Reklama

Partner, co stále lže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ZuzuA
Stálice 54 příspěvků 21.12.16 14:22
Partner co stále lže

Zdravím Vás holky.
Už si nevím rady, proto potrebuji poradit, uklidnit nebo snad jen se vypovídat.
Strašně se to blbě píše. Ale fakt už nevím co dál. Takže k věci.
Mám partnera 3 roky. Dítě spolu nemame- to mám z předešlého vztahu. Opravdu ho mám moc rada. Proto není pro mě jednoduché se od něj odprostit a odejit. Od začátku našeho vztahu mi ale přijde dost věcí špatně. Partner si stále dopisoval s jinými ženami, přišla jsem na to ne moc dobrým zpusobem- ale okolnosti mi nedali moc na výběr. Nejdříve zapíral ale nakonec to přiznal. Domlouval si rande za mými zády, psal si ne moc pěkné věci. Během našeho vztahu jsme se rozešli X krát, vždy kvůli tomu samému, vždy pak nasliboval hory doly a po pár měsících vše nanovo. Už nevím vážně jak dál. Jemu na tom nepřijde nic nenormálního. Vždyť jde jen o rádoby kamarádky, které poznal na seznamkach během našeho vztahu, nebo v době kdy jsme zrovna spolu nebyli. Pak si je dává do blokace když je se mnou doma, ale dle něj o nic nejde. Proč mi stále lže a není schopný přijít a říct to Narovinu. Já vím, že tenhle vztah dle druhých nemá žádný smysl. Spíš mě jde o Vaše názory. Připadám si někdy už jako šílená hysterka a stíhačka. Ale copak se takovému člověku dá věřit? Vždyť tohle není normální, nebo ano? Já mu nikdy nezakazovala s kým se má stýkat, s kým ne. To samé s komunikací přez telefon, ale nechápu proč tohle vše dělá. Už jsem vážně zoufalá. Chystám se od něj odejít, protože tohle bude nekonečné. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

lavazza2
Zasloužilá kecalka 619 příspěvků 21.12.16 14:31

Holka zdá se mi, že ten tvůj prostě vyžaduje vyloženě pozornost ostatních žen a asi mu to zvyšuje ego a sebevědomí když si s nima pořád píše a připadá mu to úplně v pohodě. :nevim: A podle mně s tím asi jen tak nepřestane… jinak klobouk dolů, žes mu to tak dlouho trpěla.. Napadlo mně - co mu zkusit udělat to samý.. třeba by se mu pak rozsvítilo :pocitac:

Ice79
Závislačka 2567 příspěvků 21.12.16 14:40

Nějak nechápu, co chceš slyšet. :nevim: Já bych si o takového magora neopřela ani kolo. Promiň.

ClaireX
Kecalka 494 příspěvků 21.12.16 14:40

Odejdi. Tohle se nikdy nezmění. :pocitac:

ZuzuA
Stálice 54 příspěvků 21.12.16 14:42

Chystám se odejít, i když to není jednoduché. Nikdy se nezmění i když vždy tvrdí pravý opak. Jemu přijde tohle všechno normální. Mě tedy moc ne. A co chci slyšet. Vaše názory, zda jsem já ta hysterka nebo jsem v právu.

kve-tinka
Závislačka 4343 příspěvků 21.12.16 14:44

Muj manzel je takovy, brzo uz ex. Az mi ho jedna klofla, tak prosim. Otazka casu, kdy bude delat to same ji. Tihle se nemeni. :cert:

Aletheia
Kelišová 6284 příspěvků 21.12.16 14:45

Nemáte děti, nejste spolu nijak dlouho, nevěříš mu, on se těžko změní.

Tady není co řešit. :nevim: Odejdi.

Martina84
Ukecaná baba ;) 1984 příspěvků 21.12.16 14:50

Zakladatelko a teď si to po sobě přečti? Nevím, co tu chceš od nás slyšet. Udělal z tebe hysterku a stíhačku, nejsi šťastná, ale stále se k němu vracíš. Pracuj na svém sebevědomí, jinak už ti za chvíli žádné nezbyde

Terisos
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 21.12.16 14:50

Jako jestli jsi v právu mít partnera, který tě bude milovat a respektovat? Pro kterého budeš jediná a nikdy by ti neublížil??? OVŠEM, ŽE MÁŠ PRÁVO PUSTIT CITOVÉHO KRYPLA K VODĚ A POTKAT TOHO PRAVÉHO. :) :srdce: :kytka:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16302 příspěvků 21.12.16 14:51
@ZuzuA píše:
Chystám se odejít, i když to není jednoduché. Nikdy se nezmění i když vždy tvrdí pravý opak. Jemu přijde tohle všechno normální. Mě tedy moc ne. A co chci slyšet. Vaše názory, zda jsem já ta hysterka nebo jsem v právu.

Jsi v právu a nevím, na co čekáš. A k čemu ti to právo je, když s tím stejně nic neuděláš. Jsi slepá.

Martina84
Ukecaná baba ;) 1984 příspěvků 21.12.16 14:52
@ZuzuA píše:

Jak ti může tvrdit, že se změní, když mu jeho chování příjde normální. To si celkem dost protiřečí, ne?

ZuzuA
Stálice 54 příspěvků 21.12.16 14:53

Jednou mě pobavil velice. Přišel domů a choval se jak milující manžel. Úplně jak vyměněny. No a do půl hodiny mi od moji bývalé vedoucí přišel screenin obrazovky kde ji psal dlouhý Román jako svobodný muž, který hledá vztah. Málem mě odvezli. On ji nepoznal a psal ji. :lol:

ZuzuA
Stálice 54 příspěvků 21.12.16 14:55

Máte pravdu. A to jsou věci které já potřebuji slyšet. A ano, nemám žádné sebevědomí. :,(

Terisos
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 21.12.16 14:55
@ZuzuA píše:
Jednou mě pobavil velice. Přišel domů a choval se jak milující manžel. Úplně jak vyměněny. No a do půl hodiny mi od moji bývalé vedoucí přišel screenin obrazovky kde ji psal dlouhý Román jako svobodný muž, který hledá vztah. Málem mě odvezli. On ji nepoznal a psal ji. :lol:

Je to Hovado. To prohnal tolik sukní, že už si ženské ani nepamatuje??? Odejdi, ať tvoje dítě nevyroste ve vztahu bez úcty. Žilo by nejspíš stejně a to určitě nechceš.

ZuzuA
Stálice 54 příspěvků 21.12.16 15:03

Já osobně nevím co tím sleduje, prý sám neví proč to dělá ale stále dokola to dělá. Ono není moc jednoduché odejít, když jsem odešla z bytu který byl psaný na mě. Koupil byt a tak jsme se nastěhovali k němu. Takže nejdříve musím našetřit peníze a pak odejít. Rodiče nemám a kamarádky mají svůj život. A rozhodně si nehodlám půjčovat abych se mohla odstěhovat. :cert:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama