak, pritel nastavny ze je zas susak vytahnuty kdyz koupil susicku. Poradte prosim :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5263
29.12.19 15:41

Nepřeplňuješ ji?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
453
29.12.19 15:48

Bylo by možné uvést značku a typ sušičky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6048
29.12.19 15:51

To si nechci číst…my včera koupili pračku a sušičku 8o :? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291

Mně se to stává, když tam dám moc prádla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
721

Ja to nehrotim a zapnu ještě jednou, většinou je do 10 minut suché a pohoda ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12041
29.12.19 15:54
@Mollify83 píše:
Ja to nehrotim a zapnu ještě jednou, většinou je do 10 minut suché a pohoda ;)

Ano, taky tak. Dávám ale na bavlnu, nejdelší program a většinou vyšší dobře.
Neměla by být přeplněná, zakladatelko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14192
29.12.19 15:54

Kdyz dam vice pradla, taky mi prijde vlhke. Tak ten program zapnu znovu. On uz pak jede treba jen 15 minut, ale dosusi se to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3066
29.12.19 15:56

Podle mne tam toho davas moc :think: Nevim teda jakou susicku mas, my koupili za 20 000,– a nemuzu si absolutne stezovat :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
29.12.19 15:58

Nevím, jaký máš typ. Na naší sušičce (Bosch) se dá nastavit ještě intenzita sušení. Když dám 1* je prádlo vlhké ( rozhodně ne mokre) na 3* je vysušené úplně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2583
29.12.19 15:59

Stává se mi to pravidelně u ručníků a utěrek, taky jsem dosušovala na sušáku,,,ale moc mi to nevadilo, já sušku koupila hlavně kvůli „odchlupacení“, a to plní super, a taky jsou ručníky a utěrky úžasně měkkoučké. Ale je pravda, že jednou jsem dala viditelně míň a suché to bylo…takže opravdu ubrat na množství.
Za radu znovu pustit program díky, to mě nenapadlo :), nechtělo se mi do další hodky a půl sušení, ale pokud se sám zkrátí, tak ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3285
29.12.19 16:02

@Aqualinea nemáš náhodou AEG? Koupili jsme ji loni a stejný problém, několikrát tu byl kvůli tomu opravář, víceméně vyměnil komplet celej vnitřek a je to furt stejný, něco to dosusi, něco ne. Já už to neřeším a dávám sušit jen na čas, po dvou hodinách je to suchý vždycky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
242
29.12.19 16:03

Doplnuji, nepreplnuju! Vcera detske obleceni bylo sotvapul pracky :( Pridavam i dalsich 20 min. ale stale vlhke :( a teda po tri hodinovem programu jeste pridavat a aby nevysusilo… :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
29.12.19 16:07
@Aqualinea píše:
Doplnuji, nepreplnuju! Vcera detske obleceni bylo sotvapul pracky :( Pridavam i dalsich 20 min. ale stale vlhke :( a teda po tri hodinovem programu jeste pridavat a aby nevysusilo… :(

No je to zvláštní. Nám se teď rozbila v půlce cyklu pračka, takže do sušicky šlo prádlo nevymáchane, normálně z něho crčela voda, sice teda sušička sušila asi 4 hodiny ( místo obvyklé hodiny a čtvrt) a prádlo šlo suché rovnou do skříně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12041
29.12.19 16:08

@Aqualinea dej větší stupeň sušení, ona se sama vypne až bude dosuseno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu